Кальцій, комбінації з вітаміном D і/або іншими засобамиA12AX

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Остеопороз (менопаузальний, сенільний, стероїдний, ідіопатичний тощо) та його ускладнення (переломи кісток), остеомаляція; дефіциті кальцію та вітаміну D3 в організмі, зокрема у період вагітності, годування груддю та менопаузи, у дітей в період інтенсивного росту, вегетаріанців, осіб, які вживають мало молочних продуктів, або не бувають на сонці протягом тривалого часу (наприклад, хворі, що не виходять з будинку), людей похилого віку (як лікувально-профілактичний засіб); для полегшення предменструального синдрому.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гіперкальціурія, сечокам’яна хвороба, застосування інших препаратів вітаміну D, гіперпаратиреоїдизм, гіпервітаміноз D, гіперкальціємія; саркоїдоз, мієломна хвороба і метастази пухлин у кістки; значні порушення функції нирок; остеопороз, обумовлений іммобілізацією.

Інструкція:

Профілактика та лікування дефіциту кальцію та/або вітаміну D3: рекомендована доза для дорослих — 500 мг кальцію+200 МО 1–3 р/доб. Профілактика та комплексна терапія остеопорозу: рекомендована доза для дорослих — 500 мг/200 МО 2–3 р/доб. Застосування під час вагітності та годування груддю: не рекомендується приймати більше 1500 мг кальцію 600 МО вітаміну D3 на добу.

Список препаратів

Суспензія

КАЛЬЦИКЕР

Євро Лайфкер Прайвіт Лімітед, IN

Флак. 120 мл №1x1

Таблетки

БЕРЕШ КАЛЬЦІЙ ПЛЮС D3

ЗАТ Береш Фарма, HU

№30x1

КАЛЬЦЕМІН АДВАНС

ТОВ Байєр, UA

Флак. №30x1

КАЛЬЦЕМІН СІЛЬВЕР

ТОВ Байєр, UA

Флак. №30x1

КАЛЬЦІ-М

Туліп Лаб Прайвіт Лімітед, IN

Бліс. №15x2

Флак. №20x1

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД З М’ЯТНИМ СМАКОМ

Такеда Австрія ГмбХ, AT

Флак. №30x1

Флак. №30x1

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД ОСТЕОФОРТЕ

Такеда АС, NO

Флак. №30x1