КАРБАМІД

Rp.: CARBAMIDE

Препаратів: 3

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Мазь: нейродерміт (зокрема в осіб літнього віку), іхтіозу (як допоміжний засіб). Крем: захворювання шкіри, що супроводжуються підвищеним утворенням зроговілого епітелію; псоріаз (у стаціонарній стадії при значній інфільтрації), себорея, кератомікози, гіперкератози, гіперкератичні форми екземи, іхтіозу. Емульсія для зовнішнього застосування: лікування та захист подразненої або чутливої шкіри нормального та помірно сухого типу; як додаткове місцеве лікування захворювань шкіри, а також для догляду за шкірою у періоди ремісії.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; застосування в області ран або відкритих ділянок шкіри; гостре запалення шкіри, дерматози із вираженою ексудацією.

Інструкція:

Мазь наносять 1–2 р/доб до послаблення симптомів на ретельно очищену суху шкіру, з інтенсивним втиранням. Тривалість лікування визначають індивідуально. Крем. Дозування залежить від типу захворювання, ступеня ураження та розміру ураженої ділянки. У середньому 1–4 см наносять тонким шаром на уражену ділянку шкіри 2 р/доб. Тривалість лікування визначають індивідуально. Емульсія для зовнішнього застосування: дорослим та дітям препарат наносять на уражені ділянки шкіри 2–3 р/доб. Тривалість лікування, зазвичай, <6 тиж.

Препарати з відповідною діючою речовиною