МІФЕПРИСТОН таблетки 200 мг

Чайна Резоурзес Зіжу Фарма

Rp

Форма випуску та дозування

Таблетки, 200 мг

Таблетки, 200 мг

Упаковка

Блістер №1x1
Блістер №3x1

Блістер №1x1

Аналоги

Rp

ГІНЕПРИСТОН
ГІНЕПРИСТОН 10 мг

Нижфарм(RU)

Таблетки

Rp

МІФОТАБ
МІФОТАБ 200 мг

БЕСТ КВАЛИТІ ФАРМАЦЮТІКАЛС ПІ ЕЙ, ЛЛК(US)

Таблетки

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

МІФЕПРИСТОН

Форма товару

Таблетки

Умови відпуску

за рецептом

Rp

Реєстраційне посвідчення

UA/16710/01/01

Дата останнього оновлення: 19.01.2021

Загальна інформація

  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 11.05.2023
  • Склад: 1 таблетка містить 200 мг міфепристону
  • Торгівельне найменування: МІФЕПРИСТОН
  • Умови відпуску: за рецептом
  • Умови зберігання: Зберігати в оригінальній упаковці, в захищеному від світла місці при температурі не вище     30 °С.
  • Фармакотерапевтична група: Засоби, що впливають на сечостатеву систему та статеві гормони. Антигестагенні засоби.

Упаковка

Блістер №1x1

Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

Міфепристон

(Mifepristone)

Склад:

діюча речовина: міфепристон;

1 таблетка містить 200 мг міфепристону;

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, повідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглої форми, двоопуклі, світлого жовтого кольору, з тисненням «М 1» на одній зі сторін.

Фармакотерапевтична група.

Засоби, що впливають на сечостатеву систему та статеві гормони. Антигестагенні засоби.

Код АТХ G03X B01.

Фармакологічнівластивості.

Фармакодинаміка.

Міфепристон є синтетичним стероїднимантигестагеннимзасобом(блокує дію прогестерону на рівні рецепторів).

У пероральних дозах 3-10 мг/кг маси тіламіфепристон інгібує дію ендогенного або екзогенного прогестерону у різних видів тварин (щурів, мишей, кроликів, мавп). Ця дія проявляється у формі переривання вагітності у гризунів.

У жінок міфепристон у дозах понад 1 мг/кг маси тіла нейтралізує діюпрогестеронуна ендометрій та міометрій. У період вагітностіміфепристон підвищує чутливість міометрію до дії простагландинів, які спричиняють скорочення матки. При застосуванні у I триместрі вагітності міфепристон сприяє розширенню та розкриттю шийки матки.

При застосуванніміфепристонуу комбінації з аналогами простагландинів у ранньому терміні вагітності частота випадків успішного переривання маткової вагітності становить близько 95 % (залежно від простагландину і режиму його введення), а також прискорюється виведення плідного яйця.

Частота випадків успішного переривання маткової вагітності становить приблизно 95 % при застосуванні 600 мгміфепристонуу комбінації з 400 мкг мізопростолу перорально (при аменореї до49 днів), приблизно 98 % при комбінації з 1 мг гемепросту внутрішньопіхвово (при аменореї до 49 днів) і приблизно 95 % при комбінації з 1 мг гемепросту внутрішньопіхвово (при аменореї до 50-63 днів).

У 1, 3-7, 5 % випадків не вдається перервати вагітність шляхом застосуванняміфепристонуу комбінації з простагландинами (у 0-1, 5 % випадків вагітність прогресує, у 1, 3-4, 6 % випадків відбувається неповний викидень, ау 0-1, 4 % випадків розвивається інтенсивна маткова кровотеча, яка вимагає гемостатичного кюретажу).

При застосуванніміфепристонуу комбінації з 400 мкг мізопростолу перорально (при аменореї до 49 днів) частота випадків відсутності ефекту дещо вища при дозіміфепристону 200 мг порівняно з 600 мг.

При застосуванніміфепристонуу комбінації з 1 мг гемепросту внутрішньопіхвово (при аменореї до 63 днів) частота випадків відсутності ефекту приблизно однакова при дозахміфепристону 200 мг і 600 мг:

- Частота повних викиднів при дозахміфепристону 200 мг і 600 мг становила 93, 8 % і 94, 3 % відповідно – при аменореї до 57 днів (n = 777) та 92, 4 % і 91, 7 % відповідно – при аменореї 57-63 дні (n = 896).

