МіфепристонG03XB01

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Негайна (посткоїтальна) контрацепція (після незахищеного статевого акту або якщо застосований спосіб контрацепці не може вважатися надійним). Переривання маткової вагітності у ранній термін (до 42 днів аменореї); пiдготовка та iндукцiя пологiв при внутрішньоутробній загибелі плода, якщо застосування простагландинів або окситоцину не показано. 

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; недостатність наднирників, тривала глюкокортикостероїдна терапія, гостра або хронічна ниркова і/або печінкова недостатність, порфiрія, міома матки, наявність рубця на матці, анемія, порушення гемостазу (у т.ч. попередне лікування антикоагулянтами), запальні захворювання жіночих статевих органів, наявність тяжкої екстрагенітальної патології; не застосовують у жінок віком від 35 років, які палять (без попередньої консультації терапевта); для медикаментозного переривання вагітності: підозра на позаматкову вагітність; вагітність, яка не підтверджена клінічними дослідженнями, за строком більше 42 днів після припинення менструації, яка виникла під час застосування внутрішньоматкової контрацепції або після відміни гормональної контрацепції; для iндукцiї пологiв: тяжкий гестоз, прееклампсія, еклампсія, недоношена або переношена вагiтнiсть.

Інструкція:

Негайна (посткоїтальна) контрацепція: перор. 10 мг одноразового, протягом 72 год. після статевого акту. Для збереження ефекту контрацепції слід утриматися від вживання їжі за 2 год. до застосування препарату та 2 год. після нього. Медикаментозне переривання вагітності на ранніх строках (застосовують в установах, які мають добре підготовлені лікарські кадри та необхідне обладнання): перор. 600 мг одноразово через 1–1,5 год. після їди (легкий сніданок), запиваючи 100 мл кип’яченої води. Індукція пологів у випадку внутрішньоутробної загибелі плода: 200 мг одноразово, через 24 год. — повторний прийом препарату в дозі 200 мг.

Список препаратів

Таблетки

ГІНЕПРИСТОН

Нижфарм, RU

10 мг

Бліс. №1x1

МІФЕПРИСТОН

Чайна Резоурзес Зіжу Фарма, CN

200 мг

Бліс. №1x1

МІФОТАБ

БЕСТ КВАЛИТІ ФАРМАЦЮТІКАЛС ПІ ЕЙ, ЛЛК, US

200 мг

Бліс. №3x1