ДИМЕТИЛСУЛЬФОКСИД

Описание действующего вещества (МНН, INN описание)

Симптомы:

Запальні захворювання опорно-рухового апарату (ревматоїдний артрит, хвороба Бехтерева, деформівний остеоартроз, артропатії, розтягнення зв’язок), удари, травматичні інфільтрати, запальні набрякі, гнійні рани, абсцеси, гострий і хронічний остеомієліт, вузлова еритема, стрептодермія; деформуючий остеоартроз і ревматоїдний артрит (у комплексній терапії з НПЗЗ), склеродермія, акне, бешиха, фурункульоз, екзема, трофічні виразки та інші шкірні захворювання (у комбінації з антимікробними засобами місцевого типу дії), тромбофлебіт (у поєднанні з гепарином); у шкірно-пластичній хірургії, для консервації шкірних гомотрансплантатів.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; порушення функції печінки й/або нирок, тяжка серцево-судинна недостатність, стенокардія, інфаркт міокарда, виражений атеросклероз, інсульт, кома, глаукома, катаракта; період вагітності й годування груддю; вік до 12 років.

Инструкция:

У вигляді водного р-ину (25–90%) для компресів, тампонів та промивань у дозі 50–500 мл 1–3 р/доб. Для шкіри обличчя та інших високочутливих ділянок застосовують 10–30% р-ин препарату. Тривалість курсу лікування — 10–15 днів.

Список препаратов

Жидкость

ДИМЕКСИД-ЖФФ

ООО ГКП Фармацевтическая фабрика (UA)

Флак. 50 мл №1x1

ДИМЕКСИД

ОАО Лубныфарм (UA)

Флак. 50 мл №1x1, 100 мл №1x1

ДИМЕКСИД

ГП Экспериментальный завод медицинских препаратов Института биоорганической химии и нефтехимии НАН Украины (UA)

Флак. 50 мл №1x1

Раствор

ДИМЕКСИД

АО Галичфарм (UA)

Флак. 50 мл №1x1