- Частота випадків збереженої вагітності при дозахміфепристону 200 мг і 600 мг становила 0, 5 % і 0, 3 % відповідно – при аменореї до 57 днів та 1, 3 %і 1, 6 % відповідно – при аменореї 57-63 дні.

Дослідження комбінованого застосуванняміфепристонуз іншими простагландинами, окрім мізопростолу і гемепросту, не проводилися.

При перериванні вагітності за медичними показаннями у II-III триместрах вагітностіміфепристон приймають у дозі600 мг, а через 36-48 годин застосовують простагландини. Це дозволяє скоротити інтервал між індукцією і початком терапевтичного аборту, а також знизити дози простагландинів.

При застосуванні одного міфепристону для індукції пологів при внутрішньоутробній загибелі плода приблизно у 60 % випадків пологи розпочинаються протягом 72 годин після прийому першої дози препарату. У такому разі немає необхідності у застосуванні простагландинів або окситоцину.

Міфепристон зв’язується з рецепторамиглюкокортикостероїдів. Експерименти на тваринах показали, що міфепристон у дозах 10-25 мг/кг маси тіла інгібує дію дексаметазону. У людиниантиглюкокортикоїдна активність міфепристону спостерігається при дозах понад 4, 5 мг/кг маси тіла і проявляється у компенсаторному підвищенні рівня адренокортикотропного гормону (АКТГ) та кортизолу. Глюкокортикоїдна біоактивність може бути знижена протягом декількох днів після одноразового застосуванняміфепристону у дозі200 мг. Клінічні наслідки цього нез’ясовані, хоча у деяких чутливих жінок можуть посилюватися нудота і блювання.

Міфепристон чинить слабку антиандрогенну дію, однак це було відзначено лише при тривалому застосуванні препарату у дуже високих дозах тваринам.

Фармакокінетика.

Після одноразового перорального прийому в дозі 600 мг міфепристон швидко абсорбується. Максимальнаконцентрація в плазмі крові (Cmax) становить1, 98 мг/л і досягається в середньому через1, 3 години.

Фармакокінетикаміфепристонунелінійна. Після фази розподілу виведенняміфепристону спочатку відбувається повільно (концентрація в плазмі крові знижується у два рази за 12-72 години), а потім прискорюється. Середній період напіввиведення (t1/2) становить 18 годин. Радіорецепторний аналіз показав, щоt1/2 в термінальній фазіміфепристону і його метаболітів, які здатні зв’язуватися зрецепторами прогестерону, становить до 90 годин.

Після застосуванняміфепристонуу низьких дозах (20 мг перорально або внутрішньовенно) абсолютна біодоступність становить69 %.

98 % міфепристону у крові зв’язується з білками плазми –альбуміном і переважно з альфа-1-кислимглікопротеїном (зв’язування з ним є насичуваним). Унаслідок цього специфічного зв’язування об’єм розподілу і плазмовий кліренсміфепристону обернено пропорційні концентраціїальфа-1-кислогоглікопротеїну в плазмі крові.

Головний метаболічний шлях окиснювальної біотрансформаціїміфепристонув печінці включає N-деметилювання і кінцеве гідроксилювання 17-пропініл ланки.

Міфепристонекскретується переважно з фекаліями. Після застосування 600 мг міфепристону, поміченого ізотопом, 10 % радіоактивності було екскретовано із сечею і 90 % – із фекаліями.

Клінічні характеристики.

Міфепристон і простагландини можна застосовувати для переривання вагітності лише за умови дотримання усіх вимог національного законодавства.

Показання.

Медикаментозне переривання маткової вагітності у ранній термін(до 49 днів аменореї) у комбінації з мізопростолом.

Консервативне пом’якшення та розширення шийки матки перед хірургічним перериванням вагітності у I триместрі вагітності.

Потенціювання дії аналогів простагландинів при перериванні вагітності за медичними показаннями (у II-III триместрах вагітності).

Підготовка та індукція пологів при внутрішньоутробній загибелі плода, якщо застосування простагландинів або окситоцину протипоказане.

Протипоказання.

