КОПАКСОН-ТЕВА розчин 20 мг/мл

ТЕВА Фармацевтікал Індастріз Лтд.

Rp

Форма випуску та дозування

Розчин, 20 мг/мл

Розчин, 20 мг/мл

Упаковка

Шприц попередньо заповнений 1 мл №28x1

Шприц попередньо заповнений 1 мл №28x1

Аналоги

Rp

ГЛАТИРАМЕРУ АЦЕТАТ-ВІСТА
ГЛАТИРАМЕРУ АЦЕТАТ-ВІСТА 20 мг/мл

Містрал Кепітал Менеджмент Лімітед(GB)

Розчин

Rp

КОПАКСОН 40
КОПАКСОН 40 40 мг/мл

Тева Фарма(IL)

Розчин

Rp

КОПАКСОН 40
КОПАКСОН 40 40 мг/мл

ТЕВА Фармацевтікал Індастріз Лтд.(IL)

Розчин

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

ГЛАТИРАМЕРУ АЦЕТАТ

Форма товару

Розчин для ін’єкцій

Умови відпуску

за рецептом

Rp

Реєстраційне посвідчення

UA/6307/01/01

Дата останнього оновлення: 19.01.2021

Загальна інформація

  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 30.12.2075
  • Склад: 1 мл розчину для ін’єкцій містить 20 мг глатирамеру ацетату*; /* середня молекулярна маса суміші глатирамеру ацетату знаходиться у межах 5000-9000 дальтон. Змінність складу цієї речовини не дає змоги визначити специфічний поліпептид, який може бути повністю охарактеризовано відносно амінокислотної послідовності, хоча кінцевий склад глатирамеру ацетату не є цілком випадковим. 20 мг глатирамеру ацетату, що місить 1 попередньо наповнений шприц, відповідає 18 мг глатирамеру основи
  • Торгівельне найменування: КОПАКСОН®-ТЕВА
  • Умови відпуску: за рецептом
  • Умови зберігання: Якщо по закінченні цього одномісячного періоду попередньо наповнені шприци з розчином Копаксонâ-Тева 20 мг/мл не були використаніі знаходяться в оригінальній упаковці, то їх необхідно зберігати в холодильнику при температурі від 2 до8 °C.
  • Фармакотерапевтична група: Протипухлинні та імуномодулюючі засоби. Інші імуностимулятори.

Упаковка

Шприц попередньо заповнений 1 мл №28x1

Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосуваннялікарського засобу

КОПАКСОН®-ТЕВА

(COPAXONE®-TEVA)

Склад:

діюча речовина: глатирамеру ацетат;

1 мл розчину для ін’єкціймістить 20 мг глатирамеру ацетату*;

допоміжні речовини: маніт (Е 421), вода для ін’єкцій.

* Середня молекулярна маса суміші глатирамеру ацетату знаходиться у межах 5000-9000 дальтон. Змінність складу цієї речовини не дає змоги визначити специфічний поліпептид, який може бути повністю охарактеризовано відносно амінокислотної послідовності, хоча кінцевий склад глатирамеру ацетату не є цілком випадковим. 20 мг глатирамеру ацетату, що місить 1 попередньо наповнений шприц, відповідає 18 мг глатирамеру основи.

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: розчинпрактично вільний відвидимих частинок.

Фармакотерапевтична група. Протипухлинні та імуномодулюючі засоби. Інші імуностимулятори. Код АТХL03AX13.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Механізми, за якими глатирамеру ацетат діє на стан пацієнтів з розсіяним склерозом (РС), не з’ясовані повністю. Однак вважається, що це відбувається шляхом модифікування імунного процесу, який, як гадають сьогодні, є відповідальним за патогенез РС. Така гіпотеза підтримується даними досліджень патогенезу експериментального алергічного енцефаломієліту (ЕАЕ) – стану, який був викликаний у кількох видів тварин шляхом імунізації на тлі одержаного матеріалу з центральної нервової системи, що містить мієлін, і який часто застосовується як експериментальна тваринна модель РС. Дослідження за участю тварин і пацієнтів з РС свідчать про те, що при його застосуванні на периферії рекрутуються та активуються специфічні супресорні Т-клітини глатирамеру ацетату.

