ГЕМОТРАН таблетки 500 мг

Rp

Форма выпуска и дозировка

Раствор, 50 мг/мл
Раствор, 100 мг/мл
Таблетки, 500 мг

Таблетки, 500 мг

Упаковка

Блістер №10x3

Блістер №10x3

Аналоги

Классификация

Классификация эквивалентности

N/A

info

Действующее вещество

ТРАНЕКСАМОВАЯ КИСЛОТА

Производитель:

Фармак Украина

Форма товара

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою

Условия отпуска

за рецептом

Rp

Регистрационное удостоверение

UA/15498/01/01

Дата последнего обновления: 22.10.2020

Характеристика

 • Взаимодействие с другими лекарственными средствами: Транексамова кислота несумісна з урокіназою, норадреналіном бітартратом, дезоксіепінефрином гідрохлоридом, метарміном бітартратом, дипіридамолом, діазепамом. Високоактивні протромбінові комплекси і антифібринолітичні агенти, антиінгібіторні коагуляційні комплекси не слід застосовувати одночасно з транексамовою кислотою. Необхідно уникати застосування комбінації хлорпромазину і транексамової кислоти пацієнтам із субарахноїдальним крововиливом: це може призводити до спазму мозкових судин і церебральної ішемії і, можливо, до зниження церебрального току крові.
 • Дети: Не застосовувати дітям віком до 12 років.
 • Заявитель: ПАТ "Фармак"
 • Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или другими механизмами: Під час застосування препарату слід утриматись від керування автотранспортом або роботи зі складними механізмами.
 • Особые предостережения: При нирковій недостатності (залежно від ступеня підвищення креатиніну сироватки) зменшують дозу і кількість введень. У разі гематурії ниркового походження (особливо при гемофілії) існує ризик механічної анурії в результаті утворення згустків в сечоводах. Повідомлялося про випадки венозного й артеріального тромбозу чи тромбоемболії у пацієнтів, які приймали транексамову кислоту. Крім того, повідомлялося про випадки закупорки центральної артерії сітківки і центральної ретинальної вени. Пацієнтам, які приймають препарат довше кількох днів, рекомендується пройти офтальмологічний огляд, включаючи гостроту зору, кольоровий зір, очне дно, поле зору.
 • Передозировка: Симптоми:нудота, блювання, біль у животі, ортостатична гіпотензія.
 • Побочные реакции: З боку травного тракту: нудота, блювання, печія, діарея, біль у животі, зниження апетиту.
 • Индикация: Кровотеча або ризик кровотечі при посиленні фібринолізу, як генералізованого (кровотеча під час операції на передміхуровій залозі і в післяопераційному періоді, геморагічні ускладнення фібринолітичної терапії), так і місцевого (маткова, шлунково-кишкова кровотеча, кровотеча після простатектомії або втручання на сечовому міхурі, тонзилектомії, конізації шийки матки, екстракції зуба у хворих на гемофілію). Спадковий ангіоневротичний набряк.
 • Противопоказания: Підвищена чутливість до транексамової кислоти та до компонентів, які входять до складу препарату, тяжка ниркова недостатність, макроскопічна гематурія, високий ризик тромбоутворення, тромбофлебіт, інфаркт міокарда, субарахноїдальний крововилив, активна тромбоемболічна хвороба, венозний або артеріальний тромбоз в анамнезі, гострий венозний або артеріальний тромбоз, фібринолітичні стани після коагулопатії внаслідок виснаження, за винятком надмірної активації фібринолітичної системи при гострій тяжкій кровотечі, судоми в анамнезі; порушення сприйняття кольорів.
 • Регистрационное удостоверение: UA/15498/01/01
 • Срок действия регистрационного удостоверения: 03.11.2021
 • Состав: 1 таблетка містить транексамову кислоту у перерахуванні на 100 % суху речовину – 500 мг
 • Торговое наименование: ГЕМОТРАН®
 • Условия отпуска: за рецептом
 • Условия хранения: Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25оС.
 • Фармакологическая группа: Антигеморагічні засоби. Інгібітори фібринолізу.

