МИРАЛЬДА таблетки

Актавис груп

Rp

Форма выпуска и дозировка

Таблетки

Таблетки

Упаковка

Комби-упаковка №28x1

Комби-упаковка №28x1

Аналоги

bioequivalence-icon

Rp

ЯРИНА 3 мг + 0,03 мг

Байер Шеринг Фарма АГ(DE)

Таблетки

от 294.76 грн

bioequivalence-icon

Rp

ДЖАЗ

Байер Шеринг Фарма АГ(DE)

Таблетки

от 294.30 грн

Rp

ВЕЛМАРИ

Алвоген Фарма Трейдинг Юроп ОТОВ(BG)

Таблетки

от 213.43 грн

Rp

ДРОСПИФЕМ 20

мибе ГмбХ Арцнаймиттель(DE)

Таблетки

от 181.38 грн

Rp

ДРОСПИФЕМ 30 3 мг + 0,03 мг

мибе ГмбХ Арцнаймиттель(DE)

Таблетки

от 173.48 грн

Классификация

Классификация эквивалентности

N/A

info

Действующее вещество

ДРОСПИРЕНОН + ЭТИНИЛЭСТРАДИОЛ

Форма товара

Таблетки, покрытые пленочной оболочкой

Условия отпуска

по рецепту

Rp

Регистрационное удостоверение

UA/14449/01/01

Дата последнего обновления: 09.12.2020

Описание действующего вещества (INN описание)

Индикация:

Пероральна контрацепція з додатковими перевагами (антимінералокортикоїдний та антиандрогенний ефекти), особливо для жінок з гормонозалежною затримкою рідини (набряклість або збільшення маси тіла) та акне і себореєю; неважка форма вульгарних вугрів у поєднанні з контрацепцією; передменструальний дисфоричний розлад (усунення симпомів).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; венозні або артеріальні тромботичні/тромбоемболічні явища (наприклад, тромбоз глибоких вен, емболія легеневої артерії, інфаркт міокарда) або церебро-васкулярний розлад зараз або в анамнезі; наявність нині або в анамнезі продромальних симптомів тромбозу (наприклад, транзиторний напад ішемії, стенокардія); мігрень із фокальними неврологічними симптомами в анамнезі; цукровий діабет із судинними ускладненнями; наявність тяжких або множинних факторів ризику щодо венозного або артеріального тромбозу; панкреатит зараз або в анамнезі, асоційований із тяжкою гіпертригліцеридемією; наявність нині або в анамнезі тяжких захворювань печінки, доки показники функції печінки не повернуться до нормальних значень; ниркова недостатність тяжкого ступеня або гостра ниркова недостатність; наявність нині або в анамнезі пухлин печінки (доброякісних або злоякісних); відомі або підозрювані злоякісні пухлини (наприклад, статевих органів або молочних залоз), які є залежними від статевих гормонів; вагінальна кровотеча нез’ясованої етіології; відома чи підозрювана вагітність.

Инструкция:

Всередину 1 таб/доб щоденно, згідно з порядком, зазначеним на блістері, приблизно в один і той самий час, запиваючи невеликою кількістю рідини, протягом 21 або 28 днів. Прийом таб. з кожної наступної упаковки слід розпочинати після закінчення 7-денної перерви у прийманні препарату, під час якої зазвичай відбувається менструальноподібна кровотеча, або після застосування останньої таб. з попередньої упаковки.

Общая информация

  • Срок действия регистрационного удостоверения: 24.07.2020

Упаковка

Комби-упаковка №28x1