КАЛЬЦИЯ ФОЛИНАТ раствор 10 мг/мл

ЧАО Лекхим-Харьков

Rp

Форма выпуска и дозировка

Раствор, 10 мг/мл

Раствор, 10 мг/мл

Упаковка

Ампулы 3 мл №5x1
Ампулы 3 мл №100x1
Ампулы 5 мл №5x1
Ампулы 5 мл №100x1

Ампулы 3 мл №5x1

Аналоги

Rp

КАЛЬЦИУМФОЛИНАТ " ЭБЕВЕ" 10 мг/мл

ЕБЕВЕ Фарма Гес.м.б.Х. НФГ. КГ(AT)

Раствор

Rp

КАЛЬЦИЯ ФОЛИНАТ-ВИСТА 10 мг/мл

Мистрал Кэпитал Менеджмент Лимитед(GB)

Раствор

Rp

ЛЕЙКОВОРИН АМАКСА 10 мг/мл

Амакса Фарма ЛТД(GB)

Раствор

Rp

ЛЕЙКОВОРИН-ТЕВА 10 мг/мл

Тева Фармацевтикал Индастриз Лтд.(IL)

Раствор

Rp

ЛЕЙКОФОЗИН 10 мг/мл

ООО Тева Украина(UA)

Раствор

Классификация

Классификация эквивалентности

N/A

info

Действующее вещество

КАЛЬЦИЯ ФОЛИНАТ

Форма товара

Раствор для инъекций

Условия отпуска

по рецепту

Rp

Регистрационное удостоверение

UA/14340/01/01

Дата последнего обновления: 19.01.2021

Описание действующего вещества (INN описание)

Индикация:

З профілактичною метою при застосуванні метотрексату в середніх і високих дозах, як антидот при передозуванні метотрексату; пухлини травного тракту, зокрема, колоректальна карцинома, рак молочної залози в стадії прогресування в поєднанні з 5-фторурацилом (паліативна терапія); мегалобластна анемія, яка обумовлена дефіцитом фолієвої кислоти.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; перніціозна анемія; мегалобластна та інші анемії, обумовлені дефіцитом вітаміну В12; схильність до розвитку судомних нападів у дітей, порушення функції нирок; період вагітності й годування груддю.

Инструкция:

Як захисний засіб від токсичних ефектів при терапії метотрексатом препарат необхідно вводити парентерально пацієнтам із синдромами мальабсорбції або іншими розладами травного тракту (блювання, діарея, часткова кишкова непрохідність тощо), коли абсорбція в тонкому кишечнику не може бути гарантована. Дози вище 50 мг слід вводити парентерально. Внутрішньом’язово або в/в шляхом ін’єкцій та інфузій. Дози і схеми лікування препаратом залежать від доз і схем терапії середніми і високими дозами метотрексату, тому за відповідною інформацією доцільно звертатися до протоколу лікування метотрексатом. При лікуванні середніми і високими дозами метотрексату захист препаратом є необхідним, коли дози метотрексату перевищують 500 мг/м2 поверхні тіла, і бажаним, коли дози метотрексату становлять 100–500 мг/м2 поверхні тіла. Дози і тривалість курсу терапії слід визначати з урахуванням доз і схем лікування метотрексатом, а також наявності токсичних ефектів. Перша доза препарату становить 15 мг (6–12 мг/м2 поверхні тіла), її вводять через 12–24 год. (найпізніше — через 24 год.) від початку вливання метотрексату. Такі ж дози вводять кожні 6 год. протягом 72 год. Після декількох парентеральних введень можна перейти до перор. прийому препарату у формі таб. Через 48 год. від початку введення метотрексату проводять вимір залишкової концентрації метотрексату в крові. Якщо вона становить >0,5 мкмоль/л, препарат вводять ще протягом 48 год. кожні 6 год. у таких дозах: при концентрації метотрексату ≥0,5 мкмоль/л — 15 мг/м2 поверхні тіла; ≥1 мкмоль/л — 100 мг/м2 поверхні тіла; ≥2 мкмоль/л — 200 мг/м2 поверхні тіла. Мегалобластна анемія, викликана дефіцитом фолієвої кислоти: до 1 мг щоденно. Колоректальний рак: в/в повільно 200 мг/м2 поверхні тіла безпосередньо перед введенням 5-фторурацилу в дозі 370 мг/м2 поверхні тіла щоденно протягом 5 днів. Повторні курси проводять з інтервалом 4 тиж., коректуючи дозу 5-фторурацилу в залежності від переносимості препарату.

Общая информация

  • Заявитель: Частное акционерное общество "Лекхим-Харьков", Украина
  • Срок действия регистрационного удостоверения: 30.12.2075
  • Состав: 1 мл раствора содержит кислоты фолиновой 10 мг (в виде кальция фолината гидрата); /
  • Торговое наименование: КАЛЬЦИЯ ФОЛИНАТ
  • Условия отпуска: по рецепту
  • Фармакологическая группа: Средства, применяемые для устранения токсических эффектов противоопухолевой терапии.

Упаковка

Ампулы 3 мл №5x1