Упаковка

Блістер №10x3

Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

ГЕМОТРАН®

(GEMOTRAN)

 

Склад:

діюча речовина:транексамова кислота;

1 таблетка містить транексамову кислоту у перерахуванні на 100 % суху речовину – 500 мг;

допоміжні речовини:повідон, гідроксипропілцелюлоза низькозаміщена, гідроксипропілцелюлоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк, поліетиленгліколь 8000, кальцію стеарат;

плівкова оболонка:OpadryWhite 03F 180011 (гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), макрогол).

 

Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки довгастої форми, з двоопуклою поверхнею, з рискою, білого або майже білого кольору, вкриті плівковою оболонкою.

 

Фармакотерапевтична група.Антигеморагічні засоби. Інгібітори фібринолізу.

Код АТХ В02А А02.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Антифібринолітичний, протиалергійний, протизапальний засіб. Конкурентно інгібує активатор плазміногену, у вищих концентраціях зв’язує плазмін. Подовжує протромбіновий час. Пригнічує утворення кінінів та інших пептидів, що беруть участь у запальних та алергійних реакціях.

Фармакокінетика.

При прийомі внутрішньо всмоктується 30-50 % дози. Сmaxдосягається через 3 години після прийому та становить при дозуванні 1 і2 гвідповідно 8 та 15 мг/л. Крива концентрація – час має трифазну форму з Т ½ у термінальній фазі 2 години. У крові приблизно 3 % зв’язано з білком (плазміногеном). Початковий об’єм розподілу – 9-12 л.

Легко проходить крізь гістогематичні бар’єри, включаючи ГЕБ, плацентарний. Концентрація у цереброспінальній рідині становить 1/10 від плазмової. Виявляється у сім’яній рідині, де інгібує фібринолітичну активність, але не впливає на міграцію сперматозоїдів. Незначна частина зазнає біотрансформації. Основний шлях екскреції – гломерулярна фільтрація. Понад 95 % (переважно у незміненому вигляді) екскретується із сечею. Загальний нирковий СIдорівнює плазмовому. Антифібринолітична концентрація у різних тканинах зберігається протягом               17 годин, у плазмі – до 7-8 годин.

Транексамова кислота швидко проникає в синовіальну рідину і синовіальну оболонку. У синовіальній рідині отримана та ж концентрація, що і в сироватці крові. Період напіввиведення транексамової кислоти становить близько 3 годин. Концентрація транексамової кислоти в крові нижча, ніж в інших тканинах. У грудному молоці концентрація становить близько 1/100 пікової концентрації в сироватці. Концентрація транексамової кислоти в цереброспінальній рідині становить близько 1/10 від плазмової. Препарат проникає у внутрішньоочну рідину, концентрація становить близько 1/10 від плазмової.

Виведення.Період напіврозпаду та виведення становить приблизно 2 години. Виводиться нирками, переважно у незміненому вигляді.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Кровотеча або ризик кровотечі при посиленні фібринолізу, як генералізованого (кровотеча під час операції на передміхуровій залозі і в післяопераційному періоді, геморагічні ускладнення фібринолітичної терапії), так і місцевого (маткова, шлунково-кишкова кровотеча, кровотеча після простатектомії або втручання на сечовому міхурі, тонзилектомії, конізації шийки матки, екстракції зуба у хворих на гемофілію). Спадковий ангіоневротичний набряк.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до транексамової кислоти та до компонентів, які входять до складу препарату, тяжка ниркова недостатність, макроскопічна гематурія, високий ризик тромбоутворення, тромбофлебіт, інфаркт міокарда, субарахноїдальний крововилив, активна тромбоемболічна хвороба, венозний або артеріальний тромбоз в анамнезі, гострий венозний або артеріальний тромбоз, фібринолітичні стани після коагулопатії внаслідок виснаження, за винятком надмірної активації фібринолітичної системи при гострій тяжкій кровотечі, судоми в анамнезі; порушення сприйняття кольорів.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Транексамова кислота несумісна з урокіназою, норадреналіном бітартратом, дезоксіепінефрином гідрохлоридом, метарміном бітартратом, дипіридамолом, діазепамом. Високоактивні протромбінові комплекси і антифібринолітичні агенти, антиінгібіторні коагуляційні комплекси не слід застосовувати одночасно з транексамовою кислотою. Необхідно уникати застосування комбінації хлорпромазину і транексамової кислоти пацієнтам із субарахноїдальним крововиливом: це може призводити до спазму мозкових судин і церебральної ішемії і, можливо, до зниження церебрального току крові.

