РЕЛІФ супозиторії 5 мг

Форма випуску та дозування

Супозиторії, 5 мг

Супозиторії, 5 мг

Упаковка

стрипи №6x2

стрипи №6x2

Аналоги

Відповідних аналогів не знайдено

Класифікація

Форма товару

Супозиторії ректальні

Умови відпуску

без рецепту

Реєстраційне посвідчення

UA/3173/02/01

Дата останнього оновлення: 23.10.2020

Характеристика

 • Взаємодія з іншими лікарськими засобами: Не слід застосовувати разом з іншими судинозвужувальними засобами (при будь-якому шляху введення останніх), а також з антигіпертензивними лікарськими засобами (ß-адреноблокаторами), оскільки фенілефрин може спричиняти гіпертензію тяжкого ступеня у деяких осіб внаслідок стимуляції α-адренорецепторів.
 • Діти: Ефективність та безпека застосування препарату Реліф® дітям віком до 12 років не вивчались. Дані відсутні.
 • Заявник: Сагмел, Інк., США
 • Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами: Не спостерігалося впливу на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами.
 • Наказ МОЗ: №824 від 10.11.2009
 • Особливі застереження: У разі значних кров’янистих виділень із заднього проходу або якщо симптоми хвороби тривають більше 7 днівчи при погіршенні стану необхідно додатково проконсультуватися з лікарем.
 • Передозування: У медичній практиці передозування не описано, відсутні дані про системні, у тому числі токсичні, реакції організму у відповідь на ректальне введення препарату Реліф®. Проте при передозуванні можливе посилення проявів побічних реакцій, особливо при тривалому застосуванні. Можуть спостерігатися артеріальна гіпертензія, біль та дискомфорт у ділянці серця, відчуття серцебиття, задишка, некардіогенний набряк легень, збудження, судоми, порушення сну, тривога,параноя,дратівливість, психозиз галюцинаціями, слабкість, анорексія, нудота, блювання, олігурія, затримка сечовипускання, почервоніння обличчя, відчуття холоду у кінцівках, парестезії, підвищена чутливість, гіперглікемія, гіпокаліємія, скорочення притоку кровідо життєво важливих органів, що може призвести до погіршення кровопостачання нирок, метаболічного ацидозу, зростання навантаження на серце внаслідок збільшення загального опору периферичних судин. Лікування симптоматичне.
 • Побічні реакції: Цей лікарський засіб зазвичай переноситься добре, алеу поодиноких випадках можуть спостерігатися побічні реакції, обумовлені фенілефрину гідрохлоридом.
 • Показання: Зовнішній та внутрішній геморой, тріщини заднього проходу, ерозія та мікротравми заднього проходу, анальний свербіж.
 • Протипоказання: Підвищена  індивідуальна  чутливістьдо  будь-якого  зкомпонентів  препарату, значне підвищення артеріального тиску, тахісистолічні порушення серцевого ритму, декомпенсована серцева недостатність, порушення серцевої провідності, тяжка ниркова та печінкова недостатність, тиреотоксикоз, гострий панкреатит, одночасне застосування з інгібіторами моноаміноксидази або протягом 15 днів після припинення лікування інгібіторами МАО, тромбоемболічна хвороба, гранулоцитопенія.
 • Реєстраційне посвідчення: UA/3173/02/01
 • Термін дії реєстраційного посвідчення: 30.12.2075
 • Синонімічне найменування: Comb drug
 • Склад: 1 супозиторій містить: фенілефрину гідрохлориду 5 мг (0,25%), масла печінки акули 60 мг (3%)
 • Терміни зберігання: 2р.
 • Торгівельне найменування: РЕЛІФ
 • Умови відпуску: без рецепта
 • Умови зберігання: Зберігати у недоступному для дітей місці.
 • Фармакотерапевтична група: Засоби для лікування геморою та анальних тріщин для місцевого застосування.

