Літію соліN05AN01

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Маніакальна фаза біполярного афективного розладу, профілактика рецидиву епізодів біполярного афективного розладу, для зменшення інтенсивності та частоти наступних епізодів манії у пацієнтів з маніакальними епізодами в анамнезі; профілактика фази депресії у пацієнтів з уніполярним афективним розладом; маніакально-депресивний психоз, періодичні форми шизофренії, депресія в похилому віці, лікування афективних порушень у хворих на хронічний алкоголізм; мігрень, синдром Меньєра (у разі неефективності іншої терапії).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, тяжка ниркова недостатність, серцево-судинні захворювання з явищами декомпенсації й порушеннями провідності міокарда, органічна патологія мозку, лейкоз; дисфункція щитоподібної залози; період вагітності й годування груддю; дитячий вік.

Інструкція:

Таблетки. Маніакальні стани: 400–600 мг 3 р/доб, максимальна добова доза — 2400 мг. Капсули. Початкова та підтримувальна дози — 300 мг 2 р/доб вранці та ввечері після їди, максимальна добова доза — 2,1 г. Після досягнення терапевтичного ефекту дозу знижують до підтримувальної. Обов’язкове періодичне визначення концентрації літію в плазмі крові.

Список препаратів

Капсули

ГЛЮТАЛІТ

ПАТ НВЦ Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод, UA

300 мг

Бліс. №10x2