ДУЛОТ капсули 30 мг

Люпін Лімітед

Rp

Форма випуску та дозування

Капсули, 30 мг
Капсули, 60 мг

Капсули, 30 мг

Упаковка

Блістер №14x2

Блістер №14x2

Аналоги

Rp

ДЕПУЛОКСА
ДЕПУЛОКСА 30 мг

Гетеро Лабз Лімітед(IN)

Капсули

Rp

ДЕФАКСТО 30
ДЕФАКСТО 30 30 мг

Алємбік Фармас'ютікелс Лімітед(IN)

Капсули

Rp

ДЕФАКСТО 60
ДЕФАКСТО 60 60 мг

Алємбік Фармас'ютікелс Лімітед(IN)

Капсули

Rp

ДУЛОКЕМ 30
ДУЛОКЕМ 30 30 мг

Алкем Лабораторіз Лтд(IN)

Капсули

Rp

ДУЛОКЕМ 60
ДУЛОКЕМ 60 60 мг

Алкем Лабораторіз Лтд(IN)

Капсули

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

ДУЛОКСЕТИН

Форма товару

Капсули тверді кишковорозчинні

Умови відпуску

за рецептом

Rp

Реєстраційне посвідчення

UA/15918/01/01

Дата останнього оновлення: 20.01.2021

Загальна інформація

  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 27.04.2022
  • Склад: 1 капсула містить 30 мг дулоксетину (у формі гідрохлориду)
  • Торгівельне найменування: ДУЛОТ
  • Умови відпуску: за рецептом
  • Умови зберігання: Зберігати в оригінальній упаковціпри температурі не вище 25°С. Зберігати в недоступному для дітей місці.
  • Фармакотерапевтична група: Антидепресанти.

Упаковка

Блістер №14x2

Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ДУЛОТ

DULOT

Склад:

діюча речовина: дулоксетин;

1 капсула містить 30 мг або 60 мг дулоксетину (у формі гідрохлориду);

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; натрію кроскармелоза, крохмаль прежелатинізований, полісорбат 80, магнію стеарат, гіпромелоза, гіпромелози фталат, тальк, триетилцитрат.

Лікарська форма. Капсули гастрорезистентні тверді.

Основні фізико-хімічні властивості: капсули розміру 3 з темно-синім ковпачком та корпусом білого кольору із маркуванням «LU» білим кольором на ковпачку та «Q02» чорним кольором на корпусі, які містять 6 гранул від білого до сіруватого кольору (30 мг), або капсули розміру 1 з темно-синім ковпачком та корпусом зеленого кольору із маркуванням «LU» білим кольором на ковпачку та «Q03» чорним кольором на корпусі, які містять 12 гранул від білого до сіруватого кольору (60 мг).

Фармакотерапевтична група. Антидепресанти.

Код АТХ N06А Х21.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Дулоксетин – це інгібітор зворотного захоплення серотоніну і норепінефрину. Він незначною мірою інгібує захоплення допаміну, не має значної спорідненості з гістаміновими і допаміновими, холінергічними і адренергічними рецепторами. Механізм дії дулоксетину при лікуванні депресії зумовлений інгібуванням зворотного захоплення серотоніну і норепінефрину і, як наслідок, посиленням серотонінергічної і норадренергічної нейротрансмісії у ЦНС. Дулоксетин також чинить болезаспокійливу дію, що, імовірно, є результатом уповільнення передачі больових імпульсів у центральній нервовій системі.

Фармакокінетика. При пероральному прийомі дулоксетин добре всмоктується. Максимальна концентрація досягається через 6 годин після прийому препарату. Прийом їжі затримує час абсорбції, час досягнення максимальної концентрації збільшується з 6 до 10 годин, при цьому всмоктування зменшується (приблизно на 11 %).

Розподіл. Дулоксетин ефективно зв’язується з білками сироватки (> 90 %).

Метаболізм. Дулоксетин метаболізується за участю ізоферментів CYP2D6 і CYP1A2. Метаболіти, що утворюються, фармакологічно не активні.

Виведення. Період напіввиведення дулоксетину становить 12 годин. Середній кліренс дулоксетину у плазмі – 101 л/год.

