АНТРАЛЬ таблетки 100 мг

Форма выпуска и дозировка

Таблетки, 100 мг
Таблетки, 200 мг

Таблетки, 100 мг

Упаковка

Блістер №10x3

Блістер №10x3

Аналоги

Соответствующих аналогов не найдено

Классификация

Классификация эквивалентности

N/A

info

Действующее вещество

АНТРАЛЬ*

Производитель:

ОАО Фармак Украина

Форма товара

Таблетки, вкриті оболонкою

Условия отпуска

без рецепта

Регистрационное удостоверение

UA/6893/01/01

Дата последнего обновления: 22.10.2020

Характеристика

 • Взаимодействие с другими лекарственными средствами: Антраль®сумісний з антибактеріальними, детоксикуючими, жовчогінними, вітамінними препаратами, що дозволяє його включити у комплекси лікувальної терапії. При одночасному застосуванні пацієнтам із цирозом печінки Антраль®не впливає на активність стероїдних і цитостатичних препаратів; допускається зменшення (до 50-70 %) раніше вживаної дози стероїдів без подальшого зниження ефективності лікування.
 • Заявитель: ВАТ "Фармак", м. Київ, Україна
 • Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или другими механизмами: Даних щодо впливу немає, проте водіям та операторам складних механізмів слід враховувати імовірність розвитку запаморочення.
 • Приказ МЗ: №494 від 10.08.2011
 • Особые предостережения: Рекомендується приймати Антраль®через 20-30 хвилин після їди, з достатньою кількістю води або молока.
 • Передозировка: При передозуванні можливе виникнення і посилення побічних реакцій.
 • Побочные реакции: Препарат загалом добре переноситься хворими. У поодиноких випадках при застосуванні Антралю®можливі слабкість, запаморочення, диспептичні явища, нудота, біль у животі, діарея, що проходять після відміни препарату.
 • Индикация: Антраль®показаний дорослим і дітям для лікування: гострих і хронічних гепатитів різного ґенезу (вірусних, алкогольних, медикаментозних, токсичних); жирової дистрофії та цирозів печінки; запальних захворювань жовчного міхура, селезінки, підшлункової залози; постхолецистектомічного синдрому (після видалення жовчного міхура). Для профілактики захворювань печінки внаслідок негативної дії токсинів різної етіології: аліментарні токсини, лікарські засоби, хіміотерапія, променева терапія.
 • Противопоказания: Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату.
 • Регистрационное удостоверение: UA/6893/01/01
 • Срок действия регистрационного удостоверения: 30.12.2075
 • синонимично наименование: Antral*
 • Состав: 1 таблетка містить Антралю® в перерахуванні на суху речовину 100 мг (0,1 г)
 • Сроки хранения:
 • Торговое наименование: АНТРАЛЬ®
 • Условия отпуска: без рецепта
 • Условия хранения: Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25°С.
 • Фармакологическая группа: Гепатопротекторні препарати.

Упаковка

Блістер №10x3

Инструкция

І Н С Т Р У К Ц І Я

 для медичного застосування препарату

АНТРАЛЬ®

(Antral®)

Загальна характеристика:

хімічна назва:трис[N(2,3-диметилфеніл)-антранілато]алюмінію гідрат;

основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею, вкриті плівковою оболонкою, темно-червоного кольору;

склад: 1 таблетка містить Антралю® в перерахуванні на суху речовину 0,1 г або 0,2 г;

