ГЕПАРИН НАТРІЮ + БЕНЗОКАЇН

Rp.: HEPARIN SODIUM + BENZOCAINE

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Тромбофлебіт поверхневих вен (профілактика та лікування), гострий тромбоз зовнішніх та внутрішніх гемороїдальних вузлів, постін’єкційний та постінфузійний флебіт, трофічні виразки гомілки, слоновість, поверхневий перифлебіт, лимфангіїт, поверхневий мастит, локалізовані інфільтрати та набряки, травми без порушення цілісності шкіри, у т.ч. м’язових тканин, сухожилків, суглобів.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; виразково-некротичні процеси, травматичне порушення цілісності шкіри; період вагітності й годування груддю, дитячий вік.

Інструкція:

Тромбофлебіт поверхневих вен кінцівок: мазь наносять тонким шаром на зону ураження (із розрахунку 0,5–1 г на ділянку діаметром 3–5 см) 2–3 р/доб та обережно втирають. Тромбоз гемороїдальних вен: мазь наносять на прокладку з тканини, яку накладають безпосередньо на гемороїдальні вузли та фіксують пов’язкою. Також можна використовувати тампон із нанесеною на нього маззю, який вводять у задній прохід. Препарат застосовують до зникнення ознак запалення (у середньому 3–7 днів).

Препарати з відповідною діючою речовиною

  • Дані про ефективність не надано

    Мазь для зовнішнього застосування