З обережністю застосовувати транексамову кислоту пацієнтам, що застосовують пероральні контрацептиви, тому що підвищується ризик виникнення тромбозів.

 

Особливості застосування.

При нирковій недостатності (залежно від ступеня підвищення креатиніну сироватки) зменшують дозу і кількість введень. У разі гематурії ниркового походження (особливо при гемофілії) існує ризик механічної анурії в результаті утворення згустків в сечоводах. Повідомлялося про випадки венозного й артеріального тромбозу чи тромбоемболії у пацієнтів, які приймали транексамову кислоту. Крім того, повідомлялося про випадки закупорки центральної артерії сітківки і центральної ретинальної вени. Пацієнтам, які приймають препарат довше кількох днів, рекомендується пройти офтальмологічний огляд, включаючи гостроту зору, кольоровий зір, очне дно, поле зору.

У пацієнтів із тромбоемболічною хворобою можливий підвищений ризик венозних чи артеріальних тромбозів.

Транексамову кислоту не слід приймати одночасно з ФакторIХкомплексом або антиінгібіторними коагуляційними комплексами, оскільки може бути збільшений ризик утворення тромбозів.

Використання транексамової кислоти у випадках підвищеного фібринолізу внаслідок дисемінованого внутрішньосудинного згортання крові не рекомендується.

Транексамова кислота була виявлена у спермі у фібринолітичній концентрації, але не впливала на рухомість сперматозоїдів. Клінічні дослідження не виявили впливу на фертильність.

Пацієнткам з нерегулярними менструальними кровотечами не слід застосовувати транексамову кислоту до встановлення причини таких кровотеч. Якщо застосування транексамової кислоти не зменшує інтенсивність менструальних кровотеч, слід розглянути можливість альтернативного лікування.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Транексамова кислота проникає через плаценту та в грудне молоко. Дослідження безпеки застосування препарату під час вагітності не проводилися, тому в цей період призначати препарат можна лише тоді, коли очікувана користь для вагітної перевищує потенційний ризик для плода. У разі необхідності застосування препарату слід вирішити питання про припинення годування груддю.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Під час застосування препарату слід утриматись від керування автотранспортом або роботи зі складними механізмами.

 

Спосіб застосування та дози.

Дорослим препарат призначають внутрішньо незалежно від прийому їжі.

Місцевий фібриноліз: рекомендована доза – 1-1,5 г 2-3 рази на добу.

Простатектомія: для профілактики і лікування геморагій у пацієнтів з підвищеним ризиком перед або після операцій транексамову кислоту призначають у вигляді ін’єкцій, після чого призначають у вигляді таблеток по1 г (2 таблетки по 500 мг) 3-4 рази на добу до зникнення макроскопічної гематурії.

Менорагія: рекомендована доза становить 2 таблетки по 500 мг 3 рази на добу, не більше          4 днів. Притривалій менструальнійкровотечідозу збільшують, не перевищуючи максимальної дози (8 таблеток по 500 мг на добу).Не потрібно розпочинати лікування препаратом до початку менструальної кровотечі.

Носові кровотечі: при періодичних кровотечах призначають по 2 таблетки по 500 мг 3 рази на добу протягом 7 днів.

Конізація шийки матки: призначають по 3 таблетки по 500 мг 3 рази на добу протягом періоду до 12 днів.

Посттравматична гефема: 2 таблетки по 500 мг 3 рази на добу.

Екстракція зубів у пацієнтів з гемофілією: рекомендована доза становить 25 мг/кг транексамової кислоти внутрішньо через кожні 8 годин, починаючи за 1 день до операції і продовжуючи протягом 2-8 днів після неї.

Спадковий ангіоневротичний набряк: деяким пацієнтам, обізнаним про перебіг загострень хвороби, зазвичай достатньо 2-3 таблеток по 500 мг 2-3 рази на добу протягом кількох днів. Іншим пацієнтам слід приймати препарат у тій же дозі протягом тривалого часу залежно від перебігу захворювання.

Порушення видільної функції нирок: необхідна корекція дози для пацієнтів з легкою та помірною нирковою недостатністю.

Діти: призначають дітям віком від 12 років у дозі 20-25 мг/кг. Тривалість лікування зазвичай становить 2-8 днів.

