КОРИФОЛІТРОПІН АЛЬФА

Rp.: CORIFOLLITROPIN ALFA

Препаратів: 2

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Контрольована стимуляція яєчників у поєднанні з антагоністом гонадотропін-рилізинг гормону для розвитку чисельних фолікулів у жінок, які беруть участь у програмі допоміжних репродуктивних технологій.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Пухлини яєчників, молочних залоз, матки, гіпофіза або гіпоталамуса. Недіагностована вагінальна кровотеча. Первинна дисфункція яєчників. Кісти яєчників або збільшення яєчників. Синдром гіперстимуляції яєчників. Попередній цикл контрольованої стимуляції яєчників, що призвів до утворення більш ніж 30 фолікулів розміром >11 мм, які вимірюються при ультразвуковому дослідженні. Кількість базальних антральних фолікул >20. Фіброзні пухлини матки, несумісні з вагітністю. Пороки розвитку репродуктивних органів, несумісні з вагітністю. Вагітність та період годування груддю.

Інструкція:

Одноразова доза для жінок з масою тіла ≤60 кг — 100 мкг; для жінок з масою тіла >60 кг — 150 мкг. Препарат слід вводити у вигляді п/ш ін’єкції (в складку шкіри, безпосередньо нижче пупка).

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Розчин для ін’єкцій

  • Rp

   ЕЛОНВА
   ЕЛОНВА

   Веттер Фарма

   100 мкг/0,5 мл

   Шпр. 0,5 мл 1x1

  • Rp

   ЕЛОНВА
   ЕЛОНВА

   Шерінг-Плау Сентрал Іст АГ

   100 мкг/0,5 мл

   Шпр. 0,5 мл 1x1