D-ФРУКТОЗО-1,6-ДИФОСФОРНА КИСЛОТА

Rp.: FRUCTOSE 1,6-DIPHOSPHATE

Препаратів: 2

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Ішемія (у складі комплексної терапії); гіпофосфатемія (зокрема під час шокових станів, багаторазового переливання крові, тривалого голодування, у разі хронічного алкоголізму, хронічної дихальної недостатності); оперативне втручання з використанням екстракорпорального кровообігу; парентеральне харчування; порушення периферичного кровообігу.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, спадкова непереносимість фруктози, гіперфосфатемія, ниркова недостатність.

Інструкція:

Готовий для застосування р-ин слід вводити в/в за допомогою інфузійної системи. Рекомендована добова доза — 70–160 мг/кг (залежно від тяжкості клінічного стану). Дозування препарату визначається залежно від ступеня гіпофосфатемії, щоб уникнути надмірного фосфорного навантаження. Для пацієнтів, які знаходяться на повному парентеральному харчуванні, дозування визначається з урахуванням рекомендованої добової норми споживання фосфору. У разі застосування препарату в підвищених дозах рекомендується розділити добову дозу на два введення.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Порошок ліофілізований для приготування розчину для інфузій

  • Rp

   ЕЗАФОСФІНА
   ЕЗАФОСФІНА

   Біомедіка Фоскама Груп

   5 г

   Флак. + р-ик у флак. 50 мл 1x1

  Розчин для інфузій

  • Rp

   ЕЗАФОСФІНА
   ЕЗАФОСФІНА

   Біомедіка Фоскама Груп

   10 г/100 мл

   Флак. 100 мл 1x1