Загальні протипоказання:

Хронічна недостатність кори надниркових залоз.

Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших інгредієнтів препарату.

Тяжка неконтрольована бронхіальна астма.

Успадкована порфірія.

Протипоказання для медикаментозного переривання маткової вагітності:

Вагітність, не підтверджена ультразвуковим дослідженням (УЗД) або біологічними тестами.

Термін вагітності понад49 днів аменореї.

Підозра на позаматкову вагітність.

Наявність протипоказань для застосування простагландинів.

Протипоказання для консервативного помякшення та розширення шийки матки перед хірургічним перериванням вагітностіу I триместрі вагітності:

Вагітність, не підтверджена УЗД або біологічними тестами.

Термін вагітності понад 84 дні аменореї.

Підозра на позаматкову вагітність.

Протипоказання для потенціювання дії аналогів простагландинів при перериванні вагітності за медичними показаннями (у II-III триместрах вагітності):

Наявність протипоказань для застосування простагландинів.

Протипоказання для підготовки та індукції пологів при внутрішньоутробній загибелі плода:

Гестоз тяжкого ступеня, передеклампсія, еклампсія, недоношена або переношена вагітність.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами та інші види взаємодій.

Специфічні дослідження взаємодії міфепристону з іншими лікарськими засобами не проводилися.

Оскільки міфепристон метаболізується з участю ізоферменту CYP3A4 системи цитохромуР450, такі препарати як кетоконазол, ітраконазол, еритроміцин, а також сік грейпфрута можуть пригнічувати його метаболізм (внаслідок чого підвищується концентрація міфепристону в сироватці крові). Рифампіцин, дексаметазон, фітопрепарати фірми St. John’s Wort та деякі протисудомні засоби (фенітоїн, фенобарбітал, карбамазепін) можуть стимулювати метаболізм міфепристону (знижувати його концентрацію у сироватці крові).

Дослідженняin vitroсвідчать про те, що при супутньому застосуванні міфепристону може підвищуватися концентрація у сироватці крові препаратів, які є субстратами ізоферменту CYP3A4. Внаслідок повільного виведення міфепристону з людського організму зазначена взаємодія може спостерігатися протягом тривалого часу після застосування препарату. З цієї причини рекомендується з обережністю застосувати міфепристон у комбінації з лікарськими засобами з вузьким терапевтичним діапазоном, які є субстратами ізоферменту CYP3A4 (зокрема деякими препаратами для загальної анестезії).

Через антиглюкокортикостероїдну активність міфепристону ефективність тривалої кортикостероїдної терапії (зокрема інгаляційної) може знижуватися протягом 3-4 днів після застосування Міфепристону. У таких випадках коригують дози кортикостероїдів.

Теоретично ефективність методупереривання маткової вагітності з допомогою міфепристону в комбінації з простагландинами може знижуватися при супутньому застосуванні нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП) з антипростагландиновими властивостями, зокрема аспірину (ацетилсаліцилової кислоти). Однак обмежені клінічні дані свідчать про те, що застосування НПЗП у день застосування простагландину не впливає негативно на дію міфепристону або простагландину на дозрівання шийки матки або скорочувальну здатність матки і не знижує клінічну ефективність методу медикаментозногопереривання маткової вагітності.

Особливості застосування.

Міфепристон у поєднанні з простагландинами слід застосовувати тільки за призначенням лікаря та під його наглядом і лише у спеціалізованих лікувальних закладах, які мають можливість надання негайної гінекологічної допомоги.

Оскільки специфічні дослідження не проводилися, Міфепристон не рекомендується призначати пацієнтам з нирковою недостатністю, печінковою недостатністю та при недостатності харчування.

Медикаментозне переривання маткової вагітності у ранній термін

Цей метод вимагає активної участі жінки, і вона має бути проінформована про правила, яких слід дотримуватися:

- Необхідність комбінованого застосування простагландину, який приймають або вводять при другому відвідуванні лікаря.

- Необхідність повторного відвідування лікаря (третій візит) через 14-21 день після прийому Міфепристону для підтвердження того, що стався повний викидень.

- Якщо не вдалося перервати вагітність шляхом застосування Міфепристону, аборт слід завершити іншим методом.

- Якщо пацієнтка вагітніє при встановленому внутрішньоматковому пристрої, його необхідно видалити до застосування Міфепристону.