Упаковка

стрипи №6x2

Інструкція

І н с т р у к ц і я

для медичного застосування препарату

РЕЛІФ

 (RELIEF)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: світло-жовтого кольору непрозорі супозиторії торпедоподібної форми зі слабким рибним запахом, точка плавлення 29 - 38°С;

склад: 1 супозиторій містить масло печінки акули 60 мг (3%), фенілефрину гідрохлорид 5 мг (0,25%);

допоміжні речовини: масло какао, метилпарагідроксибензоат, пропілпарагідроксибензоат, крохмаль кукурудзяний.

Форма випуску.  Супозиторії ректальні.

Фармакотерапевтична група. Антигемороїдальні засоби для місцевого застосування. Код АТС С05АХ03.

Фармакологічні властивості. Фенілефрину гідрохлорид є адреноміметиком, застосування якого призводить до місцевого судинозвужувального ефекту. Це нормалізує співвідношення між припливом крові до гемороїдальних вузлів і відтоком крові від них, а також сприяє зменшенню ексудації, набряклості, свербежу, серозних виділень при геморої та при інших захворюваннях аноректальної зони.

Масло печінки акули проявляє локальну протизапальну, гемостатичну, ранозагоювальну та імуномодулюючу дії.

Жирова основа супозиторіїв має пом'якшувальну дію.

Фенілефрин, що входить до складу Реліфу, інактивується тканинною моноамінооксидазою, неактивні метаболіти виділяються в складі слизу або, у вкрай незначних кількостях, нирками.

Показання для застосування. Використовують як засіб із заспокійливою, протизапальною, ранозагоювальною, кровоспинною дією; як симптоматичний препарат при свербежі, печінні і дискомфорті при геморої та інших захворюваннях аноректальної зони, а також при ерозіях, тріщинах, мікротравмах у ділянці заднього проходу.

Спосіб застосування та дози. Дорослим - попередньо теплою водою обмити шкіру навколо заднього проходу, очистити уражену ділянку за допомогою зволоженої м'якої серветки, обережно просушити його туалетним папером або м'якою тканиною, видаливши надлишкову вологу. Перед введенням супозиторія необхідно зняти з нього пластикову захисну оболонку. Ввести супозиторій у задній прохід. Вводити по одному супозиторію до 4 разів на добу, особливо на ніч, ранком і після кожного випорожнення кишечнику. Регулярне використання препарату дозволяє забезпечити стійкий терапевтичний ефект, полегшує симптоми геморою.

Побічна дія. У випадках істотного перевищення рекомендованих разових і добових доз може спостерігатися схильність до гіперкоагуляції.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату, тромбоемболічна хвороба, гранулоцитопенія.

Передозування. У медичній практиці не описане, відсутні дані про системні, у тому числі токсичні, реакції організму у відповідь на ректальне введення Реліфу.

Особливості застосування. При тяжких формах гіпертонічної хвороби, тяжких порушеннях серцевого ритму, вираженому тиреотоксикозі, розладах сечовипускання застосування препарату можливе тільки під контролем лікаря. У разі значних кров'янистих виділень із заднього проходу, або якщо симптоми хвороби тривають понад 7 днів необхідно додатково проконсультуватися з проктологом.

Вагітним жінкам та матерям, яку годують груддю препарат необхідно призначати з обережністю.

Не використовувати препарат у випадках ушкодження або відсутності захисної пластикової оболонки.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендується без суворих медичних показань і лікарського контролю використовувати препарат на фоні регулярного прийому інгібіторів МАО, антидепресантів і гіпотензивних засобів.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому, темному місці при температурі не вище +27°С. Забороняється зберігання супозиторіїв із розкритою або відсутньою захисною пластиковою оболонкою.

Термін придатності - 2 роки.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка.  12 ректальних супозиторіїв у стрипі, у картонній коробці.

  

Виробник.Сагмел, Інк., Італія.

Адреса. 1580 South Milwaukee Ave, Suite 415,

  Libertyville, IL 60048, USA.

 IDA (Instituto De Angeli)

 50066 Regello (Florence)

 Loc. Prulli n. 103/c,Italy.