ЕЗАФОСФІНА розчин 10 г/100 мл

Біомедіка Фоскама Груп

Rp

Форма випуску та дозування

Порошок, 5 г
Розчин, 10 г/100 мл

Розчин, 10 г/100 мл

Упаковка

Флакон 100 мл №1x1

Флакон 100 мл №1x1

Аналоги

Відповідних аналогів не знайдено

Класифікація

Форма товару

Розчин для інфузій

Умови відпуску

за рецептом

Rp

Реєстраційне посвідчення

UA/14108/01/01

Дата останнього оновлення: 24.12.2020

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Ішемія (у складі комплексної терапії); гіпофосфатемія (зокрема під час шокових станів, багаторазового переливання крові, тривалого голодування, у разі хронічного алкоголізму, хронічної дихальної недостатності); оперативне втручання з використанням екстракорпорального кровообігу; парентеральне харчування; порушення периферичного кровообігу.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, спадкова непереносимість фруктози, гіперфосфатемія, ниркова недостатність.

Інструкція:

Готовий для застосування р-ин слід вводити в/в за допомогою інфузійної системи. Рекомендована добова доза — 70–160 мг/кг (залежно від тяжкості клінічного стану). Дозування препарату визначається залежно від ступеня гіпофосфатемії, щоб уникнути надмірного фосфорного навантаження. Для пацієнтів, які знаходяться на повному парентеральному харчуванні, дозування визначається з урахуванням рекомендованої добової норми споживання фосфору. У разі застосування препарату в підвищених дозах рекомендується розділити добову дозу на два введення.

Загальна інформація

  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 12.03.2020

Упаковка

Флакон 100 мл №1x1