РЕГІДРОН ОПТІМ порошок

Оріон Корпорейшн

Форма випуску та дозування

Порошок

Порошок

Упаковка

Пакет 10,7 г №20x1

Пакет 10,7 г №20x1

від 246.83 грн

Є ефективні аналоги

Аналоги

Класифікація

Форма товару

Порошок для приготування розчину для перорального застосування

Умови відпуску

без рецепту

Реєстраційне посвідчення

UA/9267/01/01

Дата останнього оновлення: 09.12.2020

Загальна інформація

 • Взаємодія з іншими лікарськими засобами: Інформації про взаємодію препаратуРегідронОптім з іншими препаратами не існує. Абсорбція лікарських засобів може бути змінена при діареї, головним чином препаратів, що абсорбуються у тонкому або товстому кишечнику, або при їх кишково-печінковій циркуляції.
 • Діти: РегідронОптімможна застосовувати дітям. Немає обмежень щодо віку, з якого дітям можна застосовувати даний лікарський засіб.
 • Заявник: Оріон Корпорейшн, Фінляндія
 • Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами: Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.
 • Наказ МОЗ: №46 від 25.01.2012
 • Особливі застереження: Препарат застосовуватиперорально, використовуючи для його розчиненняводу. Вміст1 пакетика препаратуРегідронОптім слід розчиняти в 0,5 л води. При перевищенні дози у пацієнта може розвинутисягіпернатріємія. У розчин не можна додавати цукор. Прийом їжі можливий одразу післярегідратації. При блюванні слід зачекати 10 хвилин і дати випити розчин повільно, невеликими ковтками.
 • Передозування: У пацієнтів зі зниженою функцією нирок можливе виникненнягіпернатрієміїтагіперкаліємії.
 • Побічні реакції: При дотриманні рекомендованих доз розвиток побічних реакцій малоймовірний.
 • Показання: Відновлення водно-електролітної рівноваги, корекція ацидозу у разі гострої діареї (у тому числі при холері), діареї з легким або середнім ступенем дегідратації, при теплових ураженнях, пов'язаних із порушеннями водно-електролітного обміну.
 • Протипоказання: Гіперчутливість до активних речовинабо до будь-якого іншого компонента препарату, тяжка дегідратація,втрата свідомості,гемодинамічнийшок, непрохідність кишечнику, нестримне блювання, ілеус.
 • Реєстраційне посвідчення: UA/9267/01/01
 • Термін дії реєстраційного посвідчення: 30.12.2075
 • Синонімічне найменування: Comb drug
 • Склад: 1 пакет містить: калію хлорид 0,75 г; натрію хлорид 1,3 г; натрію цитрат 1,45 г; глюкоза безводна 6,75 г
 • Терміни зберігання: 3р.
 • Торгівельне найменування: РЕГІДРОН ОПТІМ
 • Умови відпуску: без рецепта
 • Умови зберігання: Готовийрозчин зберігати у холодильникупритемпературі 2‒8 °Cпротягом 24годин.
 • Фармакотерапевтична група: Сольові склади для пероральної регідратації.

Упаковка

Пакет 10,7 г №20x1

Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

РЕГІДРОН ОПТІМ

(REHYDRON OPTIM)

 

Склад:

діючі речовини:

1 пакет містить: калію хлорид 0,75 г; натрію хлорид 1,3 г;натрію цитрат 1,45 г; глюкоза безводна 6,75 г;

допоміжні речовини:каліюацесульфам(Е950), лимонний ароматизатор.

 

Лікарська форма.Порошокдля орального розчину.

 

Основні фізико-хімічні властивості:кристалічний порошокбілогокольору з характерним лимонним запахом.

 

Фармакотерапевтичнагрупа.Сольові склади для пероральноїрегідратації.

Код АТХ А07С А.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Розчин препаратуРегідронОптімвідповідно до рекомендацій ВООЗ має зниженуосмолярність, що становить 245мОсм/л,рH ‒слабколужна. Розчин препарату застосовується для компенсації втрати електролітів і рідини при діареї. Глюкоза сприяє абсорбції солей, цитрати допомагають відкоригувати баланс при метаболічному ацидозі.

Фармакокінетика.

