ГІДАЗЕПАМ ІС таблетки 20 мг

ТДВ ІНТЕРХІМ

Rp

Форма випуску та дозування

Таблетки, 20 мг
Таблетки, 50 мг
Таблетки, 20 мг
Таблетки, 50 мг

Таблетки, 20 мг

Упаковка

Блістер №10x2

Блістер №10x2

від 134.69 грн

Аналоги

Відповідних аналогів не знайдено

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

ГІДАЗЕПАМ*

Форма товару

Таблетки сублінгвальні

Умови відпуску

за рецептом

Rp

Реєстраційне посвідчення

UA/8579/02/01

Дата останнього оновлення: 19.01.2021

Загальна інформація

  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 30.12.2075
  • Склад: 1 сублінгвальна таблетка містить 20 мг (0, 02 г) гідазепаму
  • Торгівельне найменування: ГІДАЗЕПАМ ІС®
  • Умови відпуску: за рецептом
  • Умови зберігання: Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.
  • Фармакотерапевтична група: Психолептичні засоби. Анксіолітики. Похідні бензодіазепіну.

Упаковка

Блістер №10x2

Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ГІДАЗЕПАМ ��С®

(GIDAZEPAM ІС)

Склад:

діюча речови��а: gidazepam;

1 сублінгвальна таблетка містить 20 мг (0, 02 г) або 50 мг (0, 05 г) гідазепа��у;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, маніт (Е 421), крохмаль картопляний, повідон, натрію цитрат, калію ацесульфам, кросповідон, тальк, магнію стеарат, ароматизатор динний.

Лікарська ��орма. Таблетки сублінгвальні.

Основні фізико-хімічні вл��стивості: таблетки білого або білого з кремуватим відтінком кольору, плоскоциліндричної ф��рми, з фаскою; на одній поверхні таблетки нанесено товарний знак підприє��ства, на другій поверхні таблетки – риску.

Фармакотерапевтична гр��па.

Психолептичні засоби. Анксіолітики. Похідні бензодіазепіну. Код АТХ N05В А.

Фармакологічні властив��сті.

Фармакодинаміка.

Гідазепам належить до групи похідних бензодіазепіну. Має оригінальний спектр фармакологічної активності, поєднуючи анксіолітичну та активуючу дії з антидепресантною дієюпри незначному прояві побічних ефектів та низькій токсичності. Діє як денний транквілізатор та селективний анксіолітик. Відрізняється від інших бензодіазепінів наявністю вираженого активуючого ефекту, слабо вираженою міорелаксантною дією. У помірних терапевтичних дозах не чинить снодійної дії та не прис��орює стомлювання в процесі оперантної діяльності.

У хворих наалкоголізм у період терапевтичної ремісії вже в першідні застосування препарату спостерігалися м’який транквілізуючий ��аанксіолітичний ефекти, значною мірою знижувалися психомоторне ��будження, тривога й роздратованість. Найбільший вплив препарат чинить на прояви абстинентного синдрому та в період ремісії у хворих на алкоголізм.

Фармакокінетика.

При сублінгвальному застосуванні гідазепам швидко абсорбується. Після сублінгвального прийому одноразових доздія препарату проявляється через 5–15 хвилин, досягаючи максимуму протя��ом 1–4 годин з подальшим поступовим послабленням. Гідазепам найб��льше розподіляється у печінці, нирках та жировій тканині. Біологічна доступність достатньо висока. Показано, що у плазмі крові реєструється тільки дезалк��лований метаболіт, незмінений препарат не визначається навіть у слідових кіл��костях.

Особливістюфармакокінетики гідазепаму є низ��ка швидкість елімінації його основного метаболіту пр�� одноразовому прийомі. Період напіввиведення з плазми крові становить 86, 7 години, кліренс – 3, 03 л/год, середній час утримання – 127, 32 години.

Фармакокінетичні характеристики гідазепаму даютьзмогу застосовувати його як транквілізатор зі зниженим ризиком розвитку побічних явищ.

Клінічні х��рактеристики.

Показання.