Ниркова недостатність. У пацієнтів із термінальною стадією ниркової недостатності, які постійно перебувають на діалізі, спостерігалося подвійне збільшення концентрації дулоксетину і величин експозиції (AUC) порівняно зі здоровими добровольцями. Отже, для пацієнтів із хронічною нирковою недостатністю потрібно використовувати нижчу початкову дозу.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування великого депресивного розладу.

Лікування діабетичного периферичного нейропатичного болю.

Лікування генералізованого тривожного розладу.

Протипоказання.

Протипоказанням для застосування препарату є підвищена чутливість до дулоксетину або до будь-яких допоміжних речовин препарату.

Дулоксетин не можна призначати разом з неселективними необоротними інгібіторами моноаміноксидази (МАО) або принаймні протягом 14 днів після припинення лікування інгібіторами МАО. З огляду на період напіврозпаду дулоксетину, інгібітори МАО не можна призначати принаймні протягом 5 днів після припинення лікування дулоксетином.

Дулотне можна призначатихворим з нестабільною гіпертензією, оскільки це може спровокувати гіпертонічний криз.

Дулотне можна призначатихворим з термінальною стадією ниркової недостатності (кліренс креатиніну до 30 мл/хв).

Дулотне слід призначатипацієнтам із захворюваннями печінки, це може спричинити печінкову недостатність.

Дитячий вік (у зв’язку з недостатністю даних щодо його безпеки та ефективності застосування цій віковій категорії пацієнтів).

Дулотне слід призначатиу комбінації з флувоксаміном, ципрофлоксацином або еноксацином (сильні інгібітори CYP1A2) черезпідвищення концентрації дулоксетинуу плазмі крові.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Лікарські засоби, що метаболізуються за допомогою CYP1A2. Під часклінічного вивчення у разі одночасного призначення теофіліну, субстрату CYP1A2, із дулоксетином (60 мг двічі на добу щодня) значної фармакокінетичної взаємодії не виявлено.

Інгібітори CYP1A2. Оскільки CYP1A2 бере участь в обміні дулоксетину, сумісне застосування дулоксетину із сильнодіючими інгібіторами CYP1A2, ймовірно, призведе до підвищення концентрації дулоксетину. Флувоксамін (100 мг 1 раз на добу), що є сильнодіючим інгібітором CYP1A2, зменшує кліренс дулоксетину у плазмі приблизно до 77 %. У зв’язку з цимДулотне можна призначати разом з інгібіторамиCYP1A2.

Лікарські засоби, що метаболізуються за допомогою CYP2D6. Дулоксетин – помірний інгібітор CYP2D6. При призначенні дулоксетину у дозі 60 мг двічі на добу з разовою дозою дезипраміну, який є субстратом CYP2D6, AUC дезипраміну збільшується в 3 рази. Спільне призначення дулоксетину (40 мг двічі на добу) збільшує стаціонарний AUC толтеродину (2 мг двічі на добу) на 71 %, але не впливає на фармакокінетику 5-гідроксил метаболіту. У зв’язку з цим при призначенні дулоксетину з інгібіторами CYP2D6, що мають вузький терапевтичний індекс, необхідно дотримуватися певних запобіжних заходів.

Лікарські засоби, що діють на центральну нервову систему. При призначенні дулоксетину у комбінації з іншими препаратами і речовинами, що діють на центральну нервову систему, особливо з подібним механізмом дії, включаючи алкоголь та седативні лікарські засоби, необхідно дотримуватися певних запобіжних заходів.

Інгібітори МАО. Дулоксетин не слід призначати разом з неселективними необоротними інгібіторами моноаміноксидази (МАО) через ризик виникнення серотонінового синдрому. При прийомі оборотних селективних інгібіторів моноаміноксидази (МАО), наприклад моклобеміду, ризик виникнення серотонінового синдрому менший, проте застосування такої комбінації не рекомендується.

Серотоніновий синдром. Потрібно з обережністю призначатиДулотв комбінації з серотонінергічними та трициклічними антидепресантами, препаратами трави звіробою, трамадолом, пептидином, триптофаном.

Антикоагулянти та антитромботичні засоби. Дулоксетин з обережністю призначають разом з пероральними антикоагулянтами та антитромботичними засобами у зв’язку з потенційним підвищенням ризику виникнення кровотечі внаслідок фармакодинамічної взаємодії.

