moveks

МОВЕКС КОМФОРТ таблетки 500 мг + 400 мг

Форма випуску та дозування

Таблетки, 500 мг + 400 мг

Таблетки, 500 мг + 400 мг

Упаковка

Пляшка №30x1
Пляшка №60x1
Пляшка №60x2
Пляшка №120x1

Пляшка №30x1

Аналоги

Класифікація

Форма товару

Таблетки, вкриті оболонкою

Умови відпуску

без рецепту

Реєстраційне посвідчення

UA/9817/01/01

Дата останнього оновлення: 22.10.2020

Характеристика

 • Діти: Досвід застосування препарату дітям відсутній, застосування не рекомендується.
 • Заявник: Мові Хелс ГмбХ, Швейцарія
 • Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами: Досліджень щодо впливу препаратуна швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами не проводилось. Слід бути обережними при керуванні транспортними засобами та виконанні робіт, що потребують уваги.У разі появи під час застосування препарату сонливості, втомлюваності, запаморочення та/або порушень зору, слід утриматися від керування автотранспортом або іншими механізмами.
 • Наказ МОЗ: №844 від 07.10.2010
 • Особливі застереження: Не перевищувати рекомендовану дозу.
 • Передозування: Можливе посилення побічних ефектів. У разі передозування рекомендується симптоматичне лікування.
 • Побічні реакції: З боку шлунково-кишкового тракту: диспепсія, нудота, блювання, біль в епігастральній ділянці, діарея, запор, здуття кишечнику.
 • Показання: Дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів та хребта; первинний та вторинний остеоартрози, остеохондроз, плечолопатковий періартрит; переломи (для прискорення утворення кісткової мозолі).
 • Протипоказання: Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату, порушення функції печінки або нирок на стадії декомпенсації, схильність до кровотеч. Не застосовувати препарат при наявності алергії на молюсків.
 • Реєстраційне посвідчення: UA/9817/01/01
 • Термін дії реєстраційного посвідчення: 30.12.2075
 • Синонімічне найменування: Comb drug
 • Склад: 1 таблетка містить: глюкозаміну сульфату 500 мг, хондроїтину сульфату 400 мг
 • Терміни зберігання: 3 роки.
 • Торгівельне найменування: МОВЕКС КОМФОРТ
 • Умови відпуску: без рецепта
 • Умови зберігання: Зберігати у недоступному для дітей місців оригінальній упаковці при температурі не вище25°С.
 • Фармакотерапевтична група: Засоби, що застосовуються при захворюваннях опорно-рухового апарату. Нестероїдні протизапальні і протиревматичні засоби.

Упаковка

Пляшка №30x1

Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

МОВЕКС КОМФОРТ

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 1 таблетка містить глюкозаміну сульфату 500 мг, хондроїтину сульфату 400 мг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк очищений, натрію кроскармелоза, натрію крохмальгліколят, гіпромелоза, макрогол (PEG-6000), титану діоксид (Е 171), тартразин (Е 102), етилцелюлоза.

Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.

Таблетки жовтого кольору, овальної форми, двоопуклі, з рискою з одного боку, вкриті оболонкою.

Назва і місцезнаходження виробника.

Сінмедик Лабораторіз.

202 Саї Плаза, 187–188 Сент-Нагар, Іст оф Кайлаш, НД– 110 065, PI.

Назва і місцезнаходження заявника.

Мові Хелс ГмбХ. Швейцарія, Егеріштрассе 35, Баар 6340.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при захворюваннях опорно-рухового апарату. Глюкозамін и хондроїтин.

Код АТС M01А X55.

Глюкозамін є субстратом побудови суглобного хряща та стимулює регенерацію хрящової тканини. Будь-який несприятливий вплив (захворювання, вікові порушення обміну речовин, травматизм) зменшує його синтез і концентрацію у сполучній тканині, що призводить до порушення структури, функції суглобів і появи болю. Глюкозаміноглікани і протеоглікани є часткою складної матриці, з якої складається хрящ.

Глюкозамін входить до складу ендогенних глюкозаміногліканів хрящової тканини, стимулює вироблення протеогліканів і збільшує поглинання сульфату суглобним хрящем.