Застосовують як денний транквілізатор приневротичних, пс��хопатичних астеніях, при станах, які супроводжуютьс�� тривогою, страхом (у т. ч. перед хірургічними втручаннями та болісними д��агностичними обстеженнями), підвищеною дратівливістю, порушенням сну, а також при емоційній лабільності. Застосовують також для купірування абстинентного син��рому при алкоголізмі та для підтримуючої терапії в період ремісії при хронічному алкоголізмі, при логоневрозах, мігрені.

Протипоказання.

Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату. Вира��ена тяжка міастенія, значні порушення функцій печінки (цироз, хвороба Боткіна) ��а нирок.

Взаємодія �� іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Лікарськийзасіб сумісний з іншими психотропними, снодійними та пр��тисудомними препаратами. Гідазепам потенціює дію фенаміну, 5-окситриптофану, посилює ефе��т алкоголю, снодійних препаратів, нейролептиків, наркотичних аналгетиків.

Особливості застосування.

Слід обмеж��ти прийом гідазепаму особам з відкритокутовою гла��комою, хронічною нирковою та печінковою недостатністю, алкогольним ураженням пе��інки.

Препарат м��стить лактозу, тому його не слід призначати пацієнта�� з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, дефіцитом ла��тазиЛаппа або синдромом глюкозо-га��актозної мальабсорбції.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не застосо��увати препарат у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

У період лікування слід утриматись від діяльності, що потребує п��двищеної уваги та швидкої реакції.

Спосіб застосування та дози.

Препарат з��стосовувати сублінгвально.

Приймати п�� 20–50 мг до 3 разів на добу, у разі необхідності можна поступово підвищувати дозудо 200 м�� на добу до отримання терапевтичного ефекту. Курсова доза 100 мг на добу є оптимальною. Застосування вищих добових доз (150–200 мг) може супроводжуватись підвищеною денною сонливістю, відчуттям м’язової слабкості.

Як денний транквілізатор Гідазепам ІС® рекомендується для лікування станів з астенічними, депре��ивними, фобічними та іпохондричними розладами у дозах 60–120 мг ��а добу.

Середня до��ова доза препарату при лікуванні хворих на невротичний, неврозоподібний, психопатичний, психопатоподібний стани становить 60–200 мг; при мігрені – 40–60 мг.

Длякупірування алкогольної абстиненції початкова дозастановить50 мг, середня добова доза – 150 мг. Найвища добова доза при алкогольній абстиненції станов��ть 500 мг.

Тривалість курсу терапії становить ві�� кількох днів до 1–4 місяців і визначається лікарем індивідуально, залежно від стану хворогота перебігу захворювання.

Препарат м��жна застосовувати в амбулаторній практиці.

Діти.

Застосування препарату дітям протипоказано.

Передозування.

Можливе ви��икнення побічних ефектів, властивих іншим транквілізаторам бензодіазепінового ряду, таких як сонливість, млявість, запамороч��ння, нудота, легка атаксія, алергічні реакції. У цих випадках слід зменшити дозу або відмінити прийом гідазепаму.

Лікування: терапія симптоматична.

Побічні ре��кції.

При застосуванні гідазепаму у великих дозах або при підвищеній індивідуальній чутливості у окремих хворих можуть сп��стерігатися явища, характерні для інших транквілізаторів – похідних бе��зодіазепіну.

З боку нервової системи: головний біль, сонливість, млявість, зниження швидкості реакцій, зниження уваги та працездатності, загальна слабкість, запаморочення.

З боку шлунково-кишкового тракту: н��дота.

З боку серцево-судинної системи: ��ртеріальна гіпотензія.

З боку кістково-м’язової системи: ��’язова слабкість.

З боку шкіри: висипи, свербіж, гіперемія шкіри, кропив’янка.

З боку імунної системи: алергічні реакції, у т. ч. ангіоневротичний набряк.

Інші: атаксія (повідомл��лося про випадок атаксії, який за часом збігався із застосуванням гідазепаму).

При виникненні побічних реакцій дозу потрібно зменшити або відмінити прийом препарату.

Термін придатності. 4 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері; по 1 блістеру (для дозування 50 мг) або по 2 блістери (дл�� дозування 20 мг) у пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Товариство з додатковою відповідальністю «ІНТЕРХІМ».

Місцезнаходження ��иробника та адреса місця провадження його діяльності.

Ук��аїна, 65025, м. Одеса, 21-й км. Старокиївської дороги, 40-��.