АЦЕТИЛСАЛІЦИЛОВА КИСЛОТА + КЛОПІДОГРЕЛ

Rp.: ACETYLSALICYLIC ACID + CLOPIDOGREL

Препаратів: 2

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Гострий коронарний синдром (нестабільна стенокардія, інфаркт міокарда без зубця Q, інфаркт міокарда з підйомом сегменту ST), у т.ч. при проведенні черезшкірних коронарних втручань; тривала вторинна профілактика гострого коронарного синдрому після черезшкірних коронарних втручань, як зі стентуванням, так і без нього.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; виражена печінкова недостатність; гостра кровотеча, у т.ч. шлунково-кишкова; внутрішньочерепний крововилив; геморагічний діатез; бронхіальна астма, індукована застосуванням саліцилатів і НПЗЗ, «аспіринова тріада»; період вагітность і годування груддю; вік до 18 років.

Інструкція:

Запобігання ішемічним порушенням: перор. 1 таб 1 р/доб; гострий коронарний синдром: початкова доза — 4 таб (75 мг+75 мг) або 2 таб (75 мг+150 мг); підтримувальна доза — 1 таб/доб. Лікування слід починати у термін від декількох днів до 35 днів після інфаркту міокарда і від 7 днів до 6 міс після ішемічного інсульту. Тривалість курсу лікування встановлюють індивідуально.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Капсули

  • Rp

   АСПІГРЕЛЬ
   АСПІГРЕЛЬ

   Мілі Хелскере Лімітед

   75 мг + 75 мг

   Бліс. 10x3

  Таблетки, вкриті оболонкою

  • Rp

   КОПЛАВІКС®
   КОПЛАВІКС®

   ТОВ Санофі-Авентіс Україна

   від 875.60 грн

   75 мг + 75 мг

   Бліс. 7x4

   від 875.60 грн