У клінічних дослідженнях у пацієнтів із РС, які отримували Копаксонâ-Тева, спостерігалося значне скорочення кількості загострень порівняно з пацієнтами, які отримували плацебо.

Копаксонâ-Тева також продемонстрував корисну терапевтичну дію порівняно з плацебо на параметри МРТ, що відображають перебіг ремітуючо-рецидивуючого РС.

Копаксонâ-Тева не впливав на прогресування інвалідизуючих змін у пацієнтів з ремітуючо-рецидивуючим розсіяним склерозом.

Немає свідчень, що терапія препаратомКопаксонâ-Тева впливає на тривалість рецидиву або його тяжкість.

Дотепер немає підтверджень щодо використанняпрепаратуКопаксонâ-Тева для лікування пацієнтів із первинно- або вторинно-прогресуючим захворюванням.

Фармакокінетика.

Фармакокінетичні дослідження у пацієнтів не здійснювалися. Даніinvitro та обмежені дані досліджень, проведених за участю здорових добровольців, вказують на те, що при підшкірному застосуванні глатирамеру ацетату активна речовина легко абсорбується, а велика частина дози швидко деградує на менші фрагменти вже у підшкірній тканині.

Клінічні характеристики.

Показання.

Копаксонâ-Тева призначається для лікування пацієнтів з рецидивуючими формами розсіяного склерозу.

Копаксонâ-Тева не показаний при первинно- або вторинно-прогресуючому РС.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Взаємодія між препаратом Копаксонâ-Тева та іншими лікарськими засобами офіційно не оцінювалася.

Результати наявних постмаркетингових клінічних досліджень не дають можливості припускати наявність будь-якої значної взаємодії препарату Копаксонâ-Тева із загально-відомими препаратами, що призначаються для пацієнтів із РС, включаючи одночасне застосування кортикостероїдів протягом періоду до 28 днів.

Дослідженняinvitro свідчать про те, що глатирамеру ацетат у крові зв’язується з білками плазми крові, але він не заміщується і не заміщує фенітоїн або карбамазепін. Однак, оскільки теоретично Копаксонâ-Тева маєздатністьвпливати на розподіл субстанцій, зв’язаних з білками, необхідно ретельно спостерігати за супутнім застосуванням таких лікарськихзасобів.

Особливості застосування.

Копаксонâ-Тева застосовуютьтільки у вигляді підшкірних ін’єкцій. Препарат не можна застосовувати внутрішньовенноабо внутрішньом’язово.

Починатитерапіюпрепаратом Копаксонâ-Тевапотрібно під наглядом невролога або лікаря, який має досвід лікування розсіяного склерозу.

Лікар, якийпризначає Копаксонâ-Тева, повинен роз’яснити пацієнту, що реакція, яка асоціюється хоча б з одним ізтакихсимптомів, як вазодилатація (приплив крові), біль у грудях, диспное, посилене серцебиття або тахікардія, може з’явитися через кілька хвилин після ін’єкції. Більшість із цих симптомів триває протягом незначного часу ізникає спонтанно без будь-яких наслідків. У разі появи серйозного побічного ефекту пацієнт має терміново припинитизастосуванняпрепаратуКопаксонâ-Тева і звернутися до лікаря. У разі необхідності може бути призначене симптоматичне лікування.

Немає жодних доказів підвищеного ризику виникненняподібнихреакцій для будь-якої групи пацієнтів. Незважаючи на це, потрібно з обережністю застосовувати Копаксонâ-Тева пацієнтам із серцевими розладами. Слідрегулярноперевіряти стан такихпацієнтівпротягом лікування.

У рідкісних випадках повідомлялося про судоми та/або анафілактоїдні або алергічні реакції.

Іноді можуть з’являтися серйозні реакції гіперчутливості (наприклад бронхоспазм, анафілаксія або кропив’янка). Якщо ці реакції є тяжкими, необхідно розпочати відповідне лікування та припинити застосування препарату.

Глатирамеру ацетат-реактивні антитіла були виявлені у сироватці крові пацієнтів протягом щоденної постійної терапії препаратом Копаксонâ-Тева. Максимальні рівніу середньому досягалися через 3-4 місяці лікування, після чого вони знижувалися та стабілізувалися на рівні, що незначно вищий за базовий рівень.

