БУТОРФАНОЛ

Rp.: BUTORPHANOL

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Больовий синдром різної етіології середньої й сильної інтенсивності; премедикація при загальній анестезії; як компонент в/в наркозу; післяопераційне знеболювання; знеболювання в щелепно-лицьовій хірургії, при мігрені; знеболювання пологів.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; тяжкі порушення функції печінки й/або нирок; період вагітності (крім підготовки до пологів) й годування груддю; вік до 18 років.

Інструкція:

Знеболювання: в/м — 2 мг однократно (залежно від вираженості больового синдрому, лікування ефективне при застосуванні препарату в діапазоні доз від 1 до 4 мг кожні 3–4 год); в/в — 1 мг однократно (залежно від вираженості больового синдрому, лікування ефективне при застосуванні препарату в діапазоні доз від 0,5 до 2 мг кожні 3–4 год). За необхідності введення препарату можна повторювати з інтервалом 3–4 год. Анестезія: в/м — 2 мг за 60–90 хв до початку хірургічної операції; в/в у разі проведення збалансованої анестезії — 2 мг незадовго до введення наркозу і/або по 0,5 мг в/в під час операції. При такому дробному введенні загальна доза може бути підвищена до 0,06 мг/кг маси тіла (4 мг/70 кг). Пологи: в/в або в/м 1–2 мг, повторити введення через 4 год. Для хворих похилого віку рекомендована доза становить половину звичайної.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Препарати з доведеною ефективністю

  Розчин для ін’єкцій

  • B.4

   Rp

   БУТОЛАР®
   БУТОЛАР®

   ПАТ НВЦ Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод

   2 мг/мл

   Амп. 1 мл 5x1