Фармакокінетика води, електролітів і глюкози, що входять до складу препаратуРегідронОптім, відповідають природній фармакокінетиці цих речовин в організмі.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Відновлення водно-електролітної рівноваги, корекція ацидозу у разі гострої діареї (у тому числі при холері), діареї з легким або середнім ступенем дегідратації, при теплових ураженнях, пов'язаних із порушеннями водно-електролітного обміну.

З профілактичною метою: при теплових та фізичних навантаженнях, що призводять до інтенсивного потовиділення.

 

Протипоказання.

Гіперчутливість до активних речовинабо до будь-якого іншого компонента препарату, тяжка дегідратація,втрата свідомості,гемодинамічнийшок, непрохідність кишечнику, нестримне блювання, ілеус.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Інформації про взаємодію препаратуРегідронОптім з іншими препаратами не існує. Абсорбція лікарських засобів може бути змінена при діареї, головним чином препаратів, що абсорбуються у тонкому або товстому кишечнику, або при їх кишково-печінковій циркуляції.

рНрозчину препаратуслабколужна, тому може впливати на лікарські засоби, всмоктування яких залежить відрН вмісту кишечнику.

 

Особливості застосування.

Препарат застосовуватиперорально, використовуючи для його розчиненняводу. Вміст
1 пакетика препаратуРегідронОптім слід розчиняти в 0,5 л води. При перевищенні дози у пацієнта може розвинутисягіпернатріємія. У розчин не можна додавати цукор. Прийом їжі можливий одразу післярегідратації. При блюванні слід зачекати 10 хвилин і дати випити розчин повільно, невеликими ковтками.

Тяжка дегідратація (втрата понад 9 % маси тіла у дітей, анурія) має бути пролікована у першу чергу із застосуванням внутрішньовенних препаратів длярегідратації. Після цьогоРегідронОптім може бути призначений для продовження терапії.

Рекомендовані дози препарату не слід перевищувати, якщо потреба пацієнта у додатковому введенні електролітів не підтверджена лабораторними дослідженнями.

Пацієнти, у яких дегідратаціярозвинуласяна тлі ниркової недостатності, цукрового діабету або інших хронічних захворювань, що порушують кислотно-лужний, електролітний або вуглеводний баланс, вимагають ретельного моніторингу при проведенні терапії препаратомРегідронОптім та можуть потребувати госпіталізації.

Не слід застосовувати препарат дітям віком до 6 місяців без консультації з лікарем.

У немовлят гостра діарея може спричинити зневоднення та електролітні розлади, що призводить до швидкого погіршення стану пацієнта. Про всі випадки діареї та дегідратації у немовлят необхідно якнайшвидше інформувати лікаря.

Слід проявляти обережність при лікуванні препаратомРегідронОптім пацієнтам із захворюваннями печінки, а також пацієнтам, що перебувають на дієті з обмеженим вмістом натрію або калію.Діарея може істотно вплинути на баланс рідини і глюкози у пацієнтів з цукровим діабетом, нирковою недостатністю або деякими іншими хронічними захворюваннями.Тому поки симптоми діареї зберігаються, такі пацієнти потребують більш ретельного моніторингу з лабораторними оцінками та госпітальноюдегідратаційноютерапією на базі стаціонару.

РегідронОптім застосовувати з обережністю у разі ниркової недостатності у періодолігуріїабо анурії, у разіпарентеральноїрегідратаційноїтерапії.

Ситуації під час застосування препаратуРегідронОптім, що потребують втручання лікаря:

- у пацієнта виникає сповільнення мовлення, з'являється сонливість, він швидко виснажується та не відповідає на запитання;

- припиняється виділення сечі;

- змінився психічний стан пацієнта (дратівливість, апатія, летаргія);

- лихоманка (температура вище 39 °С);

- кров у калі;

- постійне блювання;

- діарея триває більше 2 днів;

- діарея раптово припиняється, з'являються сильні болі;

- лікування вдома неуспішне або неможливе;

- сильні болі в животі.

При лікуванні діареї, спричиненої бактеріями холери і деякими іншими бактеріями, кількість солі у препараті може бути недостатньою, щоб замінити надмірну втрату солей, пов'язану з хворобою.