- Аборт може статися до застосування простагландину (приблизно у 3 % випадків). Це не виключає контрольного візиту до лікаря для обстеження порожнини матки іпідтвердження того, що стався повний викидень.

Ризики при застосуванні методу:

- Відсутність ефекту.

Оскільки у 1, 3-7, 5 % випадків не вдається перервати вагітність шляхом застосування Міфепристону, обов’язковим є контрольний візит до лікаря для перевірки того, чи стався повний викидень.

У поодиноких випадках неповного викидня може бути необхідним хірургічне втручання.

Ефективність методу знижується при наявності пологів в анамнезі, а також при збільшенні віку.

- Кровотечі.

Пацієнтки повинні бути проінформовані про можливість тривалої вагінальної кровотечі (у середньому протягом 12 днів і більше після застосування Міфепристону), яка може бути сильною. Кровотеча спостерігається майже у всіх пацієнток і вона не завжди є доказом повного викидня.

Пацієнтки не повинні подорожувати на значну відстань від лікарняної установи допідтвердження повноговикидня. Їм слід надати детальну інформацію, куди і до кого слід звертатися у разі будь-яких проблем, зокрема при сильній вагінальній кровотечі.

Оскільки у 0-1, 4 % випадків можливий розвиток інтенсивної маткової кровотечі, яка вимагає гемостатичного кюретажу, особливу увагу слід приділяти пацієнткам із порушеннями гемостазу, гіпокоагуляцією або анемією. Рішення щодо застосування медикаментозного або хірургічного методу слід приймати з участю консультанта-гематолога.

- Інфекції.

Повідомлялося про поодинокі випадки розвитку серйозного або навіть летального інфекційно-токсичного шоку, спричиненого патогенними мікроорганізмамиClostridium sordellii endometritis таEscherichia coli (з пропасницею та іншими очевидними симптомами розвитку інфекції або без них), після медикаментозного аборту із застосуванням 200 мг міфепристону з наступним несанкціонованимвнутрішньопіхвовим введенняммізопростолу у вигляді таблеток для перорального застосування. Лікарі повинні враховувати можливість розвитку таких потенційно летальних ускладнень.

Консервативне помякшення та розширення шийки матки перед хірургічним перериванням вагітності у I триместрі вагітності

Для забезпечення найвищої ефективності терапії хірургічний аборт проводять через 36-48 годин (не пізніше) після застосування Міфепристону.

Ризики при застосуванні методу:

- Кровотечі.

Пацієнтки повинні бути проінформовані про можливість вагінальної кровотечі (інколи сильної) після застосування Міфепристону. Також вони повинні знати, що аборт може статися до хірургічного втручання (хоча імовірність цього мінімальна), і їм слід надати детальну інформацію, куди і до кого слід звертатися у такому випадку (для перевірки, чи стався повний викидень) або у разі виникнення будь-яких ускладнень.

Оскільки приблизно в 1 % випадків можливий розвиток інтенсивної маткової кровотечі, яка вимагає гемостатичного кюретажу, особливу увагу слід приділяти пацієнткам із порушеннями гемостазу, гіпокоагуляцією або тяжкою анемією.

- Інші ризики, пов’язані з хірургічним втручанням.

Застосування за усіма показаннями

Застосування препарату вимагає визначення резусу для запобігання резус-алоімунізації, а також проведення інших загальних заходів, які супроводжують переривання вагітності.

Під час клінічних досліджень були відзначені випадкинової вагітності у період між викиднем та очікуваним поновленням менструацій.

Щоб виключити вплив міфепристону на наступну вагітність, рекомендується уникати запліднення під час наступного менструального циклу. Тому необхідно користуватися надійними контрацептивними засобами якомога раніше після застосування міфепристону.

У разі підозрюваної гострої недостатності кори надниркових залоз призначають дексаметазон. 1 мг дексаметазону нейтралізує дію 400 мг міфепристону.

Повідомлялося про поодинокі серйозні серцево-судинні ускладнення після внутрішньом’язового застосування аналогів простагландинів. Тому слід з обережністю призначати препарати пацієнткам із наявними серцево-судинними хворобами або факторами ризику розвитку таких захворювань.

