КВЕРЦЕТИН

Rp.: QUERCETIN

Препаратів: 3

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Місцеві променеві ураження після рентген- і гама-променевої терапії (профілактика й лікування); пародонтоз, ерозивно-виразкові захворювання слизової оболонки ротової порожнини; гнійно-запальні захворювання м’яких тканин; клімактеричний, вертебрально-больовий синдром, нейрорефлекторні прояви остеохондрозу (у складі комплексного лікування); хронічний гломерулонефрит; для запобігання ерозивно-виразковим ураженням верхніх відділів травного тракту, спричинених прийманням НПЗЗ; нейроциркуляторна дистонія, ішемічна хвороба серця, стенокардія напруги; гостре порушення коронарного кровообігу й інфаркт міокарда (у складі комплексного лікування), реперфузійний синдром при хірургічному лікуванні хворих на облітеруючий атеросклероз черевної аорти й периферичних артерій.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату та засобів з Р-вітамінною активністю; І триместр вагітності, період годування груддю; вік до 12 років.

Інструкція:

Гранули. Для місцевого застосування 2 г гран. розчиняють у 10 мл гарячої води і настоюють до отримання гелю. Пародонтоз та ерозивно-виразкові захворювання слизової оболонки ротової порожнини: 1 аплікація гелю, який попередньо наносять на стерильні серветки, щодня. Хворим, які проживають у зонах, забруднених радіонуклідами: перор. 1 г (1/2 ч. л.) 2 р/доб за 30 хв до їди, попередньо розчинивши гран. в 1/2 склянки води. Комплексна терапія гнійно-запальних захворювань м’яких тканин: місцево — 2 г гран. на 10 мл гарячої води (або 1 г на 5 мл); перор. — 1 г на 1/2 склянки води 2 р/доб. Профілактика й лікування місцевих уражень при променевій хворобі (місцево і перор.): аплікації гелем здійснюють на пошкоджені ділянки тіла 2–3 р/доб; перор. — 1 г 3–4 р/доб (1/2 ч. л. гран. розчиняють в 1/2 склянки води, настоюють і приймають за 30 хв до їди). Нейрорефлекторні прояви остеохондрозу хребта, хронічний гломерулонефрит, ішемічна хвороба серця, із метою запобігання ульцерогенній дії НПЗЗ: 3 г на добу за 3 прийоми. При сумісному застосуванні з НПЗЗ можливе застосування дози 6 г (2 г 3 р/доб) із метою запобігання проявам виразкової хвороби шлунка. Нейроциркуляторна дистонія: 2 г 2 рази на добу впродовж 1 міс. Вертебральний больовий синдром у пре- і постменопаузний період: (у комплексному лікуванні): 1 г 3 р/доб протягом 6 міс. Порошок ліофілізований для приготування розчину для ін’єкцій. Гострий інфаркт міокарда (у комплексній терапії): у 1-у добу — в/в 0,5 г відразу після госпіталізації, через 2 та через 12 год; протягом 2-ї та 3-ї доби — 0,5 г 2 р/доб з інтервалом 12 год.; на 4-у та 5-у добу — 0,25 г 1 р/доб протягом 15–20 хв. Хірургічне лікування хворих з облітеруючим атеросклерозом черевної аорти і периферичних артерій, реперфузійний синдром за 10 хв до зняття затискача з аорти: в/в 0,5 г, наступне введення в тій же дозі повторюють через 12 год.; на 2–5-у добу — 0,25 г 2 р/доб протягом 30–40 хв.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Препарати з доведеною ефективністю

  Таблетки для жування

  • A
   КВЕРТИН
   КВЕРТИН

   ПАТ НВЦ Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод

   від 91.71 грн

   40 мг

   Бліс. 10x3

   від 91.71 грн

  Ліофілізат для приготування розчину для ін’єкцій

  • A

   Rp

   КОРВІТИН®
   КОРВІТИН®

   ПАТ НВЦ Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод

   від 787.68 грн

   500 мг

   Флак. 5x1

   від 787.68 грн

 • Дані про ефективність не надано

  Гранули

  • КВЕРЦЕТИН
   КВЕРЦЕТИН

   ПАТ НВЦ Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод

   40 мг/г

   Пак. 1 г 1x1