Лікарські засоби, що містять дулоксетин.

Необхідно уникати супутнього застосування з іншими лікарськими засобами, що містять дулоксетин.

Препарати, що містять траву звіробою.

При сумісному застосуванні ізДулотомчасто виникають побічні реакції.

Особливості застосування.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Пацієнтам з високим ризиком суїциду під час лікування необхідно перебувати під суворим наглядом, оскільки до настання значної ремісії не виключена можливість спроби суїциду.

Можливість застосування дулоксетину не вивчалася у пацієнтів віком до 18 років, і він не призначений для застосування у цій віковій групі.

Епілептичні напади таманії. Як і у разі застосування інших лікарських засобів, що діють на ЦНС, для пацієнтів із епілептичними нападами, манією або біполярними розладами в анамнезі дулоксетин необхідно призначати з дотриманням запобіжних заходів.

Мідріаз. Були повідомлення про прояв мідріазу у зв’язку з прийомом дулоксетину, тому призначення дулоксетину пацієнтам із підвищеним внутрішньоочним тиском або при небезпеці гострої вузькокутової глаукоми потрібно проводити з обережністю.

Артеріальний тиск та серцебиття. У деяких пацієнтів прийом дулоксетину призводить до підвищення артеріального тиску. У пацієнтів з відомою артеріальною гіпертензією та/або іншими захворюваннями серця рекомендується моніторинг артеріального тиску. Пацієнтам із постійно підвищеним артеріальним тиском потрібно зменшувати дози або поступово відмінити препарат. Лікування пацієнтів з нестабільною гіпертензією не є доцільним.

Геморагії. Повідомлялося про кілька випадків геморагій, зокрема пурпура, шлунково-кишкова кровотеча та крововиливи.

Гіпонатріємія. Необхідно з обережністю призначати хворим із підвищеним ризиком виникнення гіпонатріємії: пацієнтам літнього віку, особам з недостатністю АДГ, особам з цирозом печінки.

Синдром відміни. Симптоми синдрому відміни є досить частими, особливо при різкому припиненні лікування. Припинення лікування потрібно здійснювати протягом не менше 2 тижнів, поступово зменшуючи дозу.

Акатизія/психомоторне занепокоєння. Подібні прояви виникають протягом перших кількох тижнів лікування.

Підвищення рівнів ензимів печінки. Значне підвищення ензимів печінки (у 10 разів більше за норму) чи ураження печінки з холестазом або значне підвищення ензимів разом з ураженням печінки виникали рідко. Найчастіше про ці явища повідомлялося протягом перших місяців лікування. Ушкодження печінки найчастіше має гепатоцелюлярний характер. Необхідно з обережністю призначати дулоксетин пацієнтам, які приймають препарати, що можуть спричинити ушкодження печінки.

Наявністьлактози. Не можна призначати Дулот пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази, синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції.

Суїцид.

Великий депресивний розлад та генералізований тривожний розлад.

Депресія пов’язана із підвищеним ризиком суїцидального мислення, нанесення ушкоджень собіта суїциду (явища, пов’язані з суїцидом). Ризик існує до досягнення значної ремісії. Пацієнта необхідно суворо контролювати до досягнення значного покращання, оскільки ремісія може не настати протягом кількох перших тижнів лікування або більше. Із загального клінічного досвіду відомо, що ризик суїциду підвищується на початкових етапах лікування.

Інші психічні стани, при яких призначаєтьсяДулот, також можуть бути асоційовані із підвищеним ризиком виникнення суїцидальних явищ. Окрім того, ці психічні стани можуть бути коморбідні, якщо вони супроводжуютьвеликий депресивний розлад. Таким чином, необхідно дотримуватись однакових застережних заходів при лікуванні пацієнтів як із великим депресивним розладом, так і з іншими психічними станами. У пацієнтів, які мають в анамнезі суїцидальні явища або значний рівень суїцидального мислення, ризик виникнення суїцидальної поведінки більший, тому необхідний більш ретельний контроль під час лікування. Повідомлялося про випадки суїцидального мислення та суїцидальної поведінки під час терапії дулоксетином або одразу після припинення. Необхідний ретельний контроль за пацієнтами, особливо тими, які знаходяться у групі ризику, протягом терапії, особливо на ранніх етапах, а також здійснювати відповідну зміну дозування.