допоміжні речовини: магнію карбонат важкий, крохмаль картопляний, кросповідон, целюлоза мікрокристалічна 101, повідон К 29/32, полісорбат-80, кремнію діоксид колоїдний безводний, кальцію стеарат, Opadry II 85 G18490 white, Opadry II 85 G25557 red.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Гепатопротекторні препарати. Код АТС А05В А.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Антраль® належить до групи гепатопротекторних препаратів. Ефективний в лікуванні гострих і хронічних гепатитів різного ґенезу, цирозів печінки, сприяє зменшенню астеновегетативних порушень, покращує апетит, сон, зменшує диспепсичні явища. При курсовому застосуванні препарат нормалізує вміст білірубіну, γ-глобулінів, холестерину в крові, протромбіновий індекс, активність трансаміназ (АлАТ та АсАТ) та лужної фосфатази. Антралю® властива пролонгована протизапальна, знеболювальна дія. За результатами доклінічних досліджень встановлено, що Антраль® в умовах гострого, підгострого та хронічного ушкоджень печінки різними ксенобіотиками та їх комбінаціями сприяє послабленню наслідків дії гепатотоксинів, активізації репаративних процесів у гепатоцитах і практичній нормалізації показників структурно-функціонального стану печінки. Препарат інгібує процеси перекисного окислення ліпідів у крові і тканинах, підтримує активність антиоксидантних систем організму, зумовлює стабілізацію структури печінки та мембран гепатоцитів. Як відносно нешкідливий фармакологічний засіб, Антраль® не порушує функцій органів і систем організму, у нього відсутні кумулятивні властивості, імунотоксична, місцевоподразнююча, алергенна, ульцерогенна, ембріотоксична, тератогенна дія.

Фармакокінетика.Максимальне накопичення препарату в крові відмічається через 3-4 год, період напіввиведення – 4-5 год. Препарат виводиться із сечею та калом.

Показання для застосування. Антраль® показаний дорослим і дітям для лікування: гострих і хронічних гепатитів різного ґенезу (вірусних, алкогольних, медикаментозних, токсичних); жирової дистрофії та цирозів печінки; запальних захворювань жовчного міхура, селезінки, підшлункової залози; резекції жовчного міхура. Для профілактики захворювань печінки внаслідок негативної дії токсинів різноманітної етіології: аліментарні токсини, лікарські засоби, хіміотерапія, променева терапія.

Спосіб застосування та дози. Антраль® призначають усередину після їди, 3 рази на день:

– дорослим та дітям віком старше 10 років – по 200 мг на прийом; при цирозі печінки: в перший тиждень лікування – по 400 мг на прийом, потім протягом 2-3 тижнів – по 200 мг на прийом;

– дітям у віці 4-10 років ( в т.ч. при цирозі печінки) – по 100 мг на прийом.

Тривалість лікування залежить від тяжкості хвороби. Середній курс лікування становить 3-4 тижні. Курс лікування слід повторити через 3-4 тижні.

Побічна дія. Препарат, загалом, добре переноситься хворими. В поодиноких випадках при застосуванні Антралю® можливі слабкість, запаморочення, диспептичні явища (нудота, біль в животі, пронос), що проходять після відміни препарату.

Алергічні реакції: шкірні висипання, кропив’янка, ангіоневротичний набряк, почервоніння та свербіж шкіри.

Протипоказання. Порушення видільної функції нирок, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. Дитячий вік до 4 років.

Передозування. При випадковому вживанні великих доз препарату слід промити шлунок та (у разі необхідності) провести симптоматичне лікування.

Особливості застосування. Рекомендується приймати Антраль® через 20-30 хвилин після їди, з помірною кількістю води або молока.

Вагітність і лактація.

У зв’язку з обмеженим досвідом застосування препарат не рекомендується призначати в періоди вагітності та годування груддю.

Вплив на здатність керувати автотранспортом та працювати зі складними механізмами.

Даних щодо впливу немає, проте водіям та операторам складних механізмів слід враховувати імовірність таких побічних реакцій, як слабкість і запаморочення.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Антраль® добре суміщається з антибактеріальними, детоксикуючими, жовчогінними, вітамінними препаратами, що дозволяє його включити в комплекси лікувальної терапії. При одночасному застосуванні у пацієнтів із цирозом печінки Антраль® не впливає на активність стероїдних і цитостатичних препаратів; припускається зменшення (до 50–70 %) раніше вживаної дози стероїдів без подальшого зниження ефективності лікування.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Термін зберігання – 2 роки.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. По 10 таблеток у блістер. По 3 блістера у пачці.

Виробник. ВАТ «Фармак».

Адреса. 04080, Україна, м. Київ, вул. Фрунзе, 63.