НЕОМИЦИН + БАЦИТРАЦИН

Описание действующего вещества (МНН, INN описание)

Симптомы:

Бактеріальні інфекції шкіри, спричинені чутливими до препарату мікроорганізмами (лікування й профілактика): фурункули, карбункули (у т.ч. після хірургічного втручання), фолікуліт волосистої частини голови, гнійний гідраденіт, псевдофурункульоз, пароніхії, піодермія; контагіозне імпетиго, інфіковані варикозні виразки, вторинні інфекції при дерматозах (виразки, екзема), абсцеси (після розтину), а також після хірургічних маніпуляцій (трансплантація шкіри, проколювання мочки вуха, в хірургічній косметології тощо), інфекції при опіках; вторинні інфекції в хворих на гострий хронічний риніт, зовнішній отит, післяопераційний період при операціях на придаткових пазухах носа й соскоподібному відростку; вторинне бактеріальне інфікування при герпетичних інфекціях, вітряній віспі; у педіатрії для профілактики пупкової інфекції та лікування бактеріального пелюшкового дерматиту; післяопераційний період лікування розривів промежени та епізіотомії, лапаратомії, маститу з проведенням дренування; посттравматичні інфекції.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; значні й тяжкі ушкодження шкіри; препарат не можна вводити в зовнішній слуховий прохід при перфорації барабанної перетинки; не застосовується для лікування очних інфекцій.

Инструкция:

Мазь: наносять на ушкоджену ділянку 2–3 р/доб (за необхідності застосовують пов’язку) або вводять турунди з маззю в інфіковані порожнини і рани (наприклад, при інфекції зовнішнього слухового проходу, хірургічних розрізів). Максимальна доза — 1 г неоміцину на добу протягом 7 днів. Порошок для зовнішнього застосування: розпилюють тонким шаром на уражену поверхню (за необхідності можна накласти марлеву пов’язку) 2–4 р/доб протягом 7 днів. У хворих з опіками, що займають понад 20% поверхні тіла, порошок застосовують 1 р/доб.

Список препаратов

Мазь

БАНЕОЦИН

Сандоз Фармасьютикалз д.д. (SI)

Туби 20 г №1x1

N/A

НЕОМИЦИН ПЛЮС

Здоровье (UA)

Туби 10 г №1x1, 20 г №1x1

N/A

Порошок

БАНЕОЦИН

Сандоз Фармасьютикалз д.д. (SI)

Конт. 10 г №1x1

N/A