Пацієнти літнього віку: у разі відсутності порушень видільної функції нирок корекція дози не потрібна.

Пацієнти з нирковою недостатністю: необхідно коригувати дозу згідно з рівнем креатиніну плазми.

 

Креатинін плазми

Дозування

120-250 мкмоль/л

15 мг/кг 2 рази на день

250-500 мкмоль/л

15 мг/кг 1 раз на день

 

Діти.

Не застосовувати дітям віком до 12 років.

 

Передозування.

Симптоми:нудота, блювання, біль у животі, ортостатична гіпотензія.

Лікування:застосування симптоматичної терапії.

 

Побічні реакції.

З боку травного тракту: нудота, блювання, печія, діарея, біль у животі, зниження апетиту.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: висип, свербіж, кропив’янка.

З боку нервової системи:сонливість, запаморочення,порушення кольоросприйняття,порушення зору,судоми,застійна ретинопатія, оклюзія вен/артерій сітківки ока.

З боку імунної системи:реакції гіперчутливості, включаючи анафілаксію.

Судинні розлади: тромбоз,тромбоемболія, артеріальна гіпотензія.

З боку нирок:гострий некроз коркового шару нирок.

 

Термін придатності.2 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25оС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.

По10 таблеток у блістері. По 3 блістери у пачці.

 

Категорія відпуску.За рецептом.

 

Виробник. ПАТ «Фармак».

 

Місцезнаходженнявиробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна,04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 74.

 


ИНСТРУКЦИЯпомедицинскомуприменениюлекарственного средства

 

ГЕМОТРАН

(GEMOTRAN)

 

Состав:

действующее вещество:транексамовая кислота;

1 таблетка содержит транексамовую кислоту в пересчете на 100 % сухое вещество–500 мг;

вспомогательные вещества:повидон, гидроксипропилцеллюлоза низкозамещенная, гидроксипропилцеллюлоза, кремния диоксид коллоидный безводный, тальк, полиэтиленгликоль 8000, кальциястеарат;

пленочная оболочка:OpadryWhite 03F 180011 (гипромеллоза, титана диоксид (Е 171), макрогол).

 

Лекарственнаяформа. Таблетки,покрытые пленочной оболочкой.

Основные физико-химические свойства:таблеткипродолговатой формы,с двояковыпуклой поверхностью,сриской, белогоили почтибелогоцвета, покрытыепленочной оболочкой.

 

Фармакотерапевтичеcкая группа.Антигеморрагические средства.Ингибиторы фибринолиза.

Код АТХ В02А А02.

 

Фармакологические свойства.

Фармакодинамика.

Антифибринолитическое, противоаллергическое, противовоспалительное средство. Конкурентноингибируетактиватор плазминогена,в высшихконцентрацияхсвязываетплазмин.Удлиняетпротромбиновоевремя.Угнетает образование кининовидругихпептидов, участвующих в воспалительных иаллергическихреакциях.

Фармакокинетика.

При приемевнутрь всасывается 30-50 % дозы. Сmax достигаетсячерез 3часа после приемаисоставляет при дозировке 1и2 гсоответственно 8 та 15 мг/л. Криваяконцентрация –времяимееттрехфазную формус Т ½втерминальной фазе 2часа.Вкрови приблизительно3 %связанос белком (плазминогеном).Начальный объем распределения – 9-12 л.

Легко проходитчерез гистогематические барьеры, включая ГЭБ, плацентарный. Концентрация вцереброспинальнойжидкостисоставляет 1/10отплазменной. Определяется в семеннойжидкости,гдеингибирует фибринолитическуюактивность,но не влияет на миграцию сперматозоидов. Незначительнаячастьподвергается биотрансформации. Основнойпутьэкскреции – гломерулярная фильтрация.Более 95 % (преимущественнов неизмененном виде)экскретируетсясмочой.Общий почечный СIравенплазменному. Антифибринолитическаяконцентрацияв разных тканяхсохраняется в течение 17часов,вплазме – до 7-8часов.