РегідронОптіммістить глюкозу. Пацієнтам зглюкозо-галактозноюмальабсорбцієюне слід приймати даний препарат.

РегідронОптім містить калій (0,41 г на0,5 л розчину), що необхідно брати до уваги при застосуванні розчину пацієнтам зі зниженою функцією нирок, які перебувають на дієті з контролем вживання калію.

РегідронОптім містить натрій, що необхідно брати до уваги при застосуванні розчину пацієнтам зі зниженою функцією нирок, які перебувають на дієті з контролем вживання натрію.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат дозволений до застосування у рекомендованих дозах у період вагітності або годування груддю. Годування груддю можна продовжувати стільки, скільки необхідно, навіть протягом пероральноїрегідратації, або його можна продовжити одразу післярегідратації.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

 

Спосіб застосування та дози.

Приготування розчину:порошок 1 пакетикарозчинитив0,5 лкип'яченої,охолодженоїдокімнатноїтемпературиводи.Розчин прийматипероральноабо вводити під наглядом лікаря черезназогастральнийзонд.

Лікування легкого та помірного зневоднення (замісна терапія): доза залежить від маси тіла пацієнта і міри зневоднення та становить 50‒100 мл розчину препарату на 1 кг маси тіла.Для усунення дефіциту рідини в організміРегідронОптімнеобхідно приймати протягом 4-х годин.

Дорослим та дітям при легкому та помірному обезводненні препарат слід приймати відповідно до даних, наведених у таблиці:

 

Об’єми розчинуРегідронОптімдля приймання пацієнтами у якості замісної терапії

Вік

<4 міс.

4‒11 міс.

12‒23 міс.

2‒4 роки

5‒14 роки

>15 років

Маса тіла

<5 кг

5‒7,9 кг

8‒10,9 кг

11‒15,9 кг

16‒29,9 кг

>30 кг

Мл розчину

200‒400

400‒600

600‒800

800‒1200

1200‒2200

2200‒4000

 

Якщо симптоми діареї зберігаються після проведення замісної терапії, застосування розчину препаратуРегідронОптім продовжують як підтримуючу терапію.

При нудоті та блюванні доцільно приймати охолоджений розчин невеликими повторювальними дозами. При необхідності спочатку потрібно вживати невелику кількість розчину (використовуючи, наприклад, чайну ложку, шприц), дозу можна збільшувати поступово, залежно відпереносимості. Швидке введення препарату безпечне, але є вірогідність виникнення блювання.

Під час терапії препаратом можна вживати інші рідини, але необхідно уникати рідин, що містять багато цукру, тому що висока концентрація цукру може посилити діарею.

 

Профілактика дегідратації (підтримуюча терапія).

Для запобігання втрати рідини та як підтримуючу терапію застосовують менші дози. Терапію препаратомРегідронОптім необхідно розпочинати на початку діареї. Зазвичай приймати препарат необхідно не більше ніж 3‒4 дні, прийом необхідно припинити після закінчення діареї.

Доза препарату залежить від маси тіла:

-      діти з масою тіла до 10 кг: 50‒100 мл розчину препарату після кожного рідкого випорожнення;

-      дорослі та діти з масою тіла понад 10 кг: 100‒200 мл розчину препарату після кожного рідкого випорожнення.

Під час застосування препаратуРегідронОптімможна вживати інші рідини та їжу.

 

Діти.

РегідронОптімможна застосовувати дітям. Немає обмежень щодо віку, з якого дітям можна застосовувати даний лікарський засіб.

 

Передозування.

У пацієнтів зі зниженою функцією нирок можливе виникненнягіпернатрієміїтагіперкаліємії.

При введенні дуже великої кількості або дуже концентрованого розчину препаратуРегідронОптім можливе виникненнягіпернатріємії. У пацієнтів зі зниженою функцією нирок можливе виникнення метаболічного алкалозу. Симптомигіпернатрієміївключають слабкість,нейром'язовезбудження, сонливість, сплутаність свідомості, кому, іноді навіть зупинку дихання. Метаболічний алкалоз може проявлятися у зниженні вентиляції легенів,нейром'язовомузбудженні і тетанічних судомах.

У разі сильного передозування з вираженими наслідками введення препаратуРегідронОптім потрібно припинити. Необхідна консультація лікаря. Корекція балансу електролітів і рідини має проводитися на підставі даних лабораторних досліджень.

