НЕЙРОВІТАН таблетки

Форма випуску та дозування

Таблетки

Таблетки

Упаковка

Блістер №10x3

Блістер №10x3

Аналоги

Відповідних аналогів не знайдено

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

-

Форма товару

Таблетки, вкриті оболонкою

Умови відпуску

без рецепту

Реєстраційне посвідчення

UA/7433/01/01

Дата останнього оновлення: 08.07.2020

Характеристика

 • Вагітність і годування груддю: Лікарський засіб слід застосовувати з обережністю жінкам у період вагітності, особливо у першому триместрі.
 • Взаємодія з іншими лікарськими засобами: Дія тіаміну інактивується 5-фторурацилом, оскільки останній конкурентно інгібує фосфорилювання тіаміну в тіамін-пірофосфат.
 • Діти: Застосовувати дітям віком від 3 років.
 • Заявник: Аль-Хікма Фармасьютикалз, Йорданія
 • Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами: Препарат не впливає на здатність керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами. У випадках, якщо під час лікування препаратом спостерігається запаморочення, слід утримуватись від керування транспортними засобами та роботи з механізмами.
 • Наказ МОЗ: №806 від 11.12.2007
 • Особливі застереження: При введенні вітаміну В12клінічна картина, а також лабораторні аналізи при фунікулярному мієлозі або перніціозній анемії можуть втрачати свою специфічність.
 • Передозування: Вітамін В1:має широкий терапевтичний діапазон. Дуже високі дози (більше 10 г) виявляють курареподібний ефект, пригнічуючи провідність нервових імпульсів.
 • Побічні реакції: Загальні розлади: слабкість, підвищення температури, підвищена пітливість.
 • Показання: Лікуваннязахворювань нервової системи: неврити, поліневрити, діабетичні неврити, невралгія, ішіалгія, міжреберна невралгія, невралгія трійчастого нерва, парестезія, периферичні нейропаралічі, параліч лицьового нерва, люмбаго, артралгія та міалгія.
 • Протипоказання: Підвищена чутливість до компонентів препарату.
 • Реєстраційне посвідчення: UA/7433/01/01
 • Термін дії реєстраційного посвідчення: 30.12.2075
 • Синонімічне найменування: Comb drug
 • Склад: 1 таблетка містить: октотіаміну 25 мг, рибофлавіну 2,5 мг, піридоксину гідрохлори ду 40 мг, ціанокобаламіну 0,25 мг
 • Терміни зберігання: 3р.
 • Торгівельне найменування: НЕЙРОВІТАН®
 • Умови відпуску: без рецепта
 • Умови зберігання: Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати при температурі не вище 25°С.
 • Фармакотерапевтична група: Комплекси вітамінів групи В без добавок.

Упаковка

Блістер №10x3

Інструкція

ІнструкціЯ

для медичного застосування препарату

НЕЙРОВІТАН®

(NEUROVITAN®)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: двоопуклі таблетки, вкриті цукровою оболонкою від рожевого до рожево-помаранчевого кольору, на зрізі таблетки спостерігаються вкраплення рожевого, помаранчевого та білого кольору;

склад: 1 таблетка містить

октотіаміну 25 мг,

рибофлавіну 2,5 мг,

піридоксину гідрохлориду 40 мг,

ціанокобаламіну  0,25 мг;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, крохмаль кукурудзяний, лактоза моногідрат, повідон, целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат, тальк, титану діоксид, желатин, сахароза, шелак, олія рицинова, FD&C жовтий № 6, FD&C червоний № 3, віск карнаубський, парафін твердий, вода очищена.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Комплекси вітамінів групи В без добавок.

Код АТС A11E А.

Фармакологічні властивості. Збалансований комплекс вітамінів групи В.

Фармакодинаміка. Дія препарату визначається вітамінами, які входять до його складу.

Октотіамін (комбінація вітаміну B1 і α-ліпоєвої кислоти) бере активну участь в обміні вуглеводів і жирів, необхідний для синтезу нуклеїнових кислот. Потенціює дію ацетилхоліну, що бере участь у передачі нервового імпульсу. Відіграє важливу роль у регулюванні функцій м’язової і вегетативної нервової системи. Посилює тканинне дихання, покращує надходження кисню до клітин шкіри.

Рибофлавін (вітамін В2) входить до складу численних окисно-відновних ферментів. Бере участь у тканинному диханні і синтезі АТФ, синтезі вищих жирних кислот й інших процесах енергозабезпечення клітини. Виявляє антиоксидантні властивості, бере участь у кровотворенні, сприяючи підвищенню рівня гемоглобіну та еритроцитів. Покращує зір, підвищує сприйнятливість кольорів і адаптацію до темряви.

Піридоксин (вітамін В6) – компонент, необхідний для метаболізму амінокислот, жирів і вуглеводів, а також для синтезу фізіологічних регуляторів, таких як серотонін і гістамін. Бере участь у розщепленні холестерину, синтезі і живленні мієлінової оболонки периферичного нерва та аксону. Недостатність вітаміну В6 призводить до розвитку нейром’язової дистрофії і судом.

Ціанокобаламін (вітамін В12) бере участь у білковому, жировому і вуглеводному видах обміну. Запобігає жировому переродженню печінки. Сприяє зниженню рівня холестерину у крові та його виведенню із кровоносних судин. Стимулюючи синтез білка, нормалізує процеси росту і розвитку. Регулює процеси кровотворення. Підвищуючи фагоцитарну активність лейкоцитів і активізуючи діяльність ретикулоендотеліальної системи, посилює імунологічний захист організму.

Фармакокінетика.Компоненти комплексу Нейровітан® абсорбуються у тонкій кишці, зв’язуються з білками плазми, розподіляються в усіх тканинах. В організмі піддаються біотрансформації, виводяться переважно з сечею (як у незміненому стані, так і у вигляді метаболітів).

Показання для застосування. Лікування захворювань нервової системи: неврити, поліневрити, діабетичні неврити, невралгія, ішіалгія, міжреберна невралгія, невралгія трійчастого нерва, парестезія, периферичні нейропаралічі, параліч лицьового нерва, люмбаго, артралгія та міалгія.

Спосіб застосування та дози. Застосовують внутрішньо дорослим і дітям старше 3 років.

Дорослим та дітям старше 14 років призначають від 1 до 4 таблеток на добу.

Дітям віком 3 - 7 років призначають 1 таблетку на добу, віком 8 - 14 років - від 1 до 3 таблеток на добу.

Вагітним призначають 1 таблетку на добу. В післяпологовий період, період годування груддю - від 1 до 2 таблеток на добу.

Курс лікування – 2 - 4 тижні.

Побічна дія. Можливі диспепсичні розлади, алергічні реакції у вигляді дерматиту при підвищеній чутливості до вітамінів групи В.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дитячий вік до 3 років.

Передозування. Не описане.

Особливості застосування. При лікуванні препаратом Нейровітан® не можна вживати алкоголь. З обережністю застосовувати при нефролітіазі, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кішки у стадії загострення, злоякісних новоутвореннях.

Вагітність і годування груддю. У періоди вагітності та годування груддю препарат можна призначати, не перевищуючи рекомендовані дози, та з урахуванням співвідношення користь для жінки / ризик для плода (дитини).

Вплив на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами. Не описаний.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Знижує ефект леводопи при одночасному застосуванні.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі 15 - 25 °С у недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. По 10 таблеток у блістері з ПВХ та фольги, 3 блістери в картонній коробці.

Виробник. “Аль-Хікма Фармасьютикалз”, Йорданія.

Адреса. 22328, а/с 182400 Амман, Йорданія.