Транексамовая кислота быстро проникает в синовиальную жидкость и синовиальную оболочку. В синовиальной жидкости получена та же концентрация, что и в сыворотке крови. Период полувыведения транексамовой кислоты составляет около 3 часов. Концентрация транексамовой кислоты в крови ниже, чем в других тканях. В грудном молоке концентрация составляет около 1/100 пиковой концентрации в сыворотке. Концентрация транексамовой кислоты в цереброспинальной жидкости составляет около 1/10 от плазменной. Препарат проникает во внутриглазную жидкость, концентрация составляет приблизительно 1/10 от плазменной.

Выведение. Период полураспада и выведения составляет примерно 2 часа. Выводится почками, преимущественно в неизмененном виде.

 

Клинические характеристики.

Показания.

Кровотечение или риск кровотечения при усилении фибринолиза, как генерализованного (кровотечение во время операции на предстательной железе и в послеоперационном периоде, геморрагические осложнения фибринолитической терапии), так и местного (маточное, желудочно-кишечное кровотечение, кровотечение после простатэктомииили вмешательства на мочевом пузыре, тонзиллэктомии, конизации шейки матки, экстракции зуба у больных гемофилией).Наследственный ангионевротический отек.

 

Противопоказания.

Повышенная чувствительность к транексамовой кислоте и компонентам, входящим в состав препарата, тяжелая почечная недостаточность, макроскопическая гематурия, высокий риск тромбообразования, тромбофлебит, инфаркт миокарда, субарахноидальное кровоизлияние, активная тромбоэмболическая болезнь, венозный или артериальный тромбоз в анамнезе, острый венозный или артериальный тромбоз, фибринолитические состояния после коагулопатии вследствие истощения, за исключением чрезмерной активации фибринолитической системы при остром тяжелом кровотечении, судороги в анамнезе, нарушение восприятия цвета.

 

Взаимодействие с другими лекарственными средствами идругие виды взаимодействий.

Транексамовая кислота несовместима с урокиназой, норадреналином битартратом, дезоксиэпинефрином гидрохлоридом, метармином битартратом, дипиридамолом, диазепамом.

Высокоактивные протромбиновые комплексы и антифибринолитические агенты, антиингибиторные коагуляционные комплексы не следует применять одновременно с транексамовой кислотой.

Необходимо избегать применения комбинации хлорпромазина и транексамовой кислоты пациентам с субарахноидальным кровоизлиянием: это может приводить к спазму мозговых сосудов и церебральной ишемии и, возможно, к снижению церебрального кровотока.

С осторожностью применять транексамовую кислоту пациентам, принимающим пероральные контрацептивы, так как повышается риск возникновения тромбозов.

 

Особенности применения.

Припочечнойнедостаточности (взависимостиот степени повышения креатинина сыворотки)уменьшают дозуи количествовведений. В случае гематурии почечного происхождения (особенно при гемофилии) существует риск механической анурии в результате образования сгустков в мочеточниках.Сообщалосьослучаяхвенозногоиартериального тромбозаилитромбоэмболии у пациентов, принимавшихтранексамовуюкислоту. Крометого,сообщалось ослучаяхзакупорки центральнойартериисетчаткиицентральнойретинальной вены. Пациентам, принимающимпрепарат дольшенескольких дней, рекомендуется пройти офтальмологическийосмотр, включаяостроту зрения,цветное зрение,глазноедно, поле зрения.

Упациентовстромбоэмболическойболезньювозможенповышенный рисквенозных илиартериальных тромбозов.

Транексамовуюкислоту не следует приниматьодновременносФакторIХкомплексомилиантиингибиторными коагуляционными комплексами,посколькуможет бытьувеличен рискобразованиятромбозов.

Использование транексамовой кислоты в случаях повышенного фибринолиза вследствие диссеминированного внутрисосудистого свертывания крови не рекомендуется.

Транексамоваякислота былавыявленав спермев фибринолитическойконцентрации,но не влияла наподвижностьсперматозоидов. Клинические исследования не выявили влияния на фертильность.

Пациенткам с нерегулярными менструальными кровотечениями не следует применять транексамовую кислоту до установления причины таких кровотечений. Если применение транексамовой кислоты не уменьшает интенсивность менструальных кровотечений, следует рассмотреть возможность альтернативного лечения.

 

Применение в период беременности или кормления грудью.

