ЦЕФАЗОЛИН

Описание действующего вещества (МНН, INN описание)

Симптомы:

Інфекції, викликані чутливими до препарату мікроорганізмами: інфекції верхніх і нижніх дихальних шляхів, ЛОР-органів, жовчних шляхів, сечостатевого тракту (включаючи простатит і епідидимит), шкіри і м’яких тканин, кісток та суглобів, тканин ока, перитоніт, септицемія, бактеріальний ендокардит, гінекологічні інфекції; профілактика післяопераційних інфекцій в перед- і післяопераційний період при проведенні трансвагінальної резекції матки та холецистектомії, а також при проведенні порожнинних хірургічних операцій (наприклад, операції на відкритому серці або протезування суглобів).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; захворювання печінки й нирок; вік до 1-го міс., не призначають недоношеним дітям.

Инструкция:

Внутрішньом’язово або в/в. Дозу та кратність введення препарату встановлюють індивідуально з урахуванням тяжкості перебігу захворювання, локалізації та типу інфекції, чутливості збудника, віку, маси тіла та функції нирок пацієнта. Дорослі з масою тіла не менше 40 кг: 0,25–1,5 г кожні 12, 8 або 6 год. Дорослі з масою тіла менше 40 кг та діти від 1-го міс: добова доза — 25–50 мг/кг маси тіла за 3–4 ін’єкції. При тяжких інфекціях, що загрожують життю добову дозу можна підвищити до 100 мг/кг маси тіла. При порушенні функції нирок рекомендується зниження дози препарату залежно від кліренсу креатиніну. Профілактика післяопераційних інфекцій — 1–2 г за 30–60 хв до початку проведення хірургічної операції. У випадку загрози розвитку тяжких інфекційних ускладнень після операції із профілактичною метою препарат слід вводити ще протягом 3–5 днів. Після зникнення симптомів захворювання або ознак бактеріальної інфекції лікування препаратом слід продовжувати ще протягом не менш ніж 48–72 год. При інфекціях, спричинених β-гемолітичним стрептококами, тривалість курсу лікування — 10 днів.

Список препаратов

Порошок

ЦЕФАЗОЛИН-БХФЗ

Борщаговский ХФЗ (UA)

1 г

500 мг

Флак. №1x1, №1x1, №5x1, №5x1

Флак. + р-ик в амп. 5 мл №1x1, 10 мл №1x1

Rp

ЦЕФАЗОЛИН-ДАРНИЦА

ЗАО Фармацевтическая фирма Дарница (UA)

1 г

500 мг

Флак. №1x1, №1x1, №5x1, №5x1, №40x1, №40x1

Флак. + р-ик в амп. 5 мл №1x1, 10 мл №1x1

Rp