ДиметилсульфоксидM02AX03

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Запальні захворювання опорно-рухового апарату (ревматоїдний артрит, хвороба Бехтерева, деформівний остеоартроз, артропатії, розтягнення зв’язок), удари, травматичні інфільтрати, запальні набрякі, гнійні рани, абсцеси, гострий і хронічний остеомієліт, вузлова еритема, стрептодермія; деформуючий остеоартроз і ревматоїдний артрит (у комплексній терапії з НПЗЗ), склеродермія, акне, бешиха, фурункульоз, екзема, трофічні виразки та інші шкірні захворювання (у комбінації з антимікробними засобами місцевого типу дії), тромбофлебіт (у поєднанні з гепарином); у шкірно-пластичній хірургії, для консервації шкірних гомотрансплантатів.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; порушення функції печінки й/або нирок, тяжка серцево-судинна недостатність, стенокардія, інфаркт міокарда, виражений атеросклероз, інсульт, кома, глаукома, катаракта; період вагітності й годування груддю; вік до 12 років.

Інструкція:

У вигляді водного р-ину (25–90%) для компресів, тампонів та промивань у дозі 50–500 мл 1–3 р/доб. Для шкіри обличчя та інших високочутливих ділянок застосовують 10–30% р-ин препарату. Тривалість курсу лікування — 10–15 днів.

Список препаратів

Розчин

ДИМЕКСИД

ПАТ Галичфарм, UA

Флак. 50 мл №1x1

Рідина

ДИМЕКСИД-ЖФФ

ДКП Фармацевтична фабрика, UA

Флак. 50 мл №1x1

ДИМЕКСИД

АТ Лубнифарм, UA

Флак. 50 мл №1x1

ДИМЕКСИД

ДП Експериментальний завод медичних препаратів ІБОНХ НАН України, UA

Флак. 50 мл №1x1