МІРАЛЬДА таблетки

Актавіс груп

Rp

Форма випуску та дозування

Таблетки

Таблетки

Упаковка

Комбі-упаковка №28x1

Комбі-упаковка №28x1

Аналоги

bioequivalence-icon

Rp

ДЖАЗ
ДЖАЗ

Байєр Шерінг Фарма АГ(DE)

Таблетки

від 311.00 грн

bioequivalence-icon

Rp

ЯРИНА
ЯРИНА 3 мг + 0,03 мг

Байєр Шерінг Фарма АГ(DE)

Таблетки

від 311.00 грн

Rp

ВЕЛМАРІ
ВЕЛМАРІ

Алвоген Фарма Трейдинг Юроп ОТОВ(BG)

Таблетки

Rp

ДАРІЛІЯ
ДАРІЛІЯ

Гедеон Ріхтер(HU)

Таблетки

Rp

ДРОСПІФЕМ 20
ДРОСПІФЕМ 20

мібе ГмбХ Арцнайміттель(DE)

Таблетки

від 241.00 грн

Класифікація

Форма товару

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою

Умови відпуску

за рецептом

Rp

Реєстраційне посвідчення

UA/14449/01/01

Дата останнього оновлення: 09.12.2020

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Пероральна контрацепція з додатковими перевагами (антимінералокортикоїдний та антиандрогенний ефекти), особливо для жінок з гормонозалежною затримкою рідини (набряклість або збільшення маси тіла) та акне і себореєю; неважка форма вульгарних вугрів у поєднанні з контрацепцією; передменструальний дисфоричний розлад (усунення симпомів).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; венозні або артеріальні тромботичні/тромбоемболічні явища (наприклад, тромбоз глибоких вен, емболія легеневої артерії, інфаркт міокарда) або церебро-васкулярний розлад зараз або в анамнезі; наявність нині або в анамнезі продромальних симптомів тромбозу (наприклад, транзиторний напад ішемії, стенокардія); мігрень із фокальними неврологічними симптомами в анамнезі; цукровий діабет із судинними ускладненнями; наявність тяжких або множинних факторів ризику щодо венозного або артеріального тромбозу; панкреатит зараз або в анамнезі, асоційований із тяжкою гіпертригліцеридемією; наявність нині або в анамнезі тяжких захворювань печінки, доки показники функції печінки не повернуться до нормальних значень; ниркова недостатність тяжкого ступеня або гостра ниркова недостатність; наявність нині або в анамнезі пухлин печінки (доброякісних або злоякісних); відомі або підозрювані злоякісні пухлини (наприклад, статевих органів або молочних залоз), які є залежними від статевих гормонів; вагінальна кровотеча нез’ясованої етіології; відома чи підозрювана вагітність.

Інструкція:

Всередину 1 таб/доб щоденно, згідно з порядком, зазначеним на блістері, приблизно в один і той самий час, запиваючи невеликою кількістю рідини, протягом 21 або 28 днів. Прийом таб. з кожної наступної упаковки слід розпочинати після закінчення 7-денної перерви у прийманні препарату, під час якої зазвичай відбувається менструальноподібна кровотеча, або після застосування останньої таб. з попередньої упаковки.

Загальна інформація

  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 24.07.2020

Упаковка

Комбі-упаковка №28x1