ЦИЛОСТАЗОЛ

Rp.: CILOSTAZOL

Препаратів: 5

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Для збільшення максимальної безболісної дистанції ходьби у пацієнтів з переміжною кульгавістю, які не мають болей у стані спокою та ознак некрозу периферичних тканин (захворювання периферичних артерій, стадія II за Фонтейном).

Протипоказання:

Підвищена чутливість компонентів препарату, тяжка ниркова недостатність (КК ≤25 мл/хв), помірна або тяжка печінкова недостатність, застійна серцева недостатність, вагітність, будь-яка відома схильність до кровотечі (наприклад, виразка шлунка або дванадцятипалої кишки в стадії загострення, недавній геморрагічний інсульт (до 6 міс), проліферативна форма діабетичної ретинопатії, слабо контрольована гіпертензія). Протипоказано пацієнтам зі шлуночковою тахікардією, шлуночковою фібриляцією або мультилокулярною шлуночковою ектопією, що проходили або не проходили відповідну терапію; пацієнтам з подовженням інтервалу QT.

Інструкція:

Рекомендована доза — 100 мг 2 р/доб, за 30 хв до прийому їжі або через 2 год після прийому їжі вранці та ввечері. Значне покращення стану пацієнтів спостерігається після прийому препарату протягом 16–24 тиж, іноді покращення відзначали вже після лікування протягом 4–12 тиж. Якщо протягом 6 міс лікування не було ефективним, лікар повинен призначити іншу терапію.

Препарати з відповідною діючою речовиною

  • Дані про ефективність не надано

    Таблетки