ЕПОЕТИН БЕТА

Rp.: EPOETIN BETA

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Анемія в пацієнтів із хронічною нирковою недостатністю, які перебувають на гемодіалізі, або не потребують діалізу; після трансплантації нирки; при мієлобластозах; на фоні протипухлинної терапії в хворих онкологічного профілю; внаслідок радіаційних уражень; у новонароджених і недоношених дітей; при ВІЛ-інфекції, яка лікувалася хіміопрепаратами; при ревматоїдному артриті; збільшення обсягу аутологічної крові, призначеної для наступної аутотрансфузії пацієнтам з метою уникнення гемотрансфузій.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; тяжка артеріальна гіпертензія; інфаркт міокарда або інсульт протягом попереднього міс, нестабільна стенокардія або підвищений ризик тромбозу глибоких вен і тромбоемболій (при призначенні для збільшення об’єму аутологічної крові для аутогемотрансфузії).

Інструкція:

Внутрішньовенно (тривалість введення — не менше 2 хв) або п/ш. Хворим, які перебувають на гемодіалізі, препарат вводять в/в через артеріовенозну фістулу відразу після сеансу гемодіалізу. Середня початкова доза — 50 МО/кг маси тіла 3 р/тиж. Якщо підвищення гематокриту менше 0,5% на тиж, дозу препарату підвищують на 25 МО/кг маси тіла кожні 4 тиж. Максимальна доза — 200 МО/кг маси тіла 3 р/тиж. Метою терапії є досягнення рівня гематокриту 30–35%, а гемоглобіну 100—120 г/л, після чого потрібно знизити останню дозу на 50% та індивідуально підібрати дози для підтримки бажаного рівня гематокриту.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Препарати з доведеною ефективністю

  Розчин для ін’єкцій

  • A

   Rp

   РЕКОРМОН®
   РЕКОРМОН®

   Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд

   від 2010.20 грн

   2 тис. МО/0,3 мл

   Шпр.-тюбик 0,3 мл 6x1

   від 2010.20 грн