АНТРАЛЬ таблетки 100 мг

Форма випуску та дозування

Таблетки, 100 мг
Таблетки, 200 мг

Таблетки, 100 мг

Упаковка

Блістер №10x3

Блістер №10x3

Аналоги

Відповідних аналогів не знайдено

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

АНТРАЛЬ*

Форма товару

Таблетки, вкриті оболонкою

Умови відпуску

без рецепту

Реєстраційне посвідчення

UA/6893/01/01

Дата останнього оновлення: 22.10.2020

Характеристика

 • Взаємодія з іншими лікарськими засобами: Антраль®сумісний з антибактеріальними, детоксикуючими, жовчогінними, вітамінними препаратами, що дозволяє його включити у комплекси лікувальної терапії. При одночасному застосуванні пацієнтам із цирозом печінки Антраль®не впливає на активність стероїдних і цитостатичних препаратів; допускається зменшення (до 50-70 %) раніше вживаної дози стероїдів без подальшого зниження ефективності лікування.
 • Заявник: ВАТ "Фармак", м. Київ, Україна
 • Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами: Даних щодо впливу немає, проте водіям та операторам складних механізмів слід враховувати імовірність розвитку запаморочення.
 • Наказ МОЗ: №494 від 10.08.2011
 • Особливі застереження: Рекомендується приймати Антраль®через 20-30 хвилин після їди, з достатньою кількістю води або молока.
 • Передозування: При передозуванні можливе виникнення і посилення побічних реакцій.
 • Побічні реакції: Препарат загалом добре переноситься хворими. У поодиноких випадках при застосуванні Антралю®можливі слабкість, запаморочення, диспептичні явища, нудота, біль у животі, діарея, що проходять після відміни препарату.
 • Показання: Антраль®показаний дорослим і дітям для лікування: гострих і хронічних гепатитів різного ґенезу (вірусних, алкогольних, медикаментозних, токсичних); жирової дистрофії та цирозів печінки; запальних захворювань жовчного міхура, селезінки, підшлункової залози; постхолецистектомічного синдрому (після видалення жовчного міхура). Для профілактики захворювань печінки внаслідок негативної дії токсинів різної етіології: аліментарні токсини, лікарські засоби, хіміотерапія, променева терапія.
 • Протипоказання: Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату.
 • Реєстраційне посвідчення: UA/6893/01/01
 • Термін дії реєстраційного посвідчення: 30.12.2075
 • Синонімічне найменування: Antral*
 • Склад: 1 таблетка містить Антралю® в перерахуванні на суху речовину 100 мг (0,1 г)
 • Терміни зберігання:
 • Торгівельне найменування: АНТРАЛЬ®
 • Умови відпуску: без рецепта
 • Умови зберігання: Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25°С.
 • Фармакотерапевтична група: Гепатопротекторні препарати.

Упаковка

Блістер №10x3

Інструкція

І Н С Т Р У К Ц І Я

 для медичного застосування препарату

АНТРАЛЬ®

(Antral®)

Загальна характеристика:

хімічна назва:трис[N(2,3-диметилфеніл)-антранілато]алюмінію гідрат;

основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею, вкриті плівковою оболонкою, темно-червоного кольору;

склад: 1 таблетка містить Антралю® в перерахуванні на суху речовину 0,1 г або 0,2 г;

