БікалутамідL02BB03

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Бікалутамід 50 мг: лікування місцево розповсюдженого раку передміхурової залози в поєднанні із застосуванням аналога ЛГРГ (лютеїнізуючого рилізинг-гормону) або хірургічною кастрацією. Бікалутамід 150 мг: монотерапія або ад’ювантна терапія у поєднанні з радикальною простатектомією або радіотерапією у пацієнтів з локалізованим запущеним раком передміхурової залози з високим ризиком прогресування захворювання. Місцевопрогресуючий, неметастатичний рак передміхурової залози, у випадках коли хірургічна кастрація або інше медичне втручання не вважається доцільним або можливим

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; одночасне лікування терфенадином, астемізолом або цизапридом; не призначають жінкам і дітям.

Інструкція:

Бікалутамід 150 мг: дорослі чоловіки, включаючи осіб літного віку перор. 1р/доб безперервно, щонайменше протягом 2-х років або до змін у розвитку захворювання. Бікалутамід 50 мг: дорослі, у тому числі люди літнього віку 50 мг 1р/доб. Застосування розпочинають одночасно з прийманням рилізінг-фактору лютеїнізуючого гормону або проведенням хірургічної кастрації.

Список препаратів

Таблетки

БІКАЛУТАМІД

Гетеро Лабз Лімітед, IN

50 мг

Бліс. №10x1

БІКАЛУТАМІД-ВІСТА

Містрал Кепітал Менеджмент Лімітед, GB

50 мг

Бліс. №10x3

БІКАЛУТАМІД-ТЕВА

ТЕВА Фармацевтікал Індастріз Лтд., IL

50 мг

Бліс. №7x4

БІКУЛІД

Фармасайнс Інк., CA

50 мг

Бліс. №15x2

КАЛУМІД

Гедеон Ріхтер, HU

50 мг

Бліс. №15x2

КАСОДЕКС

АстраЗенека ЮК Лімітед, GB

50 мг

Бліс. №14x2