ПАРОКСЕТИН

Описание действующего вещества (МНН, INN описание)

Симптомы:

Лікування та профілактика депресії різної етіології, у т. ч. стану, що супроводжується занепокоєнням. Обсесивно-компульсивні розлади (синдром нав’язливості): лікування симптомів та профілактика рецидивів обсесивно-компульсивних розладів (синдрому нав’язливості). Панічні розлади: лікування симптомів та профілактика рецидивів панічних розладів, у тому числі агорафобії. Синдром соціофобії: лікування та профілактика рецидивів. Посттравматичні стресові розлади: лікування посттравматичних стресових розладів (тривожна відповідь на травматичні події, небезпечні для життя ситуації та катастрофи).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; одночасний прийом інгібіторів МАО (призначають не раніше, ніж через 2 тиж після припинення лікування останніми), тіоридазину, триптофану, пімозиду; період вагітності й годування груддю; вік до 18 років.

Инструкция:

Початкова доза — перор. 20 мг 1 р/доб вранці під час їди, за необхідності дозу можна поступово підвищувати на 10 мг/доб до максимальної добової 60 мг. Тривалість курсу лікування — 3–6 міс.

Список препаратов

Таблетки

ПАКСИЛ™

ГлаксоСмитКляйн Экспорт Лимитед (GB)

20 мг

Бліс. №14x2

А

Rp

ПАРОКСИН

ООО Фарма Старт (UA)

20 мг

Бліс. №10x3, №10x6

В.4.1

Rp

РЕКСЕТИН

ОАО Гедеон Рихтер (HU)

20 мг

Бліс. №10x3

Rp