АЦЕТИЛСАЛИЦИЛОВАЯ КИСЛОТА + КЛОПИДОГРЕЛ

Описание действующего вещества (МНН, INN описание)

Симптомы:

Гострий коронарний синдром (нестабільна стенокардія, інфаркт міокарда без зубця Q, інфаркт міокарда з підйомом сегменту ST), у т.ч. при проведенні черезшкірних коронарних втручань; тривала вторинна профілактика гострого коронарного синдрому після черезшкірних коронарних втручань, як зі стентуванням, так і без нього.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; виражена печінкова недостатність; гостра кровотеча, у т.ч. шлунково-кишкова; внутрішньочерепний крововилив; геморагічний діатез; бронхіальна астма, індукована застосуванням саліцилатів і НПЗЗ, «аспіринова тріада»; період вагітность і годування груддю; вік до 18 років.

Инструкция:

Запобігання ішемічним порушенням: перор. 1 таб 1 р/доб; гострий коронарний синдром: початкова доза — 4 таб (75 мг+75 мг) або 2 таб (75 мг+150 мг); підтримувальна доза — 1 таб/доб. Лікування слід починати у термін від декількох днів до 35 днів після інфаркту міокарда і від 7 днів до 6 міс після ішемічного інсульту. Тривалість курсу лікування встановлюють індивідуально.

Список препаратов

Капсулы

АСПИГРЕЛЬ

Мили Хелскере Лимитед (GB)

75 мг + 75 мг

Бліс. №10x3, №10x10

Rp

Таблетки

КОПЛАВИКС

Санофи Фарма Бристоль-Майерс Сквибб СНСи (FR)

75 мг + 75 мг

100 мг + 75 мг

Бліс. №7x4, №7x4

Rp