ЛЕВОФЛОКСАЦИН + ОРНІДАЗОЛ

Rp.: LEVOFLOXACIN + ORNIDAZOLE

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Змішані інфекції, що спричинені збудниками (мікроорганізмами і найпростішими), чутливими до левофлоксацину та орнідазолу: інфекції сечостатевої системи, зокрема гострий і хронічний пієлонефрит, простатит, трихомоніаз.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або до інших хінолонів, нітроімідазолів. Ураження ЦНС (епілепсія, ураження головного мозку, розсіяний склероз). Тендиніти в анамнезі. Захворювання крові. Вагітність, період годування груддю. Дитячий вік.

Інструкція:

Застосовують перор., без розжовування і запивають достатньою кількістю рідини, під час або між прийомами їжі. Доза препарату та тривалість лікування залежать від чутливості мікроорганізмів, тяжкості та виду інфекційного процесу. Дорослі — 1 таб. 2 р/доб протягом 5 днів, потім продовжують ще 2–5 дні застосовувати левофлоксацин перор. Лікування слід продовжувати не менше 3-х днів після зникнення клінічних симптомів захворювання. Максимальна добова доза 4 таб. Інфекції нижніх відділів сечовивідного тракту: 1–2 таб/доб. Інфекції верхніх відділів сечовивідного тракту: 1–2 таб/доб, за необхідності — 2 таб. 2 р/доб. Негонококові уретрити та цервіцити: 2 т/доб за один або два прийоми. Трихомоніаз: 1 таб. 2 р/доб (вранці та ввечері) протягом 5 днів.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Розчин для інфузій

  • Rp

   ГРАНДАЗОЛ®
   ГРАНДАЗОЛ®

   Юрія-Фарм

   від 482.20 грн

   (2,5 мг + 5 мг)/мл

   Конт. 100 мл 1x1

   від 482.20 грн