ГІДРОКСИЗИН

Rp.: HYDROXYZINE

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Стани тривоги, психомоторного збудження, почуття внутрішнього напруження, підвищеної дратівливості при неврологічних, психічних і соматичних захворюваннях, а також при хронічному алкоголізмі, абстинентному синдромі, який супроводжується симптомами психомоторного збудження; як седативний засіб при премедикації; свербіж (симптоматична терапія).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, цетиризину, амінофіліну або етилендіаміну; порфірія; період вагітності й годування груддю.

Інструкція:

Дорослі. Симптоматичне лікування тривожних станів: перор. 25–100 мг/доб окремими дозами протягом дня або на ніч. Добова доза — 50 мг (12,5 мг — вранці, 12,5 мг — вдень, 25 мг — на ніч). У тяжких випадках добову дозу можна підвищити до 300 мг. Премедикація в хірургічній практиці: 50–200 мг за 1 год до операції. Симптоматичне лікуваня свербежу: початкова доза 25 мг, у разі необхідності дозу можна підвищити у 4 рази (25 мг 4 р/доб). Однократна максимальна доза — 200 мг, максимальна добова — 300 мг. Діти. Симптоматичне лікування свербежу в дітей 1–6 років — 1–2,5 мг/кг маси тіла 3 р/доб; від 6 років — 1–2 мг/кг/доб. Премедикація в хірургічній практиці — 1 мг/кг маси тіла за 1 год до операції, а також додатково на ніч перед анестезією.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Таблетки, вкриті плівковою оболонкою

  • Rp

   ГІДРОКСИЗИН-ЗН
   ГІДРОКСИЗИН-ЗН

   ТОВ Харківське фармацевтичне підприємство Здоров’я народу

   від 64.80 грн

   25 мг

   Бліс. 10x1

   від 64.80 грн