 

Побічні реакції.

При дотриманні рекомендованих доз розвиток побічних реакцій малоймовірний.

Потенційно можливий розвиток алергічних реакцій.

У пацієнтів із нормальною функцією нирок ризик виникненнягіпернатрієміїабогіпергідратаціїпри застосуванні препаратуРегідронОптім є низьким. Можливе виникнення блювання, що свідчить про надто швидке введення препарату.

 

Термін придатності.3 роки.

 

Умови зберігання.Зберігатипри температуріне вище 25 °С. Зберігативнедоступномудлядітеймісці.

Готовийрозчин зберігати у холодильникупритемпературі 2‒8 °Cпротягом 24годин.

 

Упаковка. По10,7 гпорошку у пакеті; по 20 пакетів укартонній коробці.

 

Категорія відпуску.Без рецепта.

 

Виробник. Оріон Корпорейшн/ OrionCorporation.

 

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.Оріонінтіе1, 02200Еспоо, Фінляндія/Orionintie 1, 02200 Espoo,Finland.

 

Виробник.ТОВРецифармПаретс/RecipharmParets,S.L.U.

 

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.
С/РамоніКахаль, 2,ПаретсделВаллес, 08150 Барселона,Іспанія/C/RamonyCajal, 2,ParetsdelValles, 08150Barcelona,Spain.

 


ИНСТРУКЦИЯ

по медицинскому применению лекарственного средства

 

РЕГИДРОН ОПТИМ

(REHYDRON OPTIM)

 

Состав:

действующие вещества:

1 пакет содержит: калия хлорид 0,75 г; натрия хлорид 1,3 г; натрия цитрат 1,45 г; глюкоза безводная 6,75 г;

вспомогательные вещества:калияацесульфам(Е 950),лимонныйароматизатор.

 

Лекарственная форма.Порошок для орального раствора.

 

Основные физико-химические характеристики: кристаллический порошок белого цвета с характерным лимонным запахом.

 

Фармакотерапевтическая группа.Солевые составы для пероральнойрегидратации.

Код АТХ А07С А.

 

Фармакологические свойства.

Фармакодинамика.

Раствор препаратаРегидронОптимсогласно рекомендациям ВОЗ имеетсниженнуюосмолярность, которая составляет 245мОсм/л, рН‒слабощелочная. Раствор препарата применяется для возмещения потерь электролитов и жидкости при диарее. Глюкоза способствует абсорбции солей, цитраты помогают скорректировать баланс при метаболическом ацидозе.

Фармакокинетика.

Фармакокинетика воды, электролитов и глюкозы, входящих в состав препаратаРегидронОптим, соответствует естественнойфармакокинетикеэтих веществ в организме.

 

Клинические характеристики.

Показания.

Восстановление водно-электролитного равновесия, коррекция ацидоза в случае острой диареи (в том числе при холере), диареи с легкой или средней степенью дегидратации, при тепловых поражениях, связанных с нарушениями водно-электролитного обмена.

В профилактических целях: при тепловых и физических нагрузках, приводящих к интенсивному потоотделению.

 

Противопоказания.

Гиперчувствительность кактивнымвеществамлибоклюбомудругомукомпонентупрепарата,тяжелаядегидратация,потерясознания,гемодинамическийшок,непроходимостькишечника,безудержнаярвота,илеус.

 

 

Взаимодействие с другими лекарственными средствами и другие виды взаимодействий.
Информации о взаимодействии препаратаРегидронОптим с другими препаратами не существует.

Абсорбциялекарственных средств может быть изменена при диарее,главнымобразомпрепаратов,которыеабсорбируютсявтонкомилитолстомкишечнике,или приихкишечно-печеночнойциркуляции.

рНрастворапрепаратаслабощелочная,поэтомуможетвлиятьналекарственныесредства,всасываниекоторыхзависитотрНсодержимогокишечника.

 

Особенности применения.

Препарат применять перорально, используя для его растворения воду.

Содержание 1 пакетика препаратаРегидронОптимследует растворить в 0,5 л воды. При превышении дозы у пациента может развитьсягипернатриемия. В раствор нельзя добавлять сахар. Прием пищи возможен сразу послерегидратации. При рвоте следует подождать 10 минут и дать выпить раствор медленно, небольшими глотками.

