Бетаметазон та антисептикиD07BC01

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Дерматит, особливо алергічного походження з ознаками вторинної інфекції, перебіг якого супроводжується стійким свербежем чи гіперкератозом; себорейний дерматит, уртикарний і плескатий лишай, атопічний дерматит, алергічна контактна екзема, поліморфна еритема, червоний вовчак, псоріаз.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; туберкульоз шкіри, мiкознi й вірусні захворювання шкіри, вітряна віспа, пухлини й передракові стани шкіри, рожеві й вульгарні вугри, періоральний дерматит і трофічні виразки гомілок на фоні варикозного розширення вен; не застосовують на великих ділянках шкіри, особливо на ранах, які довго не загоюються (наприклад, глибокі опікові рани); період вагітності й годування груддю; вік до 2-х років.

Інструкція:

Дорослі: мазь наносять тонким шаром на ушкоджені ділянки шкіри 1–2 р/доб, на шкірі обличчя препарат не слід застосовувати більше 1-го тиж. Тривалість курсу лікування — не більше 2 тиж. Діти: препарат застосовують 1 р/доб, на невеликій ділянці шкіри, не наносять на шкіру обличчя.

Список препаратів

Крем

БЕТАМЕТАЗОН-ДАРНИЦЯ

ПрАТ ФФ Дарниця, UA

Туба 15 г №1x1

Лосьйон

ДИПРОСАЛІК

Шерінг-Плау Сентрал Іст АГ, CH

Флак. 30 мл №1x1

Мазь

ДЕРМАБІН

ТОВ ФЗ БІОФАРМА, UA

Туба 15 г №1x1

B.4

БЕЛОСАЛІК

Белупо, ліки та косметика, д.д., HR

Туба 30 г №1x1

БЕТАСАЛІК

ПАТ Київмедпрепарат, UA

Туба 15 г №1x1

ДИПРОСАЛІК

Шерінг-Плау Сентрал Іст АГ, CH

Туба 30 г №1x1

ФЛУЦИНАР N

ТОВ БАУШ ХЕЛС, UA

Туба 15 г №1x1

Розчин

БЕЛОСАЛІК ЛОСЬЙОН

Белупо, ліки та косметика, д.д., HR

Пляш. 50 мл №1x1