ДОКСЕПІН

Rp.: DOXEPIN

Препаратів: 2

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Депресія на фоні пресенільного, сенільного, інволюційного, реактивного і післяпологового психозу; депресивна фаза маніакально-депресивного психозу; відчуття тривоги із психотичними або психоневротичними проявами; депресія та емоційні розлади внаслідок органічних уражень ЦНС; невроз із симптомами зниженого настрою, тривоги і страху; невроз нав'язливих станів, легкі галюцинаторні синдроми при хронічному алкоголізмі, абстинентній фазі наркотичної залежності в пацієнтів із симптомами депресії та страху; безсоння на фоні емоційних розладів; як допоміжний засіб при проведенні діагностичних маніпуляцій (гастроскопія, бронхоскопія тощо), кропив'янці, виразковій хворобі шлунка та дванадцатипалої кишки; артеріальна гіпертензія із супутньою депресією, функціональні соматичні розлади з пониженим настроєм та почуттям тривоги.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гострий інфаркт міокарда, глаукома, гіпертрофія передміхурової залози, важкі порушення функції печінки, нирок, органів кровотворення, одночасне лікування інгібіторами МАО, хвороба Аддісона, виражена гіперфункція щитоподібної залози; період вагітності й годування груддю; вік до 12 років.

Інструкція:

Внутрішньо 30–75 мг/доб в 3 прийоми. У випадку помірних та важких психоневротичних сиптомів добову дозу поступово підвищують до 75–150 мг; максимальна добова доза — 300 мг, підтримувальна добова — 25–50 мг. Як допоміжний засіб препарат застосовують у дозі 10–75 мг/доб. Діти від 12 років: із розрахунку 0,5 мг/кг/доб за 3 прийоми. При порушеннях сну добову дозу приймають увечері.

Препарати з відповідною діючою речовиною

  • Дані про ефективність не надано

    Капсули

    • Rp

      ДОКСЕПІН
      ДОКСЕПІН

      ТЕВА Фармацевтікал Індастріз Лтд.

      від 142.20 грн

      10 мг

      30x1

      від 142.20 грн

    Капсули тверді

    • Rp

      ДОКСЕПІН-ЗН
      ДОКСЕПІН-ЗН

      ТОВ Харківське фармацевтичне підприємство Здоров’я народу

      від 132.00 грн

      25 мг

      Бліс. 10x3

      від 132.00 грн