ДЕКСАМЕТАЗОН + НЕОМІЦИН

Rp.: DEXAMETHASONE + NEOMYCIN

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Захворювання очей: поверхневий кератит, кератокон’юнктивіт, паренхіматозний кератит, Herpes simplex очей, алергічний та бактеріальний кон'юнктивіт, ірит, іридоцикліт, склерит та епісклерит, пошкодження рогівки, неврит зорового нерва, алергія повіки, блефарокон'юнктивіт, блефарит, інфікована екзема, дакріоцистит, виразка рогівки Мурена та інші ушкодження рогівки імунного генезу, опіки рогівки (у т.ч. хімічні); для зменшення явищ запалення після офтальмологічних операцій і травми ока.Захворювання вуха: локалізований нейродерміт, себорейний дерміт, екзема, отит середнього вуха, дифузний зовнішній отит (гострий і хронічний).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; вірусні інфекції та туберкульозні ураження очей або вух, простий лишай, вітряна віспа, ранній гострий herpes simplex, вірусні гнійні захворювання кон'юнктиви й повік, захворювання рогівки, які сумісні з дефектами епітелію, трахома, глаукома, катаракта; підозра на грибкову інфекцію, перфорована барабанна перетинка; період вагітності і годування груддю.

Інструкція:

Захворювання очей. дорослі та діти від 12 років: 1–2 краплі в кон’юнктивальний мішок кожного ока з інтервалом 1–2 год. протягом дня і 2 год. протягом ночі; після зменшення вираженості гострих запальних явищ дозу знижують до 1 краплі 4–6 разів на добу. Максимальна добова доза — 30 крапель для кожного ока. Тривалість курсу лікування — 7–10 днів. Хронічне запаленні очей: 1 крапля 2 рази на добу. Курс лікування не повинен перевищувати 2–4 тиж. Діти до 12 років (алергічні та запальні захворюваннях очей): 1 крапля 2–3 рази на добу протягом 7–10 днів. Захворювання вуха. Дорослі та діти від 12 років: рекомендована початкова доза — 3–4 краплі в зовнішній слуховий прохід 2–3 рази на добу. Після досягнення позитивного результату дозу поступово знижують до повної відміни препарату. Максимальна добова доза — 12 крапель для кожного вуха. Тривалість курсу лікування — 1–2 тиж. Діти до 12 років: 1–2 краплі 2–3 рази на добу протягом 7–10 днів.