ДЕКАФЕН таблетки 25 мг

Фітофарм

Rp

Форма випуску та дозування

Розчин, 25 мг/мл
Таблетки, 25 мг

Таблетки, 25 мг

Упаковка

Блістер №10x1

Блістер №10x1

Аналоги

Rp

ДЕКСАЛГІН 25 мг

Менаріні Інтернешонал Оперейшонс Люксембург С.А.(LU)

Таблетки

від 116.18 грн

Rp

ДЕКСКЕТОПРОФЕН-АСТРАФАРМ 25 мг

АСТРАФАРМ(UA)

Таблетки

Rp

ДЕКСОБЕЛ 25 мг

НОБЕЛ ІЛАЧ САНАЇ ВЕ ТІДЖАРЕТ А.Ш.(TR)

Таблетки

від 148.39 грн

Rp

ДЕПІОФЕН 25 мг

ПРОФАРМА Інтернешнл Трейдинг Лімітед(MT)

Таблетки

Rp

МІАЛДЕКС 25 мг

ІНТЕЛІ ГЕНЕРИКС НОРД(LT)

Таблетки

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

ДЕКСКЕТОПРОФЕН

Форма товару

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою

Умови відпуску

за рецептом

Rp

Реєстраційне посвідчення

UA/14137/02/01

Дата останнього оновлення: 18.03.2021

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Біль легкої, середньої та сильної інтенсивності: післяопераційний біль, ниркова коліка, біль у спині, в ділянці опорно-рухового апарату, менструальний, зубний біль тощо.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату та НПЗЗ; астматичні напади, бронхоспазм, кропив’янка, ангіоневротичний набряк або гострий риніт (особливо за наявності аденоїдів) в анамнезі при застосуванні НПЗЗ; активна пептична виразка або підозра на виразку; хронічний гастрит; шлунково-кишкова кровотеча, інші гострі кровотечі або геморагічні порушення; хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт; бронхіальна астма в анамнезі; тяжка неконтрольована серцева недостатність; порушення функції нирок і печінки; геморагічний діатез чи інші коагулопатії; одночасне застосування антикоагулянтів; період вагітності й годування груддю; дитячий вік.

Інструкція:

Внутрішньом’язово, в/в струминно повільно (тривалістю не менше 15 сек) або в/в крапельно (тривалістю 10–30 хв) 50 мг кожні 8–12 год, за необхідності повторну дозу можна ввести з 6-год інтервалом. Максимальна добова доза — 150 мг. Тривалість курсу лікування — не більше 2-х днів. По можливості пацієнтів слід переводити на прийом перор. форми препарату. Перорально (залежно від інтенсивності болю) 12,5 мг кожні 4–6 год, або 25 мг кожні 8 год. Максимальна добова доза — 75 мг. Препарат не призначений для довготривалої терапії, лікування повинно обмежуватися часом наявності симптомів.

Загальна інформація

  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 03.03.2020

Упаковка

Блістер №10x1