Слід з обережністю застосовуватиміфепристон хворим на бронхіальну астму, оскільки він може спричинити загострення хвороби.

Застосовувати простагландини необхідно в умовах стаціонару. Щоб запобігти можливим гострим ускладненням за пацієнткою слід спостерігати у лікувальному закладі, де можливість надання негайної гінекологічної допомоги, щонайменше протягом 3 годин після застосування простагландину. Пацієнтку слід детально проінформувати про дію та можливі побічні ефекти препаратів та надати детальну інформацію про те, куди і до кого слід звертатися у разі виникнення будь-яких ускладнень.

Застосування у період вагітностіабо годування груддю.

Під час доклінічних досліджень на тваринах абортивний ефект міфепристону перешкоджав вивченню тератогенних властивостей сполуки. При застосуванні міфепристону у субабортивних дозах були відзначені

поодинокі мальформації

у кроликів, але частота цих випадків була занадто низька, щоб їх можна було розцінити як спричинені міфепристоном. У щурів та мишей мальформації не були відзначені.

У клінічній практиці були зареєстровані поодинокі випадки мальформацій нижніх кінцівок (відсутність кінцівок, клишоногість) після застосування міфепристону як монотерапії або у комбінації з простагландинами. Однак ці обмежені дані не дозволяють оцінити тератогенний потенціал міфепристону у людини.

З урахуванням вищезазначеного:

- Пацієнтки повинні бути проінформовані, що оскільки інколи не вдається перервати вагітність шляхом застосування Міфепристону, а також враховуючи невідомий ризик для плода, контрольний візит до лікаря є обов’язковим.

- Якщо під час контрольного візиту до лікаря діагностується збережена вагітність, пацієнтці пропонують інший метод переривання вагітності (за умови її згоди).

- Якщо пацієнтка бажає зберегти вагітність, наявні обмежені медичні дані не можуть виправдати обов’язкове припинення вагітності. У таких випадках слід проводити регулярні УЗД, приділяючи особливу увагу розвитку плода.

Міфепристон є ліпофільною сполукою, яка теоретично може проникати у грудне молоко, хоча точно це невідомо. Тому слід уникати застосування міфепристону у період грудного годування.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванніавтотранспортом або іншими механізмами.

Дослідження впливу міфепристону на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами не проводилися. Однак, оскільки міфепристон може спричиняти такі побічні ефекти як запаморочення, нудота, блювання, спазми, пацієнткам рекомендується утримуватися від керування автотранспортом або роботи з механізмами, доки вони не переконаються у відсутності у них таких реакцій.

Спосіб застосування та дози.

Медикаментозне переривання маткової вагітності у ранній термін(до 49 днів аменореї) у комбінації з мізопростолом

Аменорея до 49 днів:

600 мг міфепристону (3 таблетки по 200 мг) приймати перорально одноразовоу присутності лікаря. Через 36-48 годин застосовувати аналоги простагландину – мізопростол 400 мкг перорально. Пацієнтка повинна перебуватипід наглядом медичного персоналу принаймні протягом 3 годин післязастосування простагландину.

Аменорея від 50 до 63 дня:

600 мг міфепристона (3 таблетки по 200 мг) приймати перорально одноразово у присутності лікаря. Через 24-48 годин приймати 800 мкг мізопростола інтравагінально, трансбуккально чи під язик.

Через 14-21 день після застосування Міфепристону необхідно провести клінічне обстеження і УЗД, а також визначити рівень бета-ХГЛ (хоріонічного гонадотропіну людини) для підтвердження того, що стався повний викидень і вагінальна кровотеча припинилася. При наявності кровотечі (навіть слабкої) після контрольного візиту до лікаря стан пацієнтки необхідно перевірити ще через кілька днів. Якщо підозрюється прогресуюча вагітність, провести додаткове УЗД.

Наявність вагінальної кровотечі на цій стадії може свідчити про неповний викидень або про невиявлену позаматкову вагітність. У цьому разі слід вживати необхідні заходи.

Якщо під час контрольного візиту до лікаря діагностується збережена вагітність, пацієнтці пропонують інший метод переривання вагітності.

Консервативне пом'якшення та розширення шийки матки перед хірургічним перериванням вагітності у I триместрі вагітності

200 мг міфепристону (1 таблетка по 200 мг) приймати перорально одноразовов присутності лікаря. Через 36-48 годин (але не пізніше) проводити хірургічний аборт.

