ЕНДАСТАЗОЛ таблетки 100 мг

Алкалоїд АД - Скоп'є

Rp

Форма випуску та дозування

Таблетки, 100 мг

Таблетки, 100 мг

Упаковка

Блістер №30x1

Блістер №30x1

Аналоги

Rp

КРУРОВІТ
КРУРОВІТ 50 мг

ЗАТ Фармацевтичний завод ЕГІС(HU)

Таблетки

Rp

ПЛЕСТАЗОЛ
ПЛЕСТАЗОЛ 50 мг

АТ КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД(UA)

Таблетки

Rp

ПЛЕТОЛ
ПЛЕТОЛ 50 мг

СЕМ Фармасьютікалс Лімітед(CY)

Таблетки

Rp

ЦИЛОСТАЗОЛ СТАДА
ЦИЛОСТАЗОЛ СТАДА 100 мг

СТАДА Арцнайміттель АГ(DE)

Таблетки

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

ЦИЛОСТАЗОЛ

Форма товару

Таблетки

Умови відпуску

за рецептом

Rp

Дата останнього оновлення: 02.06.2020

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Для збільшення максимальної безболісної дистанції ходьби у пацієнтів з переміжною кульгавістю, які не мають болей у стані спокою та ознак некрозу периферичних тканин (захворювання периферичних артерій, стадія II за Фонтейном).

Протипоказання:

Підвищена чутливість компонентів препарату, тяжка ниркова недостатність (КК ≤25 мл/хв), помірна або тяжка печінкова недостатність, застійна серцева недостатність, вагітність, будь-яка відома схильність до кровотечі (наприклад, виразка шлунка або дванадцятипалої кишки в стадії загострення, недавній геморрагічний інсульт (до 6 міс), проліферативна форма діабетичної ретинопатії, слабо контрольована гіпертензія). Протипоказано пацієнтам зі шлуночковою тахікардією, шлуночковою фібриляцією або мультилокулярною шлуночковою ектопією, що проходили або не проходили відповідну терапію; пацієнтам з подовженням інтервалу QT.

Інструкція:

Рекомендована доза — 100 мг 2 р/доб, за 30 хв до прийому їжі або через 2 год після прийому їжі вранці та ввечері. Значне покращення стану пацієнтів спостерігається після прийому препарату протягом 16–24 тиж, іноді покращення відзначали вже після лікування протягом 4–12 тиж. Якщо протягом 6 міс лікування не було ефективним, лікар повинен призначити іншу терапію.

Упаковка

Блістер №30x1