КАЛЬЦІЮ КАРБОНАТ + КОЛЕКАЛЬЦИФЕРОЛ (ХОЛЕКАЛЬЦИФЕРОЛ)

Rp.: CALCIUM CARBONATE + COLECALCIFEROL

Препаратів: 6

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Остеопороз (менопаузальний, сенільний, стероїдний, ідіопатичний тощо) та його ускладнення (переломи кісток), остеомаляція; дефіциті кальцію та вітаміну D3 в організмі, зокрема у період вагітності, годування груддю та менопаузи, у дітей в період інтенсивного росту, вегетаріанців, осіб, які вживають мало молочних продуктів, або не бувають на сонці протягом тривалого часу (наприклад, хворі, що не виходять з будинку), людей похилого віку (як лікувально-профілактичний засіб); для полегшення предменструального синдрому.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гіперкальціурія, сечокам’яна хвороба, застосування інших препаратів вітаміну D, гіперпаратиреоїдизм, гіпервітаміноз D, гіперкальціємія; саркоїдоз, мієломна хвороба і метастази пухлин у кістки; значні порушення функції нирок; остеопороз, обумовлений іммобілізацією.

Інструкція:

Профілактика та лікування дефіциту кальцію та/або вітаміну D3: рекомендована доза для дорослих — 500 мг кальцію+200 МО 1–3 р/доб. Профілактика та комплексна терапія остеопорозу: рекомендована доза для дорослих — 500 мг/200 МО 2–3 р/доб. Застосування під час вагітності та годування груддю: не рекомендується приймати більше 1500 мг кальцію 600 МО вітаміну D3 на добу.

Препарати з відповідною діючою речовиною