Транексамовая кислота проникает через плаценту и в грудное молоко. Исследования безопасности применения препарата в период беременности не проводились, поэтому вэтот периодназначатьпрепарат можнотолько тогда, когдаожидаемаяпольза для беременной превышаетпотенциальный риск для плода.В случаенеобходимости примененияпрепарата следует решить вопросо прекращении кормлениягрудью.

 

Способность влиять на скоростьреакции при управленииавтотранспортом илидругими механизмами.

Во время применения препарата следует воздержаться от управленияавтотранспортом или работы со сложными механизмами.

 

Способприменения идозы.

Взрослым препаратназначают внутрь независимо от приема пищи.

Местный фибринолиз: рекомендованнаядоза–1-1,5 г 2-3 раза в сутки.

Простатэктомия: для профилактикии лечения геморрагий у пациентовсповышенным риском передилипослеопераций транексамовуюкислотуназначаютввидеинъекций, после чегоназначаютввиде таблеток по1 г(2 таблетки по 500 мг) 3-4 разав сутки до исчезновения макроскопическойгематурии.

Меноррагия: рекомендованная доза составляет 2 таблетки по 500 мг 3 раза в сутки, не более              4 дней. При длительномменструальном кровотечении дозу увеличивают, не превышая максимальной дозы (8 таблеток по 500 мг в сутки).Ненужноначинать лечениепрепаратом доначаламенструальногокровотечения.

Носовые кровотечения: при периодических кровотеченияхназначают по 2 таблеткипо 500 мг  3 раза в сутки в течение7 дней.

Конизация шейки матки:назначают по 3 таблеткипо 500 мг3 разав сутки в течение периодадо12 дней.

Посттравматическая гефема: 2 таблеткипо 500 мг3 раза в сутки.

Экстракция зубов у пациентовсгемофилией: рекомендованнаядозасоставляет 25 мг/кг транексамовойкислоты внутрь через каждые 8часов,начиная за 1 день до операцииипродолжаяв течение2-8 дней после нее.

Наследственныйангионевротическийотек:некоторымпациентам, осведомленным отечении обостренийболезни,обычнодостаточно 2-3 таблетокпо 500 мг2-3 раза в сутки в течениенескольких дней.Другимпациентам следуетприниматьпрепаратв той же дозев течение длительного времени в зависимостиот течения заболевания.

Нарушения выделительнойфункциипочек: необходима коррекция дозы для пациентовслегкойиумереннойпочечнойнедостаточностью.

Дети:назначают детям старше 12летв дозе 20-25 мг/кг.Длительность леченияобычносоставляет 2-8 дней.

Пациентыпожилого возраста: вслучаеотсутствиянарушений выделительнойфункции почек коррекция дозы ненужна.

Пациентыс почечнойнедостаточностью: необходимо корректироватьдозусогласноуровнюкреатининаплазмы.

 

 

 

Креатинин плазмы

Дозировка

120-250 мкмоль/л

15 мг/кг 2 раза в день

250-500 мкмоль/л

15 мг/кг 1 развдень

 

Дети.

Неприменять детям до 12лет.

 

Передозировка.

Симптомы:тошнота,рвота, больвживоте, ортостатическая гипотензия.

Лечение:применениесимптоматической терапии.

 

Побочныереакции.

Со стороны пищеварительного тракта: тошнота, рвота, изжога, диарея, боль в животе, снижение аппетита.

Со стороны кожи и подкожной клетчатки:сыпь, зуд, крапивница.

Со стороны нервной системы:сонливость, головокружение, нарушение цветовосприятия, нарушение зрения, судороги, застойная ретинопатия, окклюзия вен/артерий сетчатки глаза.

Со стороны иммунной системы:реакции гиперчувствительности, включая анафилаксию.

Сосудистые расстройства: тромбоз, тромбоэмболия, артериальная гипотензия.

Со стороны почек:острый некроз коркового слоя почек.

 

Срок годности.2 года.

Не применять препарат после окончания срока годности, указанного на упаковке.

 

Условия хранения.

Хранить воригинальной упаковке при температуре не выше 25оС.

Хранить в недоступном для детей месте.

 

Упаковка.

По10 таблеток в блистере. По3 блистера в пачке.

 

Категория отпуска.Порецепту.

 

Производитель.

ПАО «Фармак».

 

Местонахождение производителя и его адрес места осуществления деятельности.

Украина,04080, г. Киев, ул. Фрунзе,74.