допоміжні речовини: магнію карбонат важкий, крохмаль картопляний, кросповідон, целюлоза мікрокристалічна 101, повідон К 29/32, полісорбат-80, кремнію діоксид колоїдний безводний, кальцію стеарат, Opadry II 85 G18490 white, Opadry II 85 G25557 red.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Гепатопротекторні препарати. Код АТС А05В А.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Антраль® належить до групи гепатопротекторних препаратів. Ефективний в лікуванні гострих і хронічних гепатитів різного ґенезу, цирозів печінки, сприяє зменшенню астеновегетативних порушень, покращує апетит, сон, зменшує диспепсичні явища. При курсовому застосуванні препарат нормалізує вміст білірубіну, γ-глобулінів, холестерину в крові, протромбіновий індекс, активність трансаміназ (АлАТ та АсАТ) та лужної фосфатази. Антралю® властива пролонгована протизапальна, знеболювальна дія. За результатами доклінічних досліджень встановлено, що Антраль® в умовах гострого, підгострого та хронічного ушкоджень печінки різними ксенобіотиками та їх комбінаціями сприяє послабленню наслідків дії гепатотоксинів, активізації репаративних процесів у гепатоцитах і практичній нормалізації показників структурно-функціонального стану печінки. Препарат інгібує процеси перекисного окислення ліпідів у крові і тканинах, підтримує активність антиоксидантних систем організму, зумовлює стабілізацію структури печінки та мембран гепатоцитів. Як відносно нешкідливий фармакологічний засіб, Антраль® не порушує функцій органів і систем організму, у нього відсутні кумулятивні властивості, імунотоксична, місцевоподразнююча, алергенна, ульцерогенна, ембріотоксична, тератогенна дія.

Фармакокінетика.Максимальне накопичення препарату в крові відмічається через 3-4 год, період напіввиведення – 4-5 год. Препарат виводиться із сечею та калом.

Показання для застосування. Антраль® показаний дорослим і дітям для лікування: гострих і хронічних гепатитів різного ґенезу (вірусних, алкогольних, медикаментозних, токсичних); жирової дистрофії та цирозів печінки; запальних захворювань жовчного міхура, селезінки, підшлункової залози; резекції жовчного міхура. Для профілактики захворювань печінки внаслідок негативної дії токсинів різноманітної етіології: аліментарні токсини, лікарські засоби, хіміотерапія, променева терапія.

Спосіб застосування та дози. Антраль® призначають усередину після їди, 3 рази на день:

– дорослим та дітям віком старше 10 років – по 200 мг на прийом; при цирозі печінки: в перший тиждень лікування – по 400 мг на прийом, потім протягом 2-3 тижнів – по 200 мг на прийом;

– дітям у віці 4-10 років ( в т.ч. при цирозі печінки) – по 100 мг на прийом.

Тривалість лікування залежить від тяжкості хвороби. Середній курс лікування становить 3-4 тижні. Курс лікування слід повторити через 3-4 тижні.

Побічна дія. Препарат, загалом, добре переноситься хворими. В поодиноких випадках при застосуванні Антралю® можливі слабкість, запаморочення, диспептичні явища (нудота, біль в животі, пронос), що проходять після відміни препарату.

Алергічні реакції: шкірні висипання, кропив’янка, ангіоневротичний набряк, почервоніння та свербіж шкіри.

Протипоказання. Порушення видільної функції нирок, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. Дитячий вік до 4 років.

Передозування. При випадковому вживанні великих доз препарату слід промити шлунок та (у разі необхідності) провести симптоматичне лікування.

Особливості застосування. Рекомендується приймати Антраль® через 20-30 хвилин після їди, з помірною кількістю води або молока.

Вагітність і лактація.

У зв’язку з обмеженим досвідом застосування препарат не рекомендується призначати в періоди вагітності та годування груддю.

Вплив на здатність керувати автотранспортом та працювати зі складними механізмами.

Даних щодо впливу немає, проте водіям та операторам складних механізмів слід враховувати імовірність таких побічних реакцій, як слабкість і запаморочення.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Антраль® добре суміщається з антибактеріальними, детоксикуючими, жовчогінними, вітамінними препаратами, що дозволяє його включити в комплекси лікувальної терапії. При одночасному застосуванні у пацієнтів із цирозом печінки Антраль® не впливає на активність стероїдних і цитостатичних препаратів; припускається зменшення (до 50–70 %) раніше вживаної дози стероїдів без подальшого зниження ефективності лікування.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Термін зберігання – 2 роки.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. По 10 таблеток у блістер. По 3 блістера у пачці.

Виробник. ВАТ «Фармак».

Адреса. 04080, Україна, м. Київ, вул. Фрунзе, 63.