ДИЦИКЛОВЕРИН + СИМЕТИКОН

Rp.: DICYCLOVERINE + SIMETICON

Препаратів: 3

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Порушення з боку травного тракту, що супроводжуються спазмом гладеньких м’язів та метеоризмом (симптоматичне лікування при коліті, кишковій коліці, синдромі подразненої товстої кишки, спастичному запорі, дивертикуліті, ентериті, гастриті тощо); для підготовки до рентгенологічного, УЗД або інструментального дослідження органів черевної порожнини.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; паралітична кишкова непрохідність, обструктивні захворювання травного тракту, стеноз пілоричного відділу травного тракту з обструкцією, тяжкий виразковий коліт, рефлюкс-езофагіт, нестабільний серцево-судинний статус при гострій кровотечі, серцева та ниркова недостатність, обструктивні захворювання нирок; аденома передміхурової залози з утрудненим сечовипусканням; глаукома; міастенія gravis; тиреотоксикоз; період годування груддю, вік до 12 років.

Інструкція:

5–10 мл приготованої сусп. 3–4 р/доб перор. до або після їди, або 1 таб 2–4 р/доб за 15 хв до їди. Тривалість курсу лікування — 5 днів. Для підготовки до діагностичних досліджень: 1 таб 3 р/доб за день до дослідження та 1 таб вранці перед проведенням дослідження.

Препарати з відповідною діючою речовиною

  • Дані про ефективність не надано

    Таблетки, вкриті оболонкою

    Таблетки, вкриті плівковою оболонкою