Тяжелая дегидратация (потеря более 9 % массы тела у детей, анурия) должна быть пролечена в первую очередь с применением внутривенных препаратов длярегидратации. После этогоРегидронОптимможет бытьназначендля продолжения терапии.

Рекомендуемые дозы препарата не следует превышать, если потребность пациента в дополнительном введении электролитов не подтверждена лабораторными исследованиями.

Пациенты, у которых дегидратация развилась на фоне почечной недостаточности, сахарного диабета или других хронических заболеваний, нарушающих кислотно-щелочной, электролитный или углеводный баланс, требуют тщательного мониторинга при проведении терапии препаратомРегидронОптим и могут нуждаться в госпитализации.

Не следует применять препарат детям в возрасте до 6 месяцев без консультации с врачом.

У детей грудного возраста острая диарея может вызывать обезвоживание и электролитные расстройства, что приводит к быстрому ухудшению состояния пациента. Про все случаи диареи и дегидратации у детей грудного возраста необходимо как можно быстрее информировать врача.

Следует проявлять осторожность при лечении препаратомРегидронОптимпациентам с заболеваниями печени, а также пациентам, которые придерживаются диеты с ограниченным содержанием натрия или калия. Диарея может существенно повлиять на баланс жидкости и глюкозы у пациентов с сахарным диабетом, почечной недостаточностью или некоторыми другими хроническими заболеваниями.Поэтому пока симптомы диареи сохраняются, такие пациенты требуют более тщательного мониторинга с лабораторными оценками и госпитальнойдегидратационнойтерапией на базе стационара.

РегидронОптимприменять с осторожностью в случае непроходимости почечной недостаточности в периодолигурииили анурии, в случае парентеральнойрегидратационнойтерапии.

Ситуации во время применения препаратаРегидронОптим, требующие врачебного вмешательства:

- у пациента возникает замедление речи, появляется сонливость, он быстро истощается и не отвечает на вопросы;

- прекращается выделение мочи;

- изменилось психическое состояние пациента (раздражительность, апатия, летаргия);

- лихорадка (температура выше39 °С);

-кровь в кале;

-постояннаярвота;

-диареяпродолжаетсяболее 2дней;

-диареявнезапнопрекращается,появляютсясильныеболи;

-лечениедоманеуспешноилиневозможно;

-сильныеболи вживоте.

При лечении диареи, вызванной бактериями холеры и некоторыми другими бактериями, количество соли в препарате может быть недостаточным, чтобы заменить чрезмерную потерю солей, связанную с болезнью.

РегидронОптимсодержит глюкозу. Пациентам сглюкозо-галактозноймальабсорбциейне следует принимать данный препарат.

РегидронОптимсодержит калий (0,41 г на0,5 лраствора), что необходимо принимать во внимание при применении раствора пациентами со сниженной функцией почек, которые находятся на диете с контролем употребления калия.

РегидронОптим содержит натрий, что необходимо учитывать при применении раствора пациентам с нарушением функции почек, находящихся на диете с контролем употребление натрия.

 

Применение в период беременности или кормлениягрудью.

Препарат в период беременности или кормления грудью разрешен к применению в рекомендуемых дозах.Кормление грудью можно продолжать столько, сколько необходимо, даже в течение пероральнойрегидратации, или его можно продолжить сразу послерегидратации.

 

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или другими механизмами.

Препарат не влияет на скорость реакции при управлении автотранспортом или другими механизмами.

 

Способ применения и дозы.

Приготовление раствора: порошок 1 пакетика растворить в0,5 лкипяченой, охлажденной до комнатной температуры воды. Раствор принимать перорально или вводить под присмотром врача черезназогастральныйзонд.

Лечение легкого и умеренного обезвоживания (заместительная терапия):доза препарата зависит от массы тела пациента и меры обезвоживания и составляет 50‒100 мл раствора препарата на 1 кг массы тела. Для устранения дефицита жидкости в организмеРегидронОптимследует принимать в течение 4-х часов.