Не існує жоднихданих, які б свідчили про те, що ці глатирамеру ацетат-реактивніантитіла є нейтралізуючими або що їх утворення впливає на клінічну ефективність препарату Копаксонâ-Тева.

У пацієнтівіз нирковою недостатністю необхідно стежити за функцією нирок протягом лікування препаратом Копаксонâ-Тева. Хоча не існує жодних свідчень гломерулярного депонування імунних комплексів у пацієнтів, таку можливість не можна виключати.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність.

Дослідження на тваринах не продемонстрували репродуктивної токсичності. Сучасні дані стосовно вагітних жінок вказують на відсутність порушень розвитку плоду чи фето/неонатальну токсичність при застосуванніКопаксонâ-Тева. Відповідних доступних епідеміологічних даних для людей з цього питання на сьогоднішній день немає. В якості запобіжного заходу бажано уникати використання препарату під час вагітності, за виключенням випадків коли користьвідзастосування для матері переважає ризик можливого впливу на плід.

Годування груддю.

Дані стосовнопроникнення глатирамеру ацетату, його метаболітів або антитіл у грудне молоко людини відсутні. Жінкам, які годують груддю, Копаксонâ-Тева слід призначати з обережністю. Необхіднооцінювати співвідношення користь/ризик для матері та дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Вплив на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами не вивчався.

Спосіб застосування та дози.

Для дорослихта дітей віком від 12 роківрекомендована доза становить 20 мг глатирамеру ацетату (один попередньо наповнений шприц), що вводиться підшкірно1раз на добу.

Дотеперневідома тривалість лікування препаратомКопаксонâ-Тева.

Рішення щодо довготривалого лікуванняприймаєлікар для кожного окремого пацієнта.

Пацієнти літнього віку. Застосування Копаксону®-Тева пацієнтам літнього віку спеціально не досліджувалося.

Пацієнти з порушенням функції нирок. Спеціальних досліджень щодо застосування препарату Копаксон®-Тева пацієнтам з порушенням функції нирок не проводилося.

Пацієнтів слід проінструктувати стосовно техніки самостійного введення препарату та забезпечити нагляд спеціаліста під час першого самостійного введення та протягом
30 хвилин після нього.

Препарат слід вводити кожний день в інше місце, це зменшить вірогідність виникнення подразнення або болю в місці ін’єкції. Препарат можна вводити в живіт, руки, стегна та сідниці.

Дуже важливоздійснювати ін’єкціюпрепарату Копаксонâ-Тева належним чином:

• Тількиупідшкірну тканину (див. нижче «Інструкції щодо застосування»).

• Тільки удозі, рекомендованій лікарем.

• Кожнийпопередньо наповнений розчином препарату шприц для ін’єкцій призначений тільки для одноразового застосування. Будь-які залишки або невикористаний препарат слід утилізувати.

• Не слід змішувати препарат Копаксонâ-Тева або вводити його паралельно з будь-яким іншим препаратом.

• При наявності частинок розчин не слід застосовувати. Слід взяти інший шприц.

При першому введенні препарату пацієнт повинен отримати повні інструкції та перебувати під наглядом лікаря або медсестри. Пацієнт має перебувати під наглядом спеціаліста під час першого самостійного введення та протягом 30 хвилин після нього.

Інструкції щодо застосування

1. Передвведенням препарату переконайтесяу тому, що у Вас є все необхідне для ін’єкції:

- шприц, попередньо наповнений розчином препарату;

- утилізаційний контейнердля використаних шприців і голок.

2. Візьміть один блістер із попередньонаповненим шприцом із загальної упаковки. Зберігайте всі невикористані шприціу холодильнику.

3. Передвведенням препарату ретельно вимийте руки водою з милом.

4. Витримайте блістер ізпопередньо наповненим шприцом при кімнатній температурі протягом не менше 20 хвилин та переконайтеся, що він нагрівся до кімнатної температури.

5. При наявності зважених частинок розчин не слід застосовувати. Почніть з кроку 1, застосовуючи інший шприц.