Потенціювання дії аналогів простагландинів при перериванні вагітності за медичними показаннями (у II-III триместрах вагітності)

600 мг міфепристону (3 таблетки по 200 мг) приймати перорально одноразово в присутності лікаря. Через 36-48 годин застосовувати простагландини з необхідною періодичністю. Пацієнтка повинна перебувати під наглядом медичного персоналу принаймні протягом 3 годин після застосування простагландину.

Підготовка та індукція пологів при внутрішньоутробній загибелі плода

Два дні поспіль приймають по 600 мг міфепристону перорально одноразово (3 таблетки по 200 мг) у присутності лікаря. Якщо пологи не починаються протягом 72 годин після прийому першої дози міфепристону, для індукції пологів застосовують звичайні методи.

Діти.

Досвіду застосування препарату дітям немає.

Передозування.

Випадки передозування міфепристону не зареєстровані.

При значному передозуванні препарату можуть спостерігатися симптоми надниркової недостатності. Терапія симптоматична. Можна застосовувати дексаметазон.

Побічні реакції.

Залежно від частоти побічні реакції розподілені на такі категорії: дуже поширені (≥ 1/10), поширені (≥ 1/100, < 1/10), непоширені (≥ 1/1000, < 1/100), рідко поширені (≥ 1/10000, < 1/1000), поодинокі (< 1/10000).

З боку нервової системи

Рідко поширені: головний біль.

З боку шлунково-кишкового тракту

Дуже поширені: нудота, блювання, діарея (ці побічні ефекти часто спостерігаються при застосуванні простагландинів).

Поширені: спазми травного тракту (слабкі або помірної тяжкості).

З боку шкіри і підшкірних тканин

Непоширені: реакції гіперчутливості, зокрема шкірні висипання (0, 2 %).

Рідко поширені: кропив’янка, еритродермія, вузликова еритема, токсичний епідермальний некроліз.

Поодинокі: ангіоневротичний набряк.

Інфекції та інвазії

Поширені: інфекції після аборту. Підозрювані або підтверджені інфекції (ендометрит, запальні захворювання тазових органів) спостерігалися менше ніж у 5 % пацієнток.

Поодинокі: повідомлялося про поодинокі випадки розвитку серйозного або навіть летального інфекційно-токсичного шоку, спричиненого патогенними мікроорганізмамиClostridium sordellii endometritis таEscherichia coli (з пропасницею та іншими очевидними симптомами розвитку інфекції або без них), після медикаментозного аборту із застосуванням 200 мг міфепристону з наступним несанкціонованимвнутрішньопіхвовим введенняммізопростолу у вигляді таблеток для перорального застосування.

З боку судинної системи

Непоширені: артеріальна гіпотензія (0, 25 %).

Ефекти загального характеру і місцеві реакції

Рідко поширені: нездужання, вагусні симптоми (гарячі припливи, запаморочення, озноб), пропасниця.

З боку репродуктивної системи та молочних залоз

Дуже поширені: скорочення матки або спазми (у 10-45 % пацієнток) протягом декількох годин після застосування простагландинів.

Поширені: інтенсивна маткова кровотеча(приблизно у 5 % пацієнток), якау 0-1, 4 % випадків вимагає гемостатичного кюретажу.

Рідко поширені: при перериванні вагітності за медичними показаннями у II триместрі вагітності, а також індукції пологів при внутрішньоутробній загибелі плода у III триместрі вагітності були відзначені випадки розриву матки після застосування простагландинів (переважно у жінок, які народили кількох дітей, а також жінок з рубцем на матці після кесаревого розтину).

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці, в захищеному від світла місці при температурі не вище 30 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 1 або 3 таблетки у блістері, по 1 блістеру в пачці з картону.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Чайна Резоурзес Зіжу Фармас’ютікал Ко. , Лтд.

China Resources Zizhu Pharmaceutical Co. , Ltd.

Місцезнаходженнявиробника та адреса місця провадження його діяльності.

Чаоян Норз Род 27, район Чаоян, Пекін, 100024, Китайська Народна Республіка

No. 27, Chaoyang North Road, Chaoyang District, Beijing, 100024, People's Republic of Chinа