Взрослым и детям при легком и умеренном обезвоживании препарат следует принимать в соответствии с данными, приведенными таблице:

 

ОбъемыраствораРегидронОптимдляприемапациентамивкачествезаместительнойтерапии

Возраст

<4 мес.

4‒11 мес.

12‒23 мес.

2‒4года

5‒14 лет

>15 лет

Масса тела

<5 кг

5‒7,9 кг

8‒10,9 кг

11‒15,9 кг

16‒29,9 кг

>30 кг

Мл раствора

200‒400

400‒600

600‒800

800‒1200

1200‒2200

2200‒4000

 

Еслипослевведениязаместительнойтерапиисимптомыдиареисохраняются,применениерастворапрепаратаРегидронОптимпродолжаетсявкачествеподдерживающейтерапии. 

При тошноте и рвоте целесообразно принимать охлажденный раствор небольшими повторяемыми дозами. При необходимости сначала нужно употреблять небольшое количество раствора (используя, например, чайную ложку, шприц), дозу можно увеличивать постепенно, в зависимости от переносимости. Быстрое введение препарата безопасно, но существует вероятность возникновения рвоты.

Во время терапии препаратом можно употреблять другие жидкости, но необходимо избегать жидкостей, которые содержат много сахара, так как высокая концентрация сахара может усилить диарею.

 

Профилактика дегидратации (поддерживающая терапия).

Для предотвращения потери жидкости и в качестве поддерживающей терапии применять более низкие дозы. Терапию препаратомРегидронОптимнеобходимо начинать в начале диареи. Обычно принимать препарат необходимо не дольше чем 3‒4 дня, его прием необходимо прекратить после окончания диареи.

Доза препарата зависит от массы тела:

- дети с массой тела до 10 кг: 50‒100 мл раствора препарата после каждого жидкого опорожнения;

- взрослые и дети с массой тела от 10 кг: 100‒200 мл раствора препарата после каждого жидкого опорожнения.

При применении препаратаРегидронОптимможно употреблять другие жидкости и пищу.

 

Дети.

РегидронОптимможно применять детям. Нет ограничений по возрасту, с которого детям можно применять данное лекарственное средство.

 

Передозировка.

У пациентов со сниженной функцией почек возможно возникновениегипернатриемииигиперкалиемии.

При введении слишком большого количества или очень концентрированного раствора препаратаРегидронОптимвозможно возникновениегипернатриемии. У пациентов с нарушением функции почек возможно возникновение метаболического алкалоза. Симптомыгипернатриемиивключают слабость, нейромышечное возбуждение, сонливость, спутанность сознания, кому, иногда даже остановку дыхания. Метаболический алкалоз может проявляться в снижении вентиляции легких, нейромышечном возбуждении и тетанических судорогах.

В случае сильной передозировки с выраженными последствиями введения препаратаРегидронОптимследует прекратить. Необходима консультация врача. Коррекция баланса электролитов и жидкости должна проводиться на основании данных лабораторных исследований.

 

Побочные реакции.

При соблюдении рекомендованных доз развитие побочных реакций маловероятно.

Потенциально возможно развитие аллергических реакций.

У пациентов с нормальной функцией почек риск возникновениягипернатриемииилигипергидратациипри применении препаратаРегидронОптимявляется низким. Возможно возникновение рвоты, что свидетельствует о слишком быстром введении препарата.

 

Срок годности. 3 года.

 

Условия хранения.Хранить при температурене выше 25 °С. Хранить в недоступном для детей месте.

Готовый раствор хранить в холодильнике при температуре 2‒8 °C в течение 24 часов.

 

Упаковка. По10,7 гпорошка в пакете; по 20 пакетов в картонной коробке.

 

Категория отпуска.Без рецепта.

 

Производитель. Орион Корпорейшн/ OrionCorporation.

 

Местонахождение производителя и его адрес места ведения деятельности.Орионинтие 1, 02200Эспоо,Финляндия/Orionintie 1, 02200 Espoo,Finland.

 

Производитель.ОООРецифармПаретс/RecipharmParets,S.L.U.

Местонахождение производителя и его адрес места ведения деятельности.
С/РамониКахаль, 2,ПаретсделВаллес, 08150 Барселона,Испания/C/RamonyCajal, 2,ParetsdelValles, 08150Barcelona,Spain