Форма выпуска и дозировка

r-in_d_inf
Розчин для інфузій, 10 г/100 мл

Упаковка

Флакон 100 мл №1x1

Описание действующего вещества (INN описание)

Индикация:

Ішемія (у складі комплексної терапії); гіпофосфатемія (зокрема під час шокових станів, багаторазового переливання крові, тривалого голодування, у разі хронічного алкоголізму, хронічної дихальної недостатності); оперативне втручання з використанням екстракорпорального кровообігу; парентеральне харчування; порушення периферичного кровообігу.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, спадкова непереносимість фруктози, гіперфосфатемія, ниркова недостатність.

Инструкция:

Готовий для застосування р-ин слід вводити в/в за допомогою інфузійної системи. Рекомендована добова доза — 70–160 мг/кг (залежно від тяжкості клінічного стану). Дозування препарату визначається залежно від ступеня гіпофосфатемії, щоб уникнути надмірного фосфорного навантаження. Для пацієнтів, які знаходяться на повному парентеральному харчуванні, дозування визначається з урахуванням рекомендованої добової норми споживання фосфору. У разі застосування препарату в підвищених дозах рекомендується розділити добову дозу на два введення.

Варианты дозирования

Дозировка

10 г/100 мл

Варианты дозирования

5 г; 10 г/100 мл

Форма

Порошок ліофілізований для приготування розчину для інфузій, Розчин для інфузій

Эквивалентность

-

Аналоги

Соответствующих аналогов не найдено

Характеристика

  • Регистрационное удостоверение: UA/14108/01/01
  • Срок действия регистрационного удостоверения: 12-03-2020

Упаковка

Флакон 100 мл №1x1