Артикаїн, комбінаціїN01BB58

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Консервативні та хірургічні втручання у стоматології — для проведення інфільтраційної, провідникової (у т.ч. інтралегаментальної) анестезії: операції на слизових оболонках або на кістках, які потребують вираженого ефекту ішемії; операції на пульпі зуба (ампутації й екстирпації); екстракція зламаного зуба (остеотомія) або зуба, ураженого апікальним пародонтозом; тривалі хірургічні операції (наприклад, операція Колдуелла – Люка); черезшкірний остеосинтез; видалення кіст; мукогінгівальні операції; резекція верхівки кореня; підготовка порожнини й зуба під коронку в пацієнтів із високою чутливістю зубів.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до артикаїну або інших місцевих анестетиків амідного типу, адреналіну; кардіоміопатія, тяжка артеріопатія, недавно перенесений інфаркт міокарда, стенокардія, пароксизмальна тахікардія та інші тахіаритмії, одночасний прийом неселективних β-адреноблокаторів, гостра декомпенсована серцева недостатність, порушення серцевого ритму або AV-блокада ІІ–ІІІ ст., виражена брадикардія, тяжка форма артеріальної гіпертензії; закритокутова глаукома; гіпертиреоз; бронхіальна астма в поєднанні з підвищеною чутливістю до сульфітів; феохромоцитома, супутня місцева анестезія кінцівок; цукровий діабет; мігрень; гіпертиреоїдизм; нефропатія; для введення препарату пацієнтам з «парагруповою алергією» можна використовувати тільки картриджі та ампули, що не містять метилпарабену; не призначен для в/в введення; період вагітності й годування груддю; вік до 4-х років.

Інструкція:

Дозу препарату визначають індивідуально, з урахуванням тяжкості та довготривалості операції. Дорослі: під час виконання однієї лікувальної процедури можна вводити до 7 мг препарату на 1 кг маси тіла. Діти (кількість ін’єкційного анестетика залежить від маси тіла дитини) з масою тіла 20–30 кг: 0,25–1 мл до максимально 1,5 мл при кожному втручанні, але не більше 2,5 мл/доб; 30–45 кг — 0,5–2 мл до максимально 2 мл при кожному втручанні, але не більше 5 мл/доб.

Список препаратів

Розчин

АРТИФРИН-ЗДОРОВ’Я

ТОВ ФК Здоров'я, UA

Амп. 1,7 мл №10x1

B.4

АРТИФРИН-ЗДОРОВ’Я ФОРТЕ

ТОВ ФК Здоров'я, UA

Карп. 1,7 мл №10x1

B.4

АРТІНІБСА З ЕПІНЕФРИНОМ 1:100.000

ІНІБСА ДЕНТАЛ СЛЮ, ES

Картр. 1,8 мл №50x1

Картр. 1,7 мл №10x1

Картр. 1,7 мл №10x1

УЛЬТРАКАЇН Д-С

ТОВ Санофі-Авентіс Україна, UA

Амп. 2 мл №10x10

УЛЬТРАКАЇН Д-С ФОРТЕ

ТОВ Санофі-Авентіс Україна, UA

Амп. 2 мл №10x10