6. Виберіть ділянку тіла для ін’єкції (мал. 1). На ньому вказано сім можливих точок на тілі для ін’єкцій: руки, стегна, сідниці, живіт – припупкова ділянка. Усередині кожної ін’єкційної ділянки є багато точок для уколу.

Необхідно постійно змінювати точки ін’єкцій усередині конкретної ділянки.

Не слід використовувати для ін’єкції болючі точки, знебарвлені ділянки шкіри або ділянки з ущільненнями і вузликами. Слід мати план зміни ділянокдля ін’єкційта заносити його у щоденник.

Ділянка 1

Припупкова ділянка

Робити ін’єкції, відступивши не меншеніж

5 см від пупка

Ділянка 5

Права рука

М’язова частина верхньої задньої ділянки

Ділянка 4

Ліва рука

М’язова частина верхньої задньої ділянкиДілянка 2

Праве стегно

Приблизно5 см вище коліна та 5 см нижче паху

Ділянка 6

Ліва сідниця

М’язова частина над стегном, завжди нижче талії

Ділянка 7

Права сідниця

М’язова частина над стегном, завжди нижче талії

Ділянка 3

Ліве стегно

Приблизно5 см вище коліна та 5 см нижче паху


В –верх; С –середина; Н –низ.

Мал. 1

7. Дістаньте шприц із захисної блістерної упаковки, видаливши паперове маркування.

8. Візьміть шприц у руку, якою Ви пишете, та тримайте його так, ніби Ви тримаєте олівець. Зніміть захисний ковпачок з голки.

9. Злегка зберіть шкіруу складку великим і вказівним пальцями (мал. 2).

10. Введіть голкуу шкіру (мал. 3). Вводьтепрепарат, рівномірно натискаючи на поршень шприца вниз до його повного спорожнювання.

Мал. 2 Мал. 3

11. Видаліть шприц з голкою вертикальнимрухом вгору.

12. Використаний шприц покладіть в утилізаційний контейнер.

Якщо Ви забули ввести препарат Копаксонâ-Тева, зробіть ін’єкцію якнайшвидше, як тільки згадали про це, але не допускається введення подвійної дози препарату.

Вводьте наступну дозу тільки через 24 години.

Не припиняйте застосування препарату Копаксонâ-Тева без консультації з лікарем.

Діти.

Не проводилося проспективних, рандомізованих, контрольованих клінічних досліджень абофармакокінетичнихдосліджень за участю дітей або підлітків. Однак обмежені опубліковані дані вказують на те, що профіль безпеки у підлітків віком від 12 до 18 років, які застосовували 20 мгКопаксонуâ-Тевапідшкірно щодня, є подібним до профілю, що спостерігається у дорослих. Відсутня доступна інформація щодо застосуванняпрепарату Копаксонâ-Тевадітям віком до 12 років, достатня для того, щоб надати будь-які рекомендації щодо його застосування. Таким чином, Копаксонâ-Тева не слід застосовуватидітям віком до12років.

Передозування.

Повідомлялося про кілька випадків передозування препаратом Копаксонâ-Тева (до300 мг глатирамеру ацетату). Ці випадки не асоціювалися з іншими побічними реакціями, ніж ті, щозазначені у розділі «Побічні реакції».

У разі передозування необхідно спостерігати за пацієнтами та призначити відповідну симптоматичну та підтримуючу терапію.

Побічні реакції.

Під час усіх клінічних досліджень реакції у місці введення були найчастішими побічними реакціями, про які повідомлялося у більшості пацієнтів, які приймали Копаксон®-Тева. Під час контрольованих досліджень частка пацієнтів, у яких спостерігалися такі реакції щонайменше 1 раз, була вищою при застосуванні Копаксону®-Тева (70 %), ніж при застосуванні плацебо (37 %). Найпоширенішими реакціями в місці введення, про які повідомлялося під час клінічних досліджень та в постмаркетинговий період, були еритема, біль, новоутворення, свербіж, набряк, запалення, гіперчутливість, та рідко – ліпоатрофія та некроз шкіри.

Реакції, пов’язані зі щонайменше одним або більшою кількістю таких симптомів, описані як негайна реакція після здійснення ін’єкції: вазодилатація (припливи), біль у грудях, диспное, сильне серцебиття або тахікардія. Ця реакція може виникати протягом декількох хвилин після введення препарату Копаксон®-Тева. Про щонайменше один компонент негайної реакції після введення препарату повідомлялося у 31 % пацієнтів, які застосовували Копаксон®-Тева, порівняно з 13 % пацієнтів, які застосовували плацебо.

