ЕЛОНВА розчин 100 мкг/0,5 мл

Веттер Фарма

Rp

Форма випуску та дозування

Розчин, 100 мкг/0,5 мл
Розчин, 150 мкг/0,5 мл

Розчин, 100 мкг/0,5 мл

Упаковка

Шприц попередньо заповнений 0,5 мл №1x1

Шприц попередньо заповнений 0,5 мл №1x1

Аналоги

Rp

ЕЛОНВА
ЕЛОНВА 100 мкг/0,5 мл

Шерінг-Плау Сентрал Іст АГ(CH)

Розчин

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

КОРИФОЛІТРОПІН АЛЬФА

Форма товару

Розчин для ін’єкцій

Умови відпуску

за рецептом

Rp

Дата останнього оновлення: 03.06.2020

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Контрольована стимуляція яєчників у поєднанні з антагоністом гонадотропін-рилізинг гормону для розвитку чисельних фолікулів у жінок, які беруть участь у програмі допоміжних репродуктивних технологій.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Пухлини яєчників, молочних залоз, матки, гіпофіза або гіпоталамуса. Недіагностована вагінальна кровотеча. Первинна дисфункція яєчників. Кісти яєчників або збільшення яєчників. Синдром гіперстимуляції яєчників. Попередній цикл контрольованої стимуляції яєчників, що призвів до утворення більш ніж 30 фолікулів розміром >11 мм, які вимірюються при ультразвуковому дослідженні. Кількість базальних антральних фолікул >20. Фіброзні пухлини матки, несумісні з вагітністю. Пороки розвитку репродуктивних органів, несумісні з вагітністю. Вагітність та період годування груддю.

Інструкція:

Одноразова доза для жінок з масою тіла ≤60 кг — 100 мкг; для жінок з масою тіла >60 кг — 150 мкг. Препарат слід вводити у вигляді п/ш ін’єкції (в складку шкіри, безпосередньо нижче пупка).

Упаковка

Шприц попередньо заповнений 0,5 мл №1x1