info
На фото препарат іншої форми/дозування/упаковки ЦЕТИРИЗИН-ТЕВА таблетки 10 мг Блістер №10x2

ЦЕТИРИЗИН-ТЕВА таблетки 10 мг

ТЕВА Фармацевтікал Індастріз Лтд.

Форма випуску та дозування

Таблетки, 10 мг

Таблетки, 10 мг

Упаковка

Блістер №7x1
Блістер №10x1
Блістер №10x2
Блістер №10x3
Блістер №10x5

Блістер №7x1

info
На фото препарат іншої форми/дозування/упаковки ЦЕТИРИЗИН-ТЕВА таблетки 10 мг Блістер №10x2

Аналоги

АЛЛЕРТЕК
АЛЛЕРТЕК 10 мг

Варшавський фармацевтичний завод Польфа АТ(PL)

Таблетки

АЛЛЕРТЕК
АЛЛЕРТЕК 10 мг

САН-ФАРМ(PL)

Таблетки

АМЕРТИЛ
АМЕРТИЛ 10 мг

Біофарм Лтд(PL)

Таблетки

ЗОДАК
ЗОДАК 10 мг

ТОВ Санофі-Авентіс Україна(UA)

Таблетки

РОЛІНОЗ
РОЛІНОЗ 10 мг

РОТАФАРМ ЛІМІТЕД(GB)

Таблетки

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

ЦЕТИРИЗИН

Форма товару

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою

Умови відпуску

без рецепту

Реєстраційне посвідчення

UA/7158/01/01

Дата останнього оновлення: 19.01.2021

Загальна інформація

  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 30.12.2075
  • Склад: 1 таблетка містить цетиризину дигідрохлориду 10 мг
  • Торгівельне найменування: ЦЕТИРИЗИН-ТЕВА
  • Умови відпуску: без рецепта
  • Фармакотерапевтична група: Антигістамінні засоби для системного застосування.

Упаковка

Блістер №7x1

Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АНАЛЕРГІН®

(ANALERGIN® )

Загальна характеристика:

міжнародна назва: цетиризин;

основні фізико-хімічні властивості: білі, круглі, вкриті плівковою оболонкою таблетки, які мають розподільчу риску з одного боку і відбиток “ СТZ 10” - з іншого;

склад: 1 таблетка містить цетиризину дигідрохлориду 10 мг;

допоміжні речовини: лактозимоногідрат, крохмаль, магнію стеарат, опадри Y-1-700.

Форма випуску. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Антигістамінні засоби для системного застосування.

Код АТС R06A E07.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Цетиризин є селективним блокатором Н1-рецепторів, причому чинить незначну дію на решту рецепторів і тому не спричиняє ні антихолінергічних, ні серотонінових ефектів. Цетиризин гальмує ранню фазу алергічної реакції, опосередковану гістаміном, і одночасно зменшує міграцію клітин запалення та виділення медіаторів протягом пізньої фази алергічної реакції.

Фармакокінетика. Цетиризин швидко абсорбується після перорального застосування. Максимальний плазматичний рівень досягається протягом 1 год після прийому. Біологічний періоднапіввиведення становить приблизно 10 год у дорослих пацієнтів та 6 год у дітей віком від 6 до 12 років. Велика частка цетиризину зв’ язується з плазматичними білками. Метаболізм цетиризину здійснюється у печінці. Приблизно 2/3 застосованої дози виділяється з сечею.

Уявний загальний кліренс цетиризину знижується у разі недостатності функції нирок. Період напіввиведення триває до 20 год у пацієнтів з недостатністю нирок, які лікуються гемодіалізом. Лише порівняно невелика частка цетиризину проникає в рідину, яка застосовується для діалізу. Біологічний період напіввиведення становить 12 год у літніх пацієнтів. Це явище, очевидно, пов’ язане зі зниженням функції нирок у людей літнього віку.

Показання для застосування. Сезонний та цілорічний алергічний риніт, алергічний кон’ юнктивіт, свербіж шкіри, хронічна ідіопатична кропив’ янка. Комплексна терапія атопічного дерматиту.

Спосіб застосування та дози. Застосовують внутрішньо.

Дорослі пацієнти і діти віком старше 12 років: 10 мг (1 таблетка) один раз на добу.

Діти віком 6– 12 років: 5 мг (1/2 таблетки) два рази на добу або 10 мг (1 таблетка) один раз на добу.

Курс лікування визначається індивідуально, в середньому становить 2-4 тижні; при сезонному алергічному риніті – 3-6 тижнів; при хронічній ідіопатичній кропив’ янці і хронічному алергічному риніті – до 1 року.

Побічна дія. Сонливість, стомлюваність, головний біль, запаморочення, неспокій, сухість у роті, диспепсія. Рідко можуть спостерігатися симптоми гіперчутливості (реакції з боку шкіри, ангіоневротичний набряк), безсоння, ейфорія, гіперкінези, судоми, парестезії, мієліт, порушення зору, слуху, смаку, підвищення слиновиділення, запор, метеоризм, тахікардія, носові кровотечі, риніт, кашель, затримка сечовиділення, дисменорея, дизурія, міалгія, артралгія, фотосенсибілізація, себорея.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Вагітність, період годування груддю. Дитячий вік до 6 років.

Передозування. Сонливість, тремор, тахікардія. В разі значного передозування рекомендується промити шлунок, терапія - симптоматична. Специфічний антидот невідомий.

Гемодіаліз неефективний.

Особливості застосування. Вагітність і годування груддю. Достатнього клінічного досвіду застосування цетиризину під час вагітності немає, тому не рекомендується його застосування вагітним жінкам.

Цетиризин проникає в грудне молоко, тому його не слід застосовувати у період годування груддю.

З обережністю слід застосовувати препарат хворим на ниркову та печінкову недостатність.

Вплив на здатність керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами.

Необхідно з обережністю застосовувати препарат під час роботи з транспортними засобами та механізмами, оскільки можливе зниження зосередженості та уваги.

Під час лікування Аналергіном® не рекомендується вживання алкоголю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Спостерігається зменшення елімінації цетиризину з організму у разі одночасного застосування з теофіліном.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ° С.

Термін придатності – 3 роки.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. Таблетки по 10 мг в алюмінієвих блістерах № 7, № 10, № 30, № 50 у картонній коробці.

Виробник Тева Чех Індастріз с. р. о. , Чеська Республіка.