КРИДАНИМОД

Описание действующего вещества (МНН, INN описание)

Симптомы:

Грип та інші гострі респіраторні вірусні захворювання, у т.ч. на фоні імунодефіцитних станів; інфекції, спричинені вірусом Неrреs simplex, Vаrісеllа zoostеr, Неrреs simplex genitalis, у т.ч. в осіб із порушеннями імунної системи; цитомегаловірусна інфекція в осіб з імунодефіцитом; радіаційний імунодефіцит; ВІЛ-інфекція; енцефаліт та енцефаломієліт вірусної етіології; гострий та хронічний гепатит В і С; уретрит, епідидиміт, простатит, цервіцит та сальпінгіт хламідійної етіології; венерична лімфогранульома; онкологічні захворювання; розсіяний склероз; кандидозні ураження шкіри та слизових оболонок; папіломовірусна інфекція (лікування у складі комбінованої терапії); профілактика грипу та інших гострих респіраторних вірусних захворювань.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; недостатність функції нирок (КК <30 мл/хв); аутоімунні захворювання; період вагітності й годування груддю; вік до 18 років.

Инструкция:

Внутрішньом’язово 250 мг (1 амп.) або 4–6 мг/кг маси тіла, за необхідності разову дозу можна підвищити до 500 мг; курс терапії — 5–7 ін’єкцій з інтервалом 48 год. Тривалість курсу лікування — 8–12 днів. ВІЛ-інфекція: препарат застосовують у комбінації зі специфічними противірусними засобами. Курс лікування — 10 ін’єкцій по 250 мг з інтервалом між введенням 48 год.

Список препаратов

Раствор

ОВЕРИН

Лекхим-Харьков (UA)

125 мг/мл

Амп. 2 мл №5x1

N/A

Rp