Тромбофлебіт поверхневих вен (профілактика та лікування), гострий тромбоз зовнішніх та внутрішніх гемороїдальних вузлів, постін’єкційний та постінфузійний флебіт, трофічні виразки гомілки, слоновість, поверхневий перифлебіт, лимфангіїт, поверхневий мастит, локалізовані інфільтрати та набряки, травми без порушення цілісності шкіри, у т.ч. м’язових тканин, сухожилків, суглобів.
Підвищена чутливість до компонентів препарату; виразково-некротичні процеси, травматичне порушення цілісності шкіри; період вагітності й годування груддю, дитячий вік.
Тромбофлебіт поверхневих вен кінцівок: мазь наносять тонким шаром на зону ураження (із розрахунку 0,5–1 г на ділянку діаметром 3–5 см) 2–3 р/доб та обережно втирають. Тромбоз гемороїдальних вен: мазь наносять на прокладку з тканини, яку накладають безпосередньо на гемороїдальні вузли та фіксують пов’язкою. Також можна використовувати тампон із нанесеною на нього маззю, який вводять у задній прохід. Препарат застосовують до зникнення ознак запалення (у середньому 3–7 днів).
Мазь