Таким чином, глюкозамін поповнює ендогенний дефіцит глюкозаміну. Бере участь у біосинтезі протеогліканів і гіалуронової кислоти, чим протидіє прогресуванню дегенеративних процесів у суглобах, хребті і навколишніх м’яких тканинах; стимулює утворення хондроїтинсірчаної кислоти, нормалізує відкладення кальцію у кістковій тканині, сприяє відновленню суглобних функцій і зникненню больового синдрому.

Хондроїтину сульфат чинить хондропротекторну дію, стимулює регенерацію хрящової тканини, виявляє протизапальну, аналгезуючу дію. Хондроїтину сульфат, який впливає на фосфорно-кальцієвий обмін у хрящовій тканині, є високомолекулярним мукополісахаридом (м. м. 20 000−30 000). Препарат уповільнює резорбцію кісткової тканини і знижує втрату кальцію, уповільнює процеси дегенерації хрящової тканини. Перешкоджає стисненню сполучної тканини, “змащує” суглобові поверхні та нормалізує вироблення суглобної рідини.

Глюкозаміну сульфат.Біодоступність глюкозаміну при пероральному способі введення – 25–26 %. Після розподілу у тканинах найбільші концентрації визначаються у печінці, нирках і хрящовій тканині. Приблизно 90 % глюкозаміну, який надійшов до організму пероральним шляхом, у вигляді солі глюкозаміну всмоктується з тонкої кишки і звідти через портальний кровообіг надходить до печінки. Вагома частина глюкозаміну, що всмоктується, метаболізується в печінці. Розпадається до сечовини, води і вуглекислого газу. Близько 30 % прийнятої дози тривалий час персистує у сполучній тканині. Виводиться, головним чином, нирками, і в дуже незначній кількості – із калом.

Хондроїтину сульфат. Після одноразового прийому хондроїтину максимальна концентрація у плазмі крові (Сmax) досягається через 3–4 год, у синовіальній рідині – через 4–5 год. Концентрація у синовіальній рідині перевищує концентрацію у плазмі. Біодоступність хондроїтину сульфату становить 13–15 %. Виводиться нирками протягом 24 год.

Показання для застосування.

Остеоартроз (у тому числі артроз колінного та кульшового суглобів, міжхребцевий остеохондроз, спондилоартроз). Хондромаляція надколінка, лопатково-плечовий періартрит, переломи, стани, що супроводжуються дегенеративно-дистрофічними змінами тканин суглобного хряща.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату, фенілкетонурія, схильність до кровотеч, тромбофлебіти, цукровий діабет, вагітність, годування груддю, дитячий вік до 12 років.

Особливі застереження.

Не перевищувати рекомендовану дозу.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат не застосовують в період вагітності та годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Препарат може впливати на швидкість реакції, тому не рекомендується застосовувати його при керуванні транспортними засобами або роботі зі складними механізмами.

Діти

Не застосовують дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози.

Препарат застосовують дорослим та дітям віком від 12 років. Таблетки приймають внутрішньо, запиваючи невеликою кількістю рідини.

Дорослим і дітям старше 12 років протягом перших трьох тижнів призначають по одній таблетці 3 рази на добу; у наступні дні – по 1−2 таблетки 2 рази на добу протягом 3-х місяців. Курс повторюють 2 - 3 рази на рік.

За призначенням лікаря лікування може бути більш тривалим.

Передозування. Можливе посилення побічних ефектів. У разі прийому більших доз препарату, ніж рекомендовано, слід звернутися до лікаря.

Побічні ефекти.

Можливий біль в епігастральній ділянці, метеоризм, діарея або запор, нудота, алергічні реакції. Сонливість, головний біль і безсоння спостерігаються рідко.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Збільшує всмоктування тетрациклінів, зменшує – пеніцилінів і хлорамфеніколу.

При застосуванні препарату знижується потреба в нестероїдних протизапальних засобах.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці,в оригінальній упаковці, при температурі не вище 25 °С. 

Упаковка. По 30 або по 60 таблеток, вкритих оболонкою, у поліетиленовій пляшці, з інструкцію для медичного застосування, у картонній упаковці;

2 поліетиленові пляшки по 60 таблеток, вкритих оболонкою, №120 з інструкцію для медичного застосування, у картонній упаковці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

moveks