ФЕНІНДІОН

Rp.: PHENINDIONE

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Тромбоз (особливо глибоких вен нижніх кінцівок), тромбоемболічні ускладнення (тромбоемболія легеневої артерії, емболічний інсульт, інфаркт міокарда) і тромбоутворення в післяопераційний період (профілактика і лікування); механічні протези клапанів серця.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гемофілія, тяжка печінкова й/або ниркова недостатність, геморагічний діатез, гіпокоагуляція, злоякісні новоутворення, ерозивно-виразкові ураження травного тракту; період вагітності (особливо І триместр і друга половина ІІІ триместру) й годування груддю; вік до 14 років.

Інструкція:

Дорослі: у перший день лікування добова доза — перор. 120–180 мг за 3–4 прийоми, у другий день добова доза — 90–150 мг, потім — 30–60 мг в 1–2 прийоми (залежно від рівня протромбіну в крові) після їди. Частоту і тривалість застосування встановлюють індивідуально, залежно від значення протромбінового індексу, який підтримують на рівні 40–60%. Максимальна разова доза для дорослих — 50 мг, добова — 200 мг. Діти від 14 років (маса тіла не менше 45 кг): у перший і другий дні лікування добова доза — 90–150 мг за 3–4 прийоми, потім — 30–60 мг за 1–2 прийоми. Профілактика тромбоемболічних ускладнень: 30 мг 1–2 р/доб.

Препарати з відповідною діючою речовиною

  • Дані про ефективність не надано

    Таблетки