Усі побічні реакції, про які найчастіше повідомлялося у разі застосовування Копаксону®-Тева порівняно з такими при застосовуванні плацебо, зазначені нижче. Ці дані були отримані на підставі чотирьох основних подвійних сліпих плацебо-контрольованих клінічних досліджень, в яких загалом брали участь 512 пацієнтів, які застосовували Копаксон®-Тева, та 509 пацієнтів, які застосовували плацебо протягом періоду до
36 місяців. У трьох дослідженнях ремітуючо-рецидивуючого розсіяного склерозу брало участь загалом 269 пацієнтів, які застосовували Копаксон®-Тева, та 271 пацієнт, який застосовував плацебо протягом 35 місяців. Четверте дослідження за участю пацієнтів, у яких спостерігався перший клінічний епізод та був визначений високий ризик розвитку клінічно вираженого РС, включало 243 пацієнти, які проходили лікування із застосуванням Копаксону®-Тева, та 238 пацієнтів, які застосовували плацебо протягом
36 місяців.

З боку ендокринної системи

Непоширені: зоб, гіпертиреоз.

З боку дихальної системи

Дуже поширені: задишка*.

Поширені: кашель, сезонний риніт.

Непоширені: апное, відчуття задухи, гіпервентиляція, носова кровотеча, ларингоспазм, порушення з боку легенів.

З боку імунної системи

Поширені: гіперчутливість.

З боку кістково-м’язової системи та сполучної тканини

Дуже поширені: артралгія, біль у спині*.

Поширені: біль у шиї.

Непоширені: артрит, біль у боці, бурсит, м’язова атрофія, остеоартрит.

З боку крові та лімфатичної системи

Поширені: лімфаденопатія*.

Непоширені: лейкоцитоз, лейкопенія, збільшення селезінки, тромбоцитопенія, аномальна морфологія лімфоцитів.

З боку метаболізму та харчування

Поширені: анорексія, збільшення маси тіла*.

Непоширені: непереносимість алкоголю, подагра, гіперліпідемія, підвищення натрію крові, зниження феритину плазми крові.

З боку нервової системи

Дуже поширені: головний біль.

Поширені: дисгевзія, мігрень, гіпертонія, розлади мовлення, синкопе, тремор*.

Непоширені: зап’ястний тунельний синдром, когнітивні розлади, судоми, дисграфія, дислексія, дистонія, моторна дисфункція, міоклонус, нейром’язова блокада, параліч перонеального нерва, ступор, параліч, дефект поля зору, неврит, ністагм.

З боку сечовидільної системи

Поширені: імперативні позивидо сечовипускання, затримка сечі, полакіурія.

Непоширені: гематурія, нефролітіаз, порушення з боку сечовивідних шляхів, порушенняпоказниківзагальногоаналізусечі.

З боку органів зору

Поширені: диплопія, розлади зору*.

Непоширені: катаракта, ураження рогівки, сухість очей, крововилив в очне яблуко, опущення верхньої повіки, мідріаз, атрофія зорового нерва.

З боку органівслуху

Поширені: порушення слуху.

З боку репродуктивної системи і молочних залоз

Непоширені: нагрубання молочних залоз, еректильна дисфункція, пріапізм, опущення тазових органів, аномальний мазок із шийки матки, вагінальна кровотеча, порушення з боку передміхурової залози, тестикулярні порушення, вульвовагінальні порушення.

З боку серця

Поширені: відчуттясерцебиття*, тахікардія*.

Непоширені: екстрасистолія, синусна брадикардія, пароксизмальна тахікардія.

З бокусудин

Дуже поширені: вазодилатація*.

Непоширені: варикозне розширення вен.

З боку шкіри та підшкірної клітковини

Дуже поширені: висипання*.

Поширені: гіпергідроз, свербіж, захворювання шкіри*, кропив’янка, екхімоз.

Непоширені: ангіоедема, контактнийдерматит, вузликова еритема, шкірні вузлики.

З бокутравного тракту

Дуже поширені: нудота*.

