БЕНЗАЛКОНІЮ ХЛОРИД + ДЕКСПАНТЕНОЛ + ХЛОРГЕКСИДИН

Rp.: BENZALKONIUM CHLORIDE + DEXPANTHENOL + CHLORHEXIDINE

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Дрібні садна, подряпини, порізи, розчоси, тріщини шкіри, дрібні опіки (лікування та профілактика їхнього інфікування); тріщини сосків у жінок, які годують груддю; інфекції шкіри, зокрема вторинно інфіковані екземи та нейродерміти; гранулюючі опікові рани (лікування та підготовка їх до аутодермопластики), а також після пластичних операцій для поліпшення приживлення шкірних трансплантатів; рани різної локалізації та ґенезу, зокрема післяопераційні рани, трофічні виразки і пролежні у фазі регенерації (2 фаза ранового процесу); променеві виразки у фазі регенерації.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Заборонено наносити на перфоровану барабанну перетинку. Лікування інфікованих ран з рясною гнійною ексудацією в першій фазі процесу загоєння ран. Застосування крему можливе тільки після ліквідації гнійної інфекції та переходу запального процесу у фазу регенерації. Алергічні захворювання та гемофілія.

Інструкція:

Препарат застосовують місцево. Частоту нанесення та тривалість лікування визначають індивідуально, залежно від перебігу захворювання, ефективності та переносимості терапії. Дорослим і дітям від 1 року — препарат наносять тонким шаром 1 або кілька р/доб, залежно від потреби, на попередньо очищені уражені ділянки шкіри. Дозу препарату встановлюють індивідуально, залежно від площі ураженої ділянки. За необхідності можуть бути застосовані оклюзійні пов’язки. Зазвичай препарат слід застосовувати до повного загоювання ран і ліквідації запального процесу.

Препарати з відповідною діючою речовиною

  • Дані про ефективність не надано

    Крем для зовнішнього застосування