Діабетичний периферичний нейропатичний біль.

Повідомлялося про поодинокі випадки суїцидального мислення та суїцидальної поведінки під час терапії дулоксетином або одразу після її закінчення, як і при прийомі інших лікарських засобів із подібною фармакологічною дією (антидепресанти). Лікарі мають інформувати пацієнтів про необхідність повідомляти про будь-які відчуття занепокоєння.

Пацієнти літнього віку.

Дані щодо застосування Дулоту у дозі 120 мг пацієнтам літнього віку з великим депресивним розладом та генералізованим тривожним розладомобмежені.

Серйозні реакції з боку шкіри.

У постмаркетингових дослідженнях дуже рідко повідомлялося про такі реакції з боку шкіри: ангіоневротичний набряк, контузія, крововиливи, синдром Стівенса–Джонсона, забиття, кропив’янка.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Адекватні і контрольовані дослідження дії препарату на вагітних жінок не проводилися, тому застосування препарату у період вагітності не рекомендується. Як і при прийомі інших серотонінергічних лікарських засобів, у немовлят можуть спостерігатися симптоми синдрому відміни, якщо мати застосовувала дулоксетин перед пологами. Симптоми синдрому відміни включають ортостатичну гіпотензію, тремор, синдром підвищеної нервово-рефлекторної збудливості, утруднення ковтання та смоктання, дихальні розлади, епілептичні напади. У більшості випадків ці симптоми спостерігалися одразу після народження або протягом кількох перших днів життя. Необхідно рекомендувати жінкам повідомляти лікарю про те, що вони завагітніли або збираються завагітніти під час прийомудулоксетину.

Застосування препарату під час вагітності рекомендується лише за умови, якщо очікуваний ефект перевершує ризик.

Дулоксетин слабко екскретується у грудне молоко. Встановлена доза для дитини з розрахунку 1 мг на 1 кг маси тіла становить 0, 14 % материнської дози. Безпека застосування дулоксетину дітям невідома, тому годування груддю під час прийому дулоксетину не рекомендується.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Під час лікування пацієнтам слід утримуватися від потенційно небезпечних видів діяльності, що вимагають підвищеної уваги та швидкості психомоторних реакцій.

Спосіб застосування та дози.

При великому депресивному розладі дулоксетин призначається у дозі 60 мг 1 раз на добу незалежно від прийому їжі.

Деяким пацієнтам можна рекомендувати дози, що перевищують 60 мг, до максимальної дози 120 мг на добу, яку розподіляють на 2 прийоми. Можливість призначення доз понад 120 мг систематично не оцінювалася.

Придіабетичному периферичному нейропатичномуболюрекомендована початкова доза становить 60 мг 1 раз на добу незалежно від прийому їжі. Деяким пацієнтам можна рекомендувати дозування вище 60 мг 1 раз на добу, до максимальної дози 120 мг на добу, яку розподіляють на 2 прийоми.

Терапевтичний ефект лікування виявляється протягом 2 місяців.

Пригенералізованому тривожному розладі рекомендована початкова доза становить 30 мг 1 раз на добу незалежно від прийому їжі. Пацієнтам із недостатнім ефектом лікування дозу потрібно збільшити до 60 мг на добу. За умов недостатнього ефекту лікування в дозі 60 мг можна розглядати підвищення дози до 90 або 120 мг на добу.

Терапевтичний ефект лікування виявляється протягом 2-4 тижнів.

Пацієнти з нирковою недостатністю. Корекція дози для пацієнтів зі слабкою та помірною стадіями ниркової недостатності не потрібна. Для лікування пацієнтів з термінальною стадією ниркової недостатності (кліренс креатиніну < 30 мл/хв) не застосовується.

Пацієнти з печінковою недостатністю. Дулотне можна призначати пацієнтам із захворюваннями печінки.

Вік. Будь-яких змін дози препарату при призначенні пацієнтам літнього віку не потрібно.

Діти.

Клінічні дослідження щодо застосування дулоксетину дітям не проводилися, тому препарат не застосовують у педіатричній практиці.

Передозування.

Клінічні досліди. Клінічні дані стосовно передозування дулоксетину обмежені. Є повідомлення про випадки прийому великих доз (до 1400 мг) одного препарату або в комбінації з іншими лікарськими засобами, що не мали летальних наслідків. Симптоми передозування (переважно при комбінації з іншими препаратами) включали сонливість, кому, серотоніновий синдром, епілептичні напади, блювання та тахікардію.

Лікування при передозуванні. Специфічні антидоти невідомі, при появі серотонінового синдрому необхідне специфічне лікування (ципрогептадин та/або контроль температури). Прохідність дихальних шляхів потрібно перевірити. Рекомендується моніторинг серцевої діяльності та основних показників життєдіяльності разом із відповідними симптоматичними і підтримуючими заходами. Промивання шлунка може бути доречним, якщо воно проводиться одразу після прийому препарату. Активоване вугілля зменшує абсорбцію препарату. Дулоксетин має великий об’єм розподілу в організмі, у зв’язку з чим форсований діурез, гемоперфузія та обмінна перфузія навряд чи будуть ефективні при передозуванні.

Побічні реакції.

Повідомлялося про запаморочення, нудоту і головний біль (> 5 %) як про несприятливі симптоми при припиненні прийому дулоксетину. При припиненні прийому також повідомлялося про порушення чутливості, порушення сну, збудження або тривожність, тремор, дратівливість, діарею та гіпергідроз. Нижче наведено побічні реакції при прийомі дулоксетину відповідно до даних, отриманих зі спонтанних звітів та у ході плацебо-контрольованих клінічних досліджень.

Оцінка частоти: дуже часто (≥10 %), часто (≥1 % та < 10 %), нечасто (≥0, 1 % та < 1 %), рідко (≥0, 01 % та < 0, 1 %), дуже рідко (< 0, 01 %).

Інфекції та інвазії:

-нечасто– ларингіт.

Ендокринні розлади:

-рідко – гіпотиреоз.

Імунні розлади:

-рідко – анафілактичні реакції, гіперчутливість.

Метаболічні розлади:

-часто– зниження апетиту;

-нечасто– гіперглікемія;

-рідко– дегідратація, гіпонатріємія, недостатність АДГ6.

Психічні розлади:

-часто–безсоння, ажитація, зниження лібідо, тривожність, аномальні видіння та аномальний оргазм;

-нечасто–розлади сну, бруксизм, дезорієнтація, апатія, суїцидальне мислення5, 7;

-рідко – манія, галюцинації, агресія та злобність4, суїцидальна поведінка5, 7.

Розлади нервової системи:

-дуже часто – головний біль (14, 3 %), сонливість (10, 7 %), запаморочення (10, 2 %);

-часто– тремор, парестезія;

-нечасто– міоклонія, акатизія7, нервозність, розлади уваги, летаргія, дискінезія, порушення смаку, синдром неспокійних ніг, поганий сон;

-рідко– серотоніновий синдром6, судоми1, психомоторне занепокоєння6, екстрапірамідні розлади6.

Порушення зору:

-часто – розпливчасте зображення;

-нечасто– мідріаз, розлади зору, сухість очей;

-рідко– глаукома.

Порушення слуху:

-часто – дзвін у вухах1;

-нечасто– запаморочення, біль у вухах.

Серцеві розлади:

-часто – серцебиття;

-нечасто– тахікардія, суправентрикулярна аритмія, фібриляція, найчастіше передсердна.

Судинні розлади:

-часто – припливи;

-нечасто– артеріальна гіпертензія3, 7, підвищення артеріального тиску3, ортостатична гіпотензія2, втрата свідомості2, відчуття холоду в кінцівках;

-рідко– гіпертонічний криз3, 6.

Розлади системи дихання:

-часто – позіхання, орофарингеальний біль;

-нечасто– відчуття стискання у горлі, носова кровотеча.

Шлунково-кишкові розлади:

-дуже часто – нудота (24, 3 %), сухість у роті (12, 8 %);

-часто– запор, діарея, блювання, диспепсія, метеоризм, біль в животі;

-нечасто– шлунково-кишкові кровотечі7, гастроентерит, відрижка, гастрит;

-рідко– стоматит, неприємний запах з рота, наявність крові у випорожненнях.

Гепатобіліарні розлади:

-нечасто– підвищений рівень печінкових ензимів (АЛаТ, АСаТ, основна фосфатаза), гепатит3, гостре ураження печінки;

-рідко– жовтяниця6, печінкова недостатність6.

Порушення шкіри та похідних шкіри:

-часто– підвищене потовиділення, висипання;

-нечасто– нічне потіння, контактний дерматит, кропив’янка, холодний піт, фотосенсибілізація, підвищена схильність до утворення синців;

-рідко– ангіоневротичний набряк6, синдром Стівенса–Джонсона6.

Розлади з боку кістково-м’язової та сполучної тканини:

-часто– кістково-м’язовий біль, м’язовий спазм;

-нечасто– посмикування м’язів, відчуття скутості м’язів;

-рідко– тризм.

Розлади з боку нирок та сечового міхура:

-часто– дизурія;

-нечасто– затримка сечі, утруднений початок сечовипускання, ніктурія, поліурія, зниження току сечі;

-рідко– аномальний запах сечі.

Порушення репродуктивної системи:

-часто– еректильна дисфункція, порушення або затримка еякуляції;

-нечасто– менструальні розлади, статеві розлади, гінекологічні кровотечі;

-рідко– симптоми менопаузи, галакторея, гіперпролактинемія.

Загальні розлади:

-часто– стомлюваність;

-нечасто– біль у грудях7, падіння8, погане самопочуття, відчуття холоду, відчуття повзання «мурашок», спрага, нездужання, відчуття жару, порушення ходи.

Проведені дослідження:

-часто– зниження маси тіла;

-нечасто– збільшення маси тіла, підвищення рівня креатинінфосфокінази;

-рідко– підвищення рівня холестеролу в крові.

1 Випадки судом та дзвін у вухах спостерігалися після переривання лікування.

2 Випадки ортостатичної гіпотензії та втрати свідомості спостерігалися переважно на початку лікування.

3 Пацієнтам, у яких спостерігається постійне підвищення артеріального тиску при прийомі дулоксетину необхідно зменшувати дозу або поступово припиняти терапію препаратом.

4 Про випадки агресії та злості повідомлялося на початку лікування та після переривання лікування.

5 Про випадки суїцидального мислення та суїцидальної поведінки повідомлялося на початку лікування та одразу після переривання лікування.

6 Встановлена частота побічних реакцій з пост маркетингових досліджень, що не спостерігалися у плацебо-контрольованих клінічних дослідженнях.

7 Статистично значуще не відрізняються від плацебо.

8 Випадки падінь були більш частими у пацієнтів літнього віку (65 років та більше).

Припинення терапії (особливо різке переривання) часто супроводжується синдромом відміни. Найчастішими побічними реакціями у такому випадку є: запаморочення, сонливість, порушення чутливості (включаючи парестезію), порушення сну (включаючи безсоння та сильні марення), слабкість, занепокоєння чи агресивність, нудота та/або блювання, тремор, головний біль, дратівливість, діарея, гіпергідроз та запаморочення. Рекомендується поступове припинення терапії.

Ниркова недостатність.

У пацієнтів із тяжкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну < 30 мл/хв), які перебувають на гемодіалізі, спостерігається підвищення рівня дулоксетину у плазмі крові.

Гепатит/підвищення рівня печінкових ферментів.

Повідомлялося про випадки ураження печінки, що включали значне підвищення рівня печінкових ферментів (збільшення до 10 разів понад норму), гепатит та жовтяницю. Більшість цих явищ спостерігалися протягом першого місяця лікування. Найбільш частий варіант печінкового ураження – гепатоцелюлярний. Дулоксетин необхідно з обережністю призначати пацієнтам, які приймають лікарськи засоби, що можуть спричинити ураження печінки.

Повідомлялося про незначне підвищення рівнів калію в крові. Нечасто спостерігалися транзиторні аномальні значення рівнів калію у пацієнтів, які отримували лікування дулоксетином, у порівнянні із плацебо.

Термін придатності.

2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковціпри температурі не вище 25°С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 14 капсул у блістері, по 2 блістери у коробці.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

Люпін Лімітед.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

ПЛОТ №15-Б, ФЕЙЗ 1А, ВЕРНА ІНДАСТРІАЛ ЕРІЯ, ВЕРНА, САЛЬЦЕТ, ІНД - 403722, Індія.