Поширені: зубний карієс, дисфагія, запор, аноректальнірозлади, нетримання калу, диспепсія, блювання*.

Непоширені: коліт, ентероколіт, відрижка, виразка стравоходу, періодонтит, ректальна кровотеча, збільшення слинних залоз, поліп товстої кишки.

З боку гепатобіліарної системи

Поширені: порушення функціональних печінкових проб.

Непоширені: холелітіаз, збільшення печінки.

Інфекції та інвазії

Дуже поширені: інфекційні захворювання, грип.

Поширені: бронхіт, гастроентерит, герпессімплекс, середній отит, риніт, зубний абсцес, вагінальний кандидоз*.

Непоширені: абсцес, целюліт, фурункул, оперізувальний лишай, пієлонефрит.

Загальні розлади і стани у місці ін’єкції

Дуже поширені: астенія, більза грудиною*, реакція у місці ін’єкції**, біль*.

Поширені: озноб*, набряк обличчя*, місцеві реакції*, атрофія шкіри умісці ін’єкції***, периферичний набряк, гіпертермія, набряк.

Непоширені: реакція після введення препарату, запалення, некроз шкіри умісці ін’єкції,

кіста, похмільний синдром, гіпотермія, порушення з боку слизових оболонок.

Психічні розлади

Дуже поширені: неспокій*, депресія.

Поширені: знервованість.

Непоширені: аномальні сновидіння, сплутаність свідомості, ейфорія, галюцинації, ворожість, манія, розлад особистості, спроба самогубства.

Вагітність, післяпологовий період і перинатальний стан

Непоширені: аборт.

Доброякісні, злоякісні та невизначені пухлини (включаючи кісти та поліпи)

Поширені: доброякісна пухлина шкіри, новоутворення.

Непоширені: рак шкіри.

Ураження, інтоксикація та ускладнення, пов’язані з проведенням процедур

Непоширені: поствакцинальний синдром.

*Кількість випадків була на понад 2 % (> 2/100) більшою у групі застосування Копаксонуâ-Тева порівняно з групою плацебо.

**Термін «реакція у місці ін’єкції» означає всі побічні реакції, що розвиваються у місці введення, окрім атрофії та некрозу шкіри.

***Включає реакції локалізованої ліпоатрофії у місці введення.

У четвертому дослідженні, зазначеному вище, за плацебо-контрольованим періодом слідувала фаза відкритого дослідження. У відомому профілі ризикупрепарату Копаксонâ-Теване спостерігалося змін протягом періоду відкритого нагляду, який тривав до 5 років.

В межах неконтрольованих клінічних досліджень та в постмаркетинговий період повідомлялосяпрореакції гіперчутливості (включаючи рідкі випадки анафілаксії(> 1/10000, < 1/1000)) у пацієнтів зРС, які проходили лікування із застосуваннямКопаксонуâ-Тева.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від світлапри температурі 2-8°C (в холодильнику) у недоступному для дітей місці. Не заморожувати. Якщо холодильник недоступний, зберігати при температурі 15-25°C – 1 місяць.

Якщо по закінченні цього одномісячного періоду попередньо наповнені шприци з розчином Копаксонâ-Тева 20 мг/мл не були використаніі знаходяться в оригінальній упаковці, то їх необхідно зберігати в холодильнику при температурі від 2 до8 °C.

Несумісність. Препарат не слід змішувати з іншими лікарськимизасобами, оскільки дослідження на сумісність не проводилися.

Упаковка. По 1 мл препарату в попередньо наповненому шприці. По 1 попередньо наповненому шприців контурнійчарунковій упаковці. 28 попередньо наповнених шприціву контурнихчарункових упаковках в картонній коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробники.

Тева Фармацевтікал Індастріз Лтд.

Нортон Хелскеа Лімітед Т/А АЙВЕКС Фармасьютикалз ЮК.

Місцезнаходження виробників та адреси місця провадження їх діяльності.

Вул. Елі Хурвіц 18, Інд. зона, Кфар-Саба, Ізраїль.

Астон Лейн Норс, Вайтхауз Вейл Індастріел Естейт, Ранкорн, WA7 3FA